Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Miért hiszi mindenki azt, hogy mi örökké iszunk? :P néha azért dolgozni is szoktunk, és akkor például pont nem iszunk :D

Egyébként eldöntöttem, hogy életmódot váltok! Nem fogok többé borozni! Átszokom a sörre :D

Mostanában sokat nézzük a Miami Ink-et a tévében, ami egy ilyen tetkó szalonról szól. Mióta azt nézem, kezdem szégyelni, hogy nem vagyok agyontetoválva :D lehet, hogy varratok magamra valamit... mondjuk egy gombot... :D áh! Nem is! szerintetek ciki lenne egy Yodát tetováltatnom magamra? ;) Mondjuk az előbb belinkelt képet...?

Link to comment
Megosztás:

Miért hiszi mindenki azt, hogy mi örökké iszunk? :D néha azért dolgozni is szoktunk, és akkor például pont nem iszunk :D

Egyébként eldöntöttem, hogy életmódot váltok! Nem fogok többé borozni! Átszokom a sörre :D

Mostanában sokat nézzük a Miami Ink-et a tévében, ami egy ilyen tetkó szalonról szól. Mióta azt nézem, kezdem szégyelni, hogy nem vagyok agyontetoválva ;) lehet, hogy varratok magamra valamit... mondjuk egy gombot... :P áh! Nem is! szerintetek ciki lenne egy Yodát tetováltatnom magamra? :P Mondjuk az előbb belinkelt képet...?

Igen. :D

De ez csak az én véleményem. Mindenki azt csinál a saját bőrével, amit akar. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Még nem is meséltem, hoigy Makettnak micsoda asszociációi vannak :D

Múltkor MrManta kegyetlenül horkolt, és valahogy nagyon zavart, pedig egyébként jól alszom mellette ennek ellenére is. Ez addig fajult, hogy kizavartam a nappaliba a kanapéra, mondván, hogy az úgyis olyan, mintha kempingezne, és akkor nem hallom olyan hangosan a horkolását, mintha a fülembe hortyog.

Mondjuk Makett be is bukott azon az éjjel, mert míg mi azt hittük, hogy az igazak álmát alussza, addig ő tulajdonképpen netezett, amire akkor jöttünk rá, amikor hajnal 5felé kislattyogott a konyhába kajálni :D felkapcsolta a villanyt, mire MrManta rászólt, hogy "te mit csinálsz itt?" erre Makett visított egy bazi nagyot, úgy megijedt, én meg vihogtam a hálószobába :D Gondolom azzt hitte, hogy balhé volt, azért van MrManta a kanapén :P

Na reggel (vagyis délelőtt, de lehet, hogy inkább kora délután volt már), nyomjuk a PS2-őt, jön ki Makett kócosan, ledekkol mellénk. Jól kiröhögjük, hogy megijedt, és helyre utasítjuk, hogy azért egész éjjel netezni szinte beteges már... MrManta nyújtozkodott egyet, miközben közölte, hogy: húúú, vazze, fáj mindenem... (szegény szarul aludt a kanapén)

Mire Makett: miért? Verekedtetek is? ;)

:D hogy most ezt ő így összeasszociálta, vagy csak álmos volt, és azért hitte, én nem tudom; de elképzeltem, hogy összeverekszünk MrMantával, ami inkább a sérelmemre elkövetett verés lenne, és emellett elég röhejes látványt is nyújtana :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. :P

De ez csak az én véleményem. Mindenki azt csinál a saját bőrével, amit akar. :D :D

Most miért? :D azért mert ronda, vagy azért mert zöld? ;) Pedig azt mondják, hogy csak olyat szabad tetováltatni, ami jelent neked valamit, mert hogy az vagy, ami a tetoválásod... (ebben az esetben én két szemöldök vagyok, és a Laci meg egy csuklyás halálfej...)

Link to comment
Megosztás:

Most miért? ;) azért mert ronda, vagy azért mert zöld? :D Pedig azt mondják, hogy csak olyat szabad tetováltatni, ami jelent neked valamit, mert hogy az vagy, ami a tetoválásod... (ebben az esetben én két szemöldök vagyok, és a Laci meg egy csuklyás halálfej...)

Hajni, az előbb is leírtam, mindenki azt csinál a bőrével, amit akar. Én nem tetováltatnék magamra semmit, az egyszer biztos.

Link to comment
Megosztás:

Most miért? :P azért mert ronda, vagy azért mert zöld? :D Pedig azt mondják, hogy csak olyat szabad tetováltatni, ami jelent neked valamit, mert hogy az vagy, ami a tetoválásod... (ebben az esetben én két szemöldök vagyok, és a Laci meg egy csuklyás halálfej...)

Vigyázni kell, mert nagyon belejössz és nem csak a yodát akarod, aztán nincs megállás:

16.jpg

;)

Link to comment
Megosztás:

Hajni, az előbb is leírtam, mindenki azt csinál a bőrével, amit akar. Én nem tetováltatnék magamra semmit, az egyszer biztos.

Mondjuk eddig én sem akartam :D csak hatás alatt vagyok!!! Nekem nem is szabadna tévét néznem, mert például vasárnap megnéztük a Világok Harcát, amit eddig kihagytam, mert utálom Tom törpét, de most nem volt jobb.

Na, ennek az lett a vége, hogy a film végére komolyan gondolkoztam, hogy el kell kezdeni edzeni, mert ha balhé van, akkor gyorsan kell futni... aztán mivel a filmben megálltak az elektronikával rendelkező autók, ezért megbeszéltük, hogy rövidesen beruházunk egy karbis zsigulira, hogyha jönnének az űrlények, akkor legalább mi tudjunk kocsival menekülni ;) biztos, ami tuti: fel kell készülni mindenre! Már vettem is egy csomó zacskós rizst, meg zsacskós krumplipürét is...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk eddig én sem akartam :D csak hatás alatt vagyok!!! Nekem nem is szabadna tévét néznem, mert például vasárnap megnéztük a Világok Harcát, amit eddig kihagytam, mert utálom Tom törpét, de most nem volt jobb.

Na, ennek az lett a vége, hogy a film végére komolyan gondolkoztam, hogy el kell kezdeni edzeni, mert ha balhé van, akkor gyorsan kell futni... aztán mivel a filmben megálltak az elektronikával rendelkező autók, ezért megbeszéltük, hogy rövidesen beruházunk egy karbis zsigulira, hogyha jönnének az űrlények, akkor legalább mi tudjunk kocsival menekülni ;) biztos, ami tuti: fel kell készülni mindenre! Már vettem is egy csomó zacskós rizst, meg zsacskós krumplipürét is...

Az edzés az egyébként sem árt senkinek sem, de a többi miatt nem kell aggódnod sztem. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Stafan! ;) ez kemény! Én nem akarom azért így végezni! :P Most gondold el, a hátamra varratom egész Mos Eisley-t, és ha tíz év múlva már egy igazi dagadt bálna leszek, na, akkor hogy fog az kinézni?? Akár az én hátamról készült kép is lehetne! Még az is lehet, hogy addigra szőrös lesz a hátam :D

de a másik kép! Na, az igen! :D Kicsit olyan ugyan, mintha csúnyán lábszáron rúgták volna, de azért megmozgatta a fantáziám, hogy a Millenium Falcon-t meg lehetne úgy csinálni, hogy valahonnan kirepül.. mondjuk a köldökből :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig azt mondják, hogy csak olyat szabad tetováltatni, ami jelent neked valamit, mert hogy az vagy, ami a tetoválásod... (ebben az esetben én két szemöldök vagyok)

A két szemöldök nem Kiszel Tündéé???? ;) Vigyázz, még a végén perelni fog érte!! :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig azt mondják, hogy csak olyat szabad tetováltatni, ami jelent neked valamit, mert hogy az vagy, ami a tetoválásod... (ebben az esetben én két szemöldök vagyok, és a Laci meg egy csuklyás halálfej...)

Akkor én Tigris vagyok, vagy Feketepárduc? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A két szemöldök nem Kiszel Tündéé???? :D Vigyázz, még a végén perelni fog érte!! ;)

Anyuka drága!!!! Hát hogyan vagytok? :D Milyen az új helyzet? Sokat vagytok fent éjszaka? Van elég tejecske? Jó fiú a Tomika (az új, nem a régi :D)? Össze szedted már magad a szülés fájdalmaiból? Szépen gyógyul a bibid? Jól bírod? Gondolom nagy a boldogság! :P És biztos isteni babaillat van :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.