Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Most találtam egy jó kis verset itt:

Csak ketten vagyunk, senki nem lát minket!

Előveszem szerszámom, csak ez segíthet.

Érzékien megnyalod a szád szélét,

Kicsit vigyázol, nem szereted az ízét.

Émelyegve, nehogy szádba menjen,

Vigyázva szívod, kincs minden cseppje!

Ez után bedugom lubickolni,

Fájdalom így nekem benzint lopni! :D)

Link to comment
Megosztás:

Anyuka drága!!!! Hát hogyan vagytok? :P Milyen az új helyzet? Sokat vagytok fent éjszaka? Van elég tejecske? Jó fiú a Tomika (az új, nem a régi :D)? Össze szedted már magad a szülés fájdalmaiból? Szépen gyógyul a bibid? Jól bírod? Gondolom nagy a boldogság! ;) És biztos isteni babaillat van :D

Köszönjük, jól vagyunk. Tomika napközben sokat ébren van és hatalmas szemekkel kémleli a világot.

Éjjelente 4 órákat alszik, szóval sokat nem kell hozzá felkelni. Tejcsi van. A bibim lassan gyógyul és a szülési "sokkot" is már átvészeltem valamennyire.

Babaillat van, meg jó kis kakaszag, amikor teli a pelus. De ez velejár.

Link to comment
Megosztás:

Most találtam egy jó kis verset itt:

Csak ketten vagyunk, senki nem lát minket!

Előveszem szerszámom, csak ez segíthet.

Érzékien megnyalod a szád szélét,

Kicsit vigyázol, nem szereted az ízét.

Émelyegve, nehogy szádba menjen,

Vigyázva szívod, kincs minden cseppje!

Ez után bedugom lubickolni,

Fájdalom így nekem benzint lopni! :D)

Aberrált... :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy okos nő vagy! :D

Karácsonykor pedig viszek vagy 10 lityó jóféle gyümölcslét. Kocsi már kölcsönkérve. ;)

Huh de izgi :P már úgyis gondoltam rá, hogy fel kéne téged hívni, mert akármikor Dezsőt esszük, mindig eszembe jutsz. Na meg akkor is, ha valaki a környékemen jófajta magyar pálinkával koccint :D Akkor most nálunk karácsonyozol? :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük, jól vagyunk. Tomika napközben sokat ébren van és hatalmas szemekkel kémleli a világot.

Éjjelente 4 órákat alszik, szóval sokat nem kell hozzá felkelni. Tejcsi van. A bibim lassan gyógyul és a szülési "sokkot" is már átvészeltem valamennyire.

Babaillat van, meg jó kis kakaszag, amikor teli a pelus. De ez velejár.

;) Akkor minden rendben :P Az azért tök jó, hogy négy órát alszik éjszaka :D jó gyerek ez! :D és ez még csak jobb lesz ... :D

Link to comment
Megosztás:

:D Akkor minden rendben :D Az azért tök jó, hogy négy órát alszik éjszaka :D jó gyerek ez! :D és ez még csak jobb lesz ... :P

Hát most éppen 2 órája kamillázik és nem akar elaludni.

Már énekeltem is neki. (lehet azért) :D

Amikor Süsüt énekeltem akkor bealudt de mikor visszatettem az ágyba felébredt.

Aztán Ghymes énekelte meséket hallgattunk de egyenlőre az sem segített.

A melkasomat összekarmolta teljesen már. ;) :P

Bogi biztos megkérdőjelezné a hűségemet,ha nem látta volna. :D

Mikor odabújik hozzám és az ölemben alszik el annál jobb érzés nincs a világon.

Ilyenkor kicsit megszűnik a külvilág és csak mi ketten vagyunk. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát most éppen 2 órája kamillázik és nem akar elaludni.

Már énekeltem is neki. (lehet azért) :D

Amikor Süsüt énekeltem akkor bealudt de mikor visszatettem az ágyba felébredt.

Aztán Ghymes énekelte meséket hallgattunk de egyenlőre az sem segített.

A melkasomat összekarmolta teljesen már. ;) :P

Bogi biztos megkérdőjelezné a hűségemet,ha nem látta volna. :D

Mikor odabújik hozzám és az ölemben alszik el annál jobb érzés nincs a világon.

Ilyenkor kicsit megszűnik a külvilág és csak mi ketten vagyunk. :D

Ugye-ugye. :D

Nekem a Lacika csak úgy aludt el, ha a melkasomrara fektettem, miközben hanyattfekve néztem a TV-t. :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor odabújik hozzám és az ölemben alszik el annál jobb érzés nincs a világon.

Ilyenkor kicsit megszűnik a külvilág és csak mi ketten vagyunk. :D

És majd mikor , jön a fogája akkor is ez lessz , az énlányom is csak gy volt hajlandó aludni hogy félig eldőltem ő meg a melkasomon aludtt reggelig... és ez ment majdnem 3 hétig :P De miért is ne , hisz azért sztem ez a legnagyobb öröm az ember életében! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugye-ugye. :D

Nekem a Lacika csak úgy aludt el, ha a melkasomrara fektettem, miközben hanyattfekve néztem a TV-t. :D

;) Hát igen, állítólag megnyugtatja a kisgyereket ha hajla hogy az ember szive dobog, valahol olvastam erről illetve ugye sziociális igény is nagy! :P

Link to comment
Megosztás:

SANYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!

Tegnap néztem a Fábry-t, és egy igazán neked való dolog volt benne!!! :P

Vazze Sanyi: te holnaptól versenytraktorokat fogsz építeni! :D Tök jó lesz :D

(Egyebek mellett meghirdették a léggitáros versenyt is, épp aggitálom a Makettet meg MrMantát, hogy így családilag indulhatnánk mi is, addigra betanulom az ACDC gitározós figurát rendesen - amit egyébként már hónapok óta elemzek, csak valahogy nem áll rá a lábam. Biztos a bal láb elfelejtésével lesz megint a gond, mint az ótomata váltónál :D )

Szóval mehetnénk versenytraktorral a léggitár válogatásra ;)

Link to comment
Megosztás:

SANYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!

Tegnap néztem a Fábry-t, és egy igazán neked való dolog volt benne!!! :D

Vazze Sanyi: te holnaptól versenytraktorokat fogsz építeni! :D Tök jó lesz :D

(Egyebek mellett meghirdették a léggitáros versenyt is, épp aggitálom a Makettet meg MrMantát, hogy így családilag indulhatnánk mi is, addigra betanulom az ACDC gitározós figurát rendesen - amit egyébként már hónapok óta elemzek, csak valahogy nem áll rá a lábam. Biztos a bal láb elfelejtésével lesz megint a gond, mint az ótomata váltónál :D )

Szóval mehetnénk versenytraktorral a léggitár válogatásra :P

kkkkommolyan!!!!váltok jegyet arra az adásra!!!!ott a helyünk, én mint légvokálos, a nézők között fogok szurkolni ;)

Link to comment
Megosztás:

vazze... tudtam, hogy kihaló félben van a mantás, de hogy ennyire... :)

épp most gondoltam rá, hogy beírok ide, mert annyira ki van halva az x. :P

Tegnap hazahoztuk a váltót amit vettünk Monának. hát átértelmeztem a koszos szó jelentését..... :lol: 3 cm vastagon volt rajta a büdös olajos homok. VAkarásztam órákig, hogy váltó formája legyen annak a mócsingnak amit hazaszállítottunk. De még így is örülök,hogy kaptam. Ha minden jól megy akkor holnapra ki is cseréljük a régit és végre talán tudok tolatni is. Bár ez inkább az autó képessége, mint az enyém :P .

A régi váltó bekerül a sufniba, és nyugdijjas koromban kötögetés helyett , felújítom. jó lesz unaloműzésnek.

Végre megkapta a kocsi a téligummákat, felnistől hála Xray cartársnak :lol: . Még dísztárcsa is van. sose hittem volna,hogy ilyen jól fog a kocsinak állni.

Gazdasági válság ide vagy oda, mégiscsak kell költeni a verdákra. Egyidőben a váltómmal az akksim is elszállt, úgyhogy félek megérezték a kocsik is az államihelyzetet, kezdenek lázadni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.