Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na, nem voltam soha másnapos, és még aznapos sem :D Mikulás sapis pálinkázós (!) volt - ennek ellenére nem beleztem ki egy macskát sem, és a Makettet sem kényszerítettem semmi meglepőre :D

Remélem mindenkinek jól sikerült a karácsonya, és az új év minden zavaró körülmény ellenére jobb lesz, mint az idei volt :) Én előre is kívánok mindenkinek sok egészséget és szeretetet az új évre - mert én most megyek élvezni a szabit tovább :rolleyes:

Évek óta nem volt ilyen jó karácsonyunk, hogy mindenki itthon van :) már azt sem tudjuk milyen nap van....

Ui: a pálinka tényleg orvosság mindenféle nyavajára - három feles, és nem fáj se a torok, se a fej :D Túrkevei pálinka rulezzzzzz :)

Link to comment
Megosztás:

Na nekünk is eltelt a karácsony :) . én mantacuccot nem kaptam ajándékba , de panaszom nem lehet, mert karácsony előtt elugrottam Szolnokra egy pár apróságért egy exmatáshoz. Jól bevásároltam ezt-azt( légtömegmérő, mocitető...) szóval én magamnak, vagyis Monának már bevásároltam :) . De nem hazudtoltam meg önmagam, ajándékvásárlás terén: Karácsony napján délig melóztam, és hazabele beugrottam egy jó kis szerszámáruházba, gondoltam Sanyi drágámnak veszek valami értelmes apróságot a fa alá. Koszosan, melósruciba belibbentem, vagyis inkább beestem az üzletbe 12.50-kor, mire a hangosbemondóban a nénike kedvesen közölte, hogy -"áruházunk 13 órakor bezár! kérjük fáradjanak a kasszákhoz!" na ennyi időm volt vásárolni, és gyors lekaptam a polcról egy krovakészletet, nem is néztem nagyon az árát, csak hogy sok nulla van benne :rolleyes: . Nade sebaj, nagyon megérdemelte, örült is neki. Végülis egyszer nemsokára csak lesz saját kérónk, és tuti a garázs hamarabb fel lesz szerelve ,mint a konyha :D , így szükség is van a szerszámokra.

Az időjárásra nem lehet még panaszom, van téligumim!!!!! Viszont párom kissé csalódott, mert nem esett elég hó ,hogy bolondkodjon. A karácsonyi havazás után elmentünk offautóval a környék elhagyott útjain nézelődni, és már ott farolgatott(elsőkerekessel :D ) én kissé félek olyankor, pláne a marhahidegben tologatni a kocsit, ha lemegy az árokba, de szerencsére ügyesen driftelt!

Mostmár a szilveszterre készülünk, és persze a sok sok karácsonyi nasi okozta gyomormegterhelésemen próbálok javítani. mert nagyon kikészültem a sok süti meg nehéz kaja miatt. Máris felszedtem vagy 4 kilót( SS :még nem kell a repülőn a túlsúly miatt fizetnem :) )

Link to comment
Megosztás:

A pálinka is. :)

Az többször :) de esküszöm, úgy meggyógyított, hogy még! :) A

írt dal minden szava pedig igaz vagyon! :D "orvosság ez mindenféle nyavajára - kikúrálja" :rolleyes: (ez a nóta egyébként nálunk a bulik elengedhetetlen része, ahol mindig inni kell, ha "véletlenül" felcsendül)
Link to comment
Megosztás:

Az többször :) de esküszöm, úgy meggyógyított, hogy még! :) A
írt dal minden szava pedig igaz vagyon! :D "orvosság ez mindenféle nyavajára - kikúrálja" :) (ez a nóta egyébként nálunk a bulik elengedhetetlen része, ahol mindig inni kell, ha "véletlenül" felcsendül)

Képtelen vagyok megbarátkozni a pálinkával :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy füstgép, de azért erre is költünk ám, annak ellenére, hogy ideiglenes megoldás B) azért, jó, hogy adtad Tomi :D

Viszont igazi bulihangulatot lehet csinálni vele, ami a füstgépet illeti... Sőt! Karácsonyra kaptam új neonszettet, ami öt programot tud, és távirányítani lehet :D szóval olyat gizdulunk majd, hogy mindenki beszarik!

MrMantának átadom a jókívánságokat, a nevében is köszönöm :blush: Azt mondta szülinapján, hogy ő férfiember, így nem ehet mást, csak hústortát. Mivel én jó asszony vagyok, így csináltam is neki. Mondjuk a család kedvéért egy turótortát is összedobtam, hátha ők nem értékelik az újításokat...

A MadiMax meg úgy áll, ahogy tavaly elhoztuk a manta taliról ;) de mivel "mi olyankor szoktunk sírni, mikor az egész világ röhög", ezért olyankor kívánunk röhögni, amikor az egész világ sír: mit nekünk válság, mit nekünk öv! Idén meg akarjuk csinálni MadMaxet frankón, mert a prototípus bejött. Ehhez meg lőnénk egy kétpálcás négyszázas kasznit... terv az van, de most egyenlőre kivárjuk, hogy a kedvenc "Hungarian reality rulett" játékunk hogyan alakul: leadjuk a fizetésünket a postán a csekkekre, meg a kötelezőkre, és aztán vagy nyomorgunk, vagy nem :)

Kicsit szar azért, hogy ilyen játékokat dob nekünk a gép, de hát ez van...

Tényleg Tomi! Gondoltunk rád, amikor a Szki gyárban hepaj volt. Aztán megláttunk a neten a hirdetést a kocsidra. Na, akkor egy percig megijedtünk, de aztán reméltük, hogy csak a család gyarapodása miatt van. Remélem jól gondoltuk :lol:

Gelko! Van felénk jó magyar pálinka, lehet jönni meghúzni MrManta akármilyét :P

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Tomi! Gondoltunk rád, amikor a Szki gyárban hepaj volt. Aztán megláttunk a neten a hirdetést a kocsidra. Na, akkor egy percig megijedtünk, de aztán reméltük, hogy csak a család gyarapodása miatt van. Remélem jól gondoltuk :blush:

Nem az állásom bizonytalan hanem a megélhetés. ;)

Vezető pozícióbol nem küldenek el senkit. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.