Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Másrészt mostanában nem sok szabadidőm van,mert asszonypajtás v1.0 lefoglalja az időm! :lol: Amint lesz időm beállítok egyszer! :lol:

Oh! :D ez abszolút elfogadható érv :D

Mi egyébként úgy cseleztük ki a barátnőket (a tiedre ez most nem vonatkozik) amikor a párjuk szerelni (meg sörözni) jött velük, hogy eltereltük a figyelmüket. Vagyis én tereltem el. :lol: elővettem a sok-sok körömlakkom, meg mintanyomóm, meg strasszom stb., és felajánlottam, hogy kilakkozom a körmüket. Na, erre mindegyik ráugrott, így szép lassan egy órát elhúztam a lakkozást és reszelést, majd újabb egy órán át tehetetlenek voltak, mert száradt a lakk. Így két óra alatt sokat haladhattak a fiúk szerelésben és sörben is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oh! :lol: ez abszolút elfogadható érv :lol:

Mi egyébként úgy cseleztük ki a barátnőket (a tiedre ez most nem vonatkozik) amikor a párjuk szerelni (meg sörözni) jött velük, hogy eltereltük a figyelmüket. Vagyis én tereltem el. :lol: elővettem a sok-sok körömlakkom, meg mintanyomóm, meg strasszom stb., és felajánlottam, hogy kilakkozom a körmüket. Na, erre mindegyik ráugrott, így szép lassan egy órát elhúztam a lakkozást és reszelést, majd újabb egy órán át tehetetlenek voltak, mert száradt a lakk. Így két óra alatt sokat haladhattak a fiúk szerelésben és sörben is. :lol:

:lol: :D nemsemmiiiii de jó módszer! :D

Link to comment
Megosztás:

Te "tucc" valamit? :D

tucc-tucc

De hol van már az a gyekek??? :lol: Már a tietek... már annyit gondolok rá, mintha legalábbis az enyém lenne, vagy ilyesmi :lol:

Egyébként pont az jutott eszembe, hogy szerintem ő lesz az első olyan opeles bébi, aki a Mote keretein belül születik, kinek szülei opelbuzik... :lol: ez azért szép érdem! :D

Link to comment
Megosztás:

De hol van már az a gyekek??? :lol: Már a tietek... már annyit gondolok rá, mintha legalábbis az enyém lenne, vagy ilyesmi :D

Egyébként pont az jutott eszembe, hogy szerintem ő lesz az első olyan opeles bébi, aki a Mote keretein belül születik, kinek szülei opelbuzik... :lol: ez azért szép érdem! :D

Bezony ám :lol: És remélem a második majd én leszek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát mondjuk nem :lol: de úgy elképzeltem, hogy itt piszkálgatjuk, hogy becsajozott életében először meg ilyenek, és aztán egyszercsak megjelenik Pamela Anderson húsz évvel fiatalabb kiadásával, aki istenként tekint rá :D

:lol: Kívánom neki, hogy így legyen!

Legalább nem lesz olyan frusztrált :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jókat humorizáltok itt, aztán egyszercsak meglátjátok J0hnny (ezt fejből írtam most helyesen!) nőjét, oszt dobtok egy hátast, hogy hol szedett fel ilyen jó bigét :lol:

Jókat humorizálgatunk, aztán egyszer csak hazamész és otthon találod a lányoddal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.