Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Vazze B) hallottam tegnap a hírekben... ;) ez nagyon meleg... :lol:

De azt mondták, hogy fizetés lesz azért.... legalább babázhatsz a fiaddal :D Bogi is biztos megtalálja az ürömben az örömöt...

Nekem egyik kollegám dolgozott egy pár éve ott, ahol te. Hát, szegénynek most is lefagyott a mosoly az arcáról. Szerintem tök örül, hogy eljött onnan... Azon gondolkoztam, hogy én a japókból bármit kinézek.. még azt is, hogy leveszik a fizetést... :blush:

Link to comment
Megosztás:

A páleszem tényleg ütős,(ki is lehet próbálni) mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. B)

Mr Manta hát így utólag is Isten éltessen sokáig erőben egészségben más meg érjen bokáig mert a család is fontos ;) Szal Happy Birth :D mennyi is multál 19?? :lol: :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lassanmár lehet,hogy az sem leszek. B)

A héten már nem kell menni dolgozni mert gáz van vagyis nincs és a festő kemencék azzal mentek.

Én bízom benne hogy a nagyjaink rendbeteszik ezt a dolgot mihamarabb, mert ebből nagyon nagy problémák lesznek.... A hankook is leált a sógi mondta,,, remélem az erőművet nem álítják le bár az nem gázzal megy de a forgótartalékok zöme gázturbinás erőmű így 2000MW csak akkor mehet ki ha ugyanennyi forgótartalék is van szal bízom a + dolgokban!

Link to comment
Megosztás:

Ne is beszéljünk róla mert csak idegeskedek.

Ma voltunk gyerekorvosnál. Tomika 1 kilóval nehezebb mint ami az előírás de nem is dagi.

Pár hét ésmegyünk babaúszásra vele. B)

Kapott ma pelust próbára. Ezt látnotok kell!! :blush: :D

http://opeltomi.uw.hu/mantapelus.jpg

Hát annmo GSI-s pelusba én is nyomattam volna szívesebben , de akkor még asszem 78 ban nemvolt eldobható vagy is ungarisébe bizti nem ;) Azért látszik hogy a Klubeblnök-höz méltóan cseperedik a csöpség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megláttuk ezt a pelust és mi is összemosolyogtunk itthon ;) . NAgyon célratörő és találó!

Itthon én csak hajtom a mantám, nem érzem a válságot és a gázproblémát sem, bár ez annak is betudható,hogy szerdán kihúzták két bölcsességfogamat és tegnap úgy bedagadt az arcom, mint egy hörcsögnek. szerintem inkább ezt érzem B) . De legalább ez ingyen volt. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.