Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:lol: én tényleg nem veszem fel a bókokat... lehet, hogy a Laci itt ketté szakad, hogy bókoljon, én meg észre se veszem, csak panaszkodok, hog nem udvarol, pedig de :D

Tegnap leszólított egy pasi az utcán :lol: azt mondta, szokott látni a környéken, csak most szedte össze a bátorságát,és megismerhet e :D na most a baj az volt, hogy azt hittem, valami talin már látott, és autós meg minden, csak lassan esett le, hogy éppen fel akar szedni :lol: na, mondtam is az uramnak: Laci! Ma egy drogos vagy ittas vagy mi, kikezdett velem :lol: biztos nem volt józan :lol: de lehet hogy minden nővel ezt csinálja :lol:

Ezekkel a szavakkal udvarolt neked a Laci? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Karcsi!Te vállóperes ügyvéd vagy másodállásban?Valami fura jó érzékkel nyúlsz mások magánéletébe! :lol:

Ezt tettem volna? :lol:

Ha igen, akkor elnézést kivánok, nem állt szándékomban. Csak a szövegben elhelyezett szmájlik alapján azt hittem, hogy....azért is volt a kérdésem végén a :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Már csak egy dolog foglalkoztat: hol van már Tomiék gyereke? :lol: Ennyire nem lehet belerakni valakibe egy bébit, hogy ki se jön! :lol:

Még egyben vannak. :lol:

Bogi szombat óta bent van a kórházban mert péntekre volt kiírva és most napi 3-szor kell NST vizsgálatra mennie.

Azért maradt bent,hogy ne kelljen naponta 3 szor 15 kilométereket oda-15-öt vissza utaznia.

Így kényelmesebb.

Link to comment
Megosztás:

Még egyben vannak. :lol:

Bogi szombat óta bent van a kórházban mert péntekre volt kiírva és most napi 3-szor kell NST vizsgálatra mennie.

Azért maradt bent,hogy ne kelljen naponta 3 szor 15 kilométereket oda-15-öt vissza utaznia.

Így kényelmesebb.

Akkor jó helyen van :lol: szegénykének már nagyon elege lehet :lol: de most már csak kijön onnan az a gyerek! :D Izgulok ám nagyon érte / értük! :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyinak tragikus képek:

Szegény Sanyi! :lol: most miért csinálod ezt vele???

Bár szerintem itt sokan vannak, akik az út szélén fognák a Sándorunk kezét és vele együtt pityeregnének :lol: "ohhh, az a sok sör! jaj! Mind pocsékbe ment! Oh Jaj!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szegény Sanyi! :lol: most miért csinálod ezt vele???

Bár szerintem itt sokan vannak, akik az út szélén fognák a Sándorunk kezét és vele együtt pityeregnének :D "ohhh, az a sok sör! jaj! Mind pocsékbe ment! Oh Jaj!" :lol:

Inkább kárba menjen, mint pocsékba :lol:

Link to comment
Megosztás:

és ha azt mondom,hogy nálunk(dréher)nap mint nap kiöntenek rengeteg sört holmi alkoholfok problémák miatt.

ma is 70 hordó ment a lefolyóba.a vámosok meg nézik közben nehogy valaki elvigye........na ez a pazarlás.

Ez már kicsit dühöngős topik, de azt hiszem a Metro csinálta, hogy volt egy csomó karton Milka mikuláscsoki, amit kidobáltak, pedig semmi bajuk nem volt, csak nem tudták eladni vagy mi. Apuék ott dolgoztak pont, úgyhogy tudtak hazamenteni belőle, hetekig ettem, utána hónapokig rá sem bírtam nézni a csokira.

Csak az a szemétség, hogy miért nem ajánlják fel pl. valami gyerekotthonnak vagy ilyesmi. Még nekik is jó reklám lenne. Inkább megsemmisítik :lol:

Pedig a sörnek, hogy örülne Sanyi például, mindegy milyen az alkoholfoka :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez már kicsit dühöngős topik, de azt hiszem a Metro csinálta, hogy volt egy csomó karton Milka mikuláscsoki, amit kidobáltak, pedig semmi bajuk nem volt, csak nem tudták eladni vagy mi. Apuék ott dolgoztak pont, úgyhogy tudtak hazamenteni belőle, hetekig ettem, utána hónapokig rá sem bírtam nézni a csokira.

Csak az a szemétség, hogy miért nem ajánlják fel pl. valami gyerekotthonnak vagy ilyesmi. Még nekik is jó reklám lenne. Inkább megsemmisítik :lol:

Pedig a sörnek, hogy örülne Sanyi például, mindegy milyen az alkoholfoka :lol:

ma pl. a hoffbraunak volt 3 tizeddel magasabb az alk. foka.

a vám szerint nem lehet forgalmazni,mert nincs erre a fokra eng.

meg is fürdettem a szolgálati trakimat sörben már párszor.....szegény SANYIIIIIIII.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.