Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Én még mindig nem értem ezt, de azt hiszem, bóknak kell vennem :D

Azt jelenti, hogy nem vagytok képmutatóak. Azt mondjátok, amit gondoltok. Mindenképpen bók és ne változzatok! :lol:

Na tessék!Így próbáljon az ember bókolni egy nőnek,fel se veszi! :lol: Bezzeg Stefán cicus egyből vágta mi van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: én tényleg nem veszem fel a bókokat... lehet, hogy a Laci itt ketté szakad, hogy bókoljon, én meg észre se veszem, csak panaszkodok, hog nem udvarol, pedig de :D

Tegnap leszólított egy pasi az utcán :lol: azt mondta, szokott látni a környéken, csak most szedte össze a bátorságát,és megismerhet e :lol: na most a baj az volt, hogy azt hittem, valami talin már látott, és autós meg minden, csak lassan esett le, hogy éppen fel akar szedni :D na, mondtam is az uramnak: Laci! Ma egy drogos vagy ittas vagy mi, kikezdett velem :lol: biztos nem volt józan :lol: de lehet hogy minden nővel ezt csinálja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.