Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Egy a véleményem rólatok: bekaphatjátok mind! :lol:

Mondjuk az tetszik,hogy pont a magányos kocsibuzik klubjának tagjai egyből megtaláltak és papucsot kiáltanak! :lol: Nem baj!Nekik marad az öt karikás játék! :lol: :lol:

Gamma Sugár László(gy.k.:Xray) barátomnak pedig igaza van!Idomítási verziószám az v1.0! :D Volt már pár csajom pár hozzáböfögővel ellentétben! :lol:

Hajni!A körömkapirgálás jó ötlet a csajommal kapcsolatban,de inni nem akarok vele versenyt.Annyira kiestem a formámból mostanság,hogy simán asztal alá iszik! 4-5 jager és 2-3 long island után még csak spicces volt! :D Köv heti Belga buliról szerintem ő fog haza vinni,nem én őt! :lol: A lányodra meg nem pályázok,nekem nincsennek pedofil hajlamaim,nem úgy mint itt egyes konszolidáltnak hitt tagoknak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hajni!A körömkapirgálás jó ötlet a csajommal kapcsolatban,de inni nem akarok vele versenyt.Annyira kiestem a formámból mostanság,hogy simán asztal alá iszik! 4-5 jager és 2-3 long island után még csak spicces volt! :lol: Köv heti Belga buliról szerintem ő fog haza vinni,nem én őt! :lol: A lányodra meg nem pályázok,nekem nincsennek pedofil hajlamaim,nem úgy mint itt egyes konszolidáltnak hitt tagoknak! :lol:

J0hnny, ami engem illet, az a véleményem, hgy ebből még egy szép hosszú kapcsolat is lehet. Akár házasság is! :lol:

Annak idején mi is így kezdtük a Lacival. Szerelmünk hajnalán mondta a legnagyobb bókot (akkor csinált ilyet először és utoljára - kis túlzással - már ami a bókolás nagyságát és gyakoriságát illeti): "azért szeretek veled lenni, mert jó veled inni, és mert úgy szívsz, mint egy V8as"

Talán ez volt az utolsó összetett mondat, ami elhagyta a száját :D lehet, hogy már nem volt józan :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny, ami engem illet, az a véleményem, hgy ebből még egy szép hosszú kapcsolat is lehet. Akár házasság is! :D

Annak idején mi is így kezdtük a Lacival. Szerelmünk hajnalán mondta a legnagyobb bókot (akkor csinált ilyet először és utoljára - kis túlzással - már ami a bókolás nagyságát és gyakoriságát illeti): "azért szeretek veled lenni, mert jó veled inni, és mert úgy szívsz, mint egy V8as"

Talán ez volt az utolsó összetett mondat, ami elhagyta a száját :D lehet, hogy már nem volt józan :lol:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.