Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jah... és egyébként jelezném, hogy a tegnapi eseménysorozat azért ért véget békésen, mert mindenkinek elmondtam az utcán, hogy ma nem az a nap van, amikor kis DjJoe-kat nézünk, hogyan szabadulnak az égő rendőrautóból David Merlinit megszégyenítő módon, mert ma született meg a kicsi Tomika :D na, erre a hírre aztán a legvadabb skinhead is elérzékenyült, és húzott egyet a benzinespalackból Tomika egészségére ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor volt pisiltatóóó bulii! :D jó egszséget kívánok anyukának és babának is! :P

Volt Igen.

Még mindíg ég a belem.

Szigorúan sör és Jager.

Viszont már nagyon elszoktam a szesztől. :D

Na megyek is. Viszek be babaruhát mert 99%,hogy holnap hozom őket haza. ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt Igen.

Még mindíg ég a belem.

Szigorúan sör és Jager.

Viszont már nagyon elszoktam a szesztől. ;)

Na megyek is. Viszek be babaruhát mert 99%,hogy holnap hozom őket haza. :P

Nagyon örülünk nektek. LEsz kis opeles rugdalózója is? :D és gyönyörű kisbaba, elég hamar kisimúlt! :D unokatesóm még órákig gyűrött volt születés után. Pusziljuk a boldog anyukát is!!Gondolom várja már, hogy hazamehessen.

Link to comment
Megosztás:

Na mondom, mi a helyzet manta ügyben:

Ma végre mantával jöttem dolgozni :D

Mivel megvártuk, míg Tomika világra jön, így pénteken helyeztük be a motort, amit a Rigó family adományozott nekünk. Ezútonis ismét köszönöm :D

A motor egyébként tényleg jó, eltekintve egy kis lánchangtól, de annak ellenére még húz is :D

Mivel két hónapig el kellett felejtenem a bal lábam, és emiatt már gyalogszerrel is egylábon ugrándoztam, így meglepő módon a mantába sem nyomtam kuplungot. Ebben csak az volt a kellemetlen, hogy egyesbe volt. De lagelább a féken álltam :D a kuplung funkcióját egyébként többször sikerült elfelejtenem, így elfelejtettem négyesbe váltani párszor... mindegy két kaszkara után már jó is lett. Bár elsőre kicsit megdöbbentem ezen a dolgon, mert azért kilenc év mantázását nehogymár két hónapos omegázással el lehessen homályosítani, de vagy könnyen tanulok, vagy olyan vagyok mint az elefánt, akinek az új info egy régebbit kitol a fejéből... :D

Hát mit mondjak... nem alaptalanul féltem én...

Omi után mantába ülni olyan, mintha gokartba ülnél. Hirtelen olyan volt, mintha a padlólemezen ülnék, és ki se látnék a kocsiból. Minden kavicsot megéreztem a seggemen, és jó volt pattogni, mint kecskeszar a deszkán :P de azért a manta az mégiscsak manta :D

2,4es motor=kuka ;)

A vezérműtengelyen olyan 1mm-es nút van középen, hogy még! A dugattyúkra már nem is voltam kiváncs annyira ezek után... mivel a második túlméreten volt, így nem is lehet már hová levenni belőle... :D az olajban olyan metálszemcsék voltak, hogy a fényezésem megirígyelné..

Barátaim! Mi, a nagypofájú, beképzelt autóbuzerátorok bemutattuk, hogy hogyan lehet ki dobni az ablakon százezer forintot... :P

Azt hiszem, a gazdasági világválság emiatt következett be.. mi elbuktunk a mi szintünkön egy kisebb vagyon, és a világ utánunk csinálja... te ne tegyétek... szinterezni nem szabad, még akkor sem, ha szép...

Link to comment
Megosztás:

Hát az az igazság, hogy a 2,4 felett érzett csalódás miatt elgondolkodtam azon, hogy levakarom a "leggyorsabb ócskavas az egész galaxisban" matricát, mert azért voltak percek, amikor leginkább ócskavasnak tűnt, merthogy leggyorsabbnak nem is volt nevezhető motor híjján... de aztán most úgy vagyok vele, hogy marad így, mert megtévesztésnek azért még jó lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Mint az örökéletű 1.2-es matrica. ;) Tényleg, beindult a pénzgyüjtő projekt. Ha minden ilyen szépen halad, akkor a Laci által meghatározott összeget kb. áprilisra összevakarom, hitel nélkül. Jó ez az új meló. Szar mint állat, de rengeteget lehet túlórázni. :P

Szóval Hajni, áprilisban ha Laciék ráérnek, akkor menne oda egy újabb ócskavas. :D Végre, végre, végre! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az az igazság, hogy a 2,4 felett érzett csalódás miatt elgondolkodtam azon, hogy levakarom a "leggyorsabb ócskavas az egész galaxisban" matricát, mert azért voltak percek, amikor leginkább ócskavasnak tűnt, merthogy leggyorsabbnak nem is volt nevezhető motor híjján... de aztán most úgy vagyok vele, hogy marad így, mert megtévesztésnek azért még jó lehet :D

ha gondolod akkor gyorsulhatunk megint,de a kadettal megyek h nyerhess ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem, egyébként tényleg nem rossz. Picit füstöl (de mi ez ahhoz képest, amit az előzőm csinált - a gyalázatos 2,4 előtt - az olyan volt, mintha fatüzeléses lenne :D komoly szmogriadót tudott előidézni.

Gelko! Te meg ne kekeckedj! ;) az elmúlt pár hónapban egészen csendben voltál, amíg be nem jelentettem a 2,4 végső halálát :P most meg megint kezded.. beszarok rajtad :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.