Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jah! Sanyi! Valaki orvul levideózta a "Nyálon lőtt lány" elgitározását :lol: A Makett olyan unott képpel harmonikázik a párnával, hogy a Nagy Nati is megirigyelné :) legközelebb jössz, kérd számon ennek bemutatását :P

Szerintem itt vannak páran, akik még számonkérnék, úgyhogy fel kéne tölteni valami tyutyubra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ez az, hogy mizu mantások :rolleyes: pusztulunk, vagy mi van? :)

Nekem terveim vannak. Szarok a válságra. Kell egy jó motor.

Állítólag válság idején old timer autót érdemes venni, mert annak nem megy le az értéke, csak nő.

A benzin megint megy le (válság, mi? Nem véletlenül a pénz újra elosztása? :) ). Nagy álmunk teletankolni az omegát. 70literes tank - hihi :). A mantát is telenyomjuk. Lesz itt karácsony, kérem! :D

Figyeljétek meg, hogy legkésőbb január végéig megint felmegy a benya ára...

Link to comment
Megosztás:

Ja. És nagyon fontos információ: találtam olyan fekete körömlakkot, amiben pont annyi a kék metálszemcse, mint a manta fényezésében :) Kísérteties a hasonlóság: az üvegben látszik, ahogy a dupontnál is, a próbafestésen is (ahogy a dupontnál is), viszont felfestve semmi nem látszik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.