Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

rekord E2,senator A2,vauxhall caltron esetleg van?

azokra beneveznék hasonló árakon.némi haszonkulcs belefér természetesen.

na nem ígérem,hogy rögtön utánanézek, mert úgy tűnik nemsoká költözök odébb. de ha minden rendben megy akkor visszajövök ebbe a városkába még könyvért :lol: .és akkor bevásárolok.

Link to comment
Megosztás:

A videót otthon megnézem :lol: itt rátapostam (többször, de véletlenül) a fejhallgatóra, így nincs hang. Bár már csak nézni is döbbenetes volt az elejét :D

2,4ről nem beszélek :lol: a hiba banális: homok.

Most kicsit gyanús a dolog, mert MrManta az omit tette hibátlanul járóképessé, ami számomra azt jelenti, hogy nem lesz egyhamar mantám :D

Rtominak ezúton is köszönjük a csere motort, ami belekerül addig, amíg megfejtjük, hogy bohóckodunk e még a 2.4el.

Tényleg Tomi! Hol van már az a gyerek??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szomszéd bosszúja? :lol:

Vagy voltatok a Dakaron? :D

Nem. Szinterezésnél nem savazták a cuccokat, hanem homokfútták. A homok megreked a szelepfedél szűrőjében észrevétlenül, és gyakorlatilag folyamatosan szórta a motort.

Elsőre is csapágyas volt (ami az arab olaj betöltésénél derült ki, amikor az kimosta a szutykot), de a többi ezután lett az. Na most ez akkor vált biztossá, amikor múlthéten levettük a szelepfedelet, és még egy fél marék homokot kivertünk belőle. A többi a motorban van.

Innentől pedig kollektív bűnösségről beszélhetünk, mert bár vagy tíz ember sasolta a motort, de a hófehér cuccok senkiben nem okoztak gyanakvást... :D ilyet mondjuk a kezdő zöldfülűek hibáznak... :lol: mindenre gondoltunk, csak erre nem. Ez olyan, amikor gyertyacsere helyett egyszer motort cseréltünk. Akkor is túl egyszerű lett volna a nyilvánvalóval kezdeni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Szinterezésnél nem savazták a cuccokat, hanem homokfútták. A homok megreked a szelepfedél szűrőjében észrevétlenül, és gyakorlatilag folyamatosan szórta a motort.

Elsőre is csapágyas volt (ami az arab olaj betöltésénél derült ki, amikor az kimosta a szutykot), de a többi ezután lett az. Na most ez akkor vált biztossá, amikor múlthéten levettük a szelepfedelet, és még egy fél marék homokot kivertünk belőle. A többi a motorban van.

Innentől pedig kollektív bűnösségről beszélhetünk, mert bár vagy tíz ember sasolta a motort, de a hófehér cuccok senkiben nem okoztak gyanakvást... :D ilyet mondjuk a kezdő zöldfülűek hibáznak... :lol: mindenre gondoltunk, csak erre nem. Ez olyan, amikor gyertyacsere helyett egyszer motort cseréltünk. Akkor is túl egyszerű lett volna a nyilvánvalóval kezdeni... :lol:

Egyáltalán nem bántásként mondom,de amikor én levettem Dezsőről a szelepfedelet kapásból kitakarítottam a kartergáz fémszövésű szűrőjét féktisztítóval.

Mondjuk én egy elvakult barom müszaki ember vagyok,még a baleseti bejelentőn is vonalzóval rajzoltam a rajzot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. nálunk Dezső a disznó, amit Sanyiéknál leöltünk

2. Dezsőből múlthéten pl.babgulyás lett

3. a szelepfedelet mi is átmostuk anno biztos, ami tuti alapon, de úgy látszik nem lett tökéletes.

4. a homok makacs dolog

5. a homokosok is

6. addig nem lesz mantám, amíg át nem jössz szerelni. Eddig ezen nyekeregtél, hogy mi lesz most veled, meg hol fogsz szerelni, mi meg nem győzünk várni rád

:lol:

Link to comment
Megosztás:

1. nálunk Dezső a disznó, amit Sanyiéknál leöltünk

2. Dezsőből múlthéten pl.babgulyás lett

3. a szelepfedelet mi is átmostuk anno biztos, ami tuti alapon, de úgy látszik nem lett tökéletes.

4. a homok makacs dolog

5. a homokosok is

6. addig nem lesz mantám, amíg át nem jössz szerelni. Eddig ezen nyekeregtél, hogy mi lesz most veled, meg hol fogsz szerelni, mi meg nem győzünk várni rád

:lol:

Vigyázz, mert még dízel mantát csinál és észre sem veszed! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz, mert még dízel mantát csinál és észre sem veszed! :lol: :D

Nana! Régi traktoros dinasztiánál volt disznótoron! Szerintem a vérébe ivódott a Dizil ketyegése (a pálinkával együtt)! :lol:

Tényleg! Hajni, a szalonnáról nem beszéltünk! De az otthoniakkal úgy egyeztünk, hogy a fehér szalonna karácsonyig lógva elkezdene avasodni, így lefüstöljük az összeset, és karácsony után elviszem hozzátok (mivel addig nem megyek haza), persze egy kis házi lőre kíséretében. Jó lesz így? Ja, és Tivnek is adni belőle ám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nana! Régi traktoros dinasztiánál volt disznótoron! Szerintem a vérébe ivódott a Dizil ketyegése (a pálinkával együtt)! :lol:

Tényleg! Hajni, a szalonnáról nem beszéltünk! De az otthoniakkal úgy egyeztünk, hogy a fehér szalonna karácsonyig lógva elkezdene avasodni, így lefüstöljük az összeset, és karácsony után elviszem hozzátok (mivel addig nem megyek haza), persze egy kis házi lőre kíséretében. Jó lesz így? Ja, és Tivnek is adni belőle ám! :lol:

Abból a házi lőréből betárazhatnál Sanyi. Ugy 2 liter erejéig, ha nem gond. Tul jó volt a náthámra.:lol: A többit megbeszéljük:)

Link to comment
Megosztás:

1. nálunk Dezső a disznó, amit Sanyiéknál leöltünk

2. Dezsőből múlthéten pl.babgulyás lett

6. addig nem lesz mantám, amíg át nem jössz szerelni. Eddig ezen nyekeregtél, hogy mi lesz most veled, meg hol fogsz szerelni, mi meg nem győzünk várni rád

:lol:

Egyrészt a névrokonság ne tévesszen meg,mert Feriből is sok van,mégse olyan geciputtony,mint a Mi Ferink! :lol: Másrészt mostanában nem sok szabadidőm van,mert asszonypajtás v1.0 lefoglalja az időm! :D Amint lesz időm beállítok egyszer! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nana! Régi traktoros dinasztiánál volt disznótoron! Szerintem a vérébe ivódott a Dizil ketyegése (a pálinkával együtt)! :lol:

Tényleg! Hajni, a szalonnáról nem beszéltünk! De az otthoniakkal úgy egyeztünk, hogy a fehér szalonna karácsonyig lógva elkezdene avasodni, így lefüstöljük az összeset, és karácsony után elviszem hozzátok (mivel addig nem megyek haza), persze egy kis házi lőre kíséretében. Jó lesz így? Ja, és Tivnek is adni belőle ám! :lol:

Személy szerint azt mondanám, hogyha akarjátok, akár meg is ehetitek a szalonnát :D Persze ha elegetek van a zsírból, akkor én simán gyalázom az update módszert :lol:

Pálinka meg nekünk is kéne, de jó sok ám! Mondjuk vagy négy lityó :lol: át is utalom a lóvét, előre, hogy nehogy költségekbe verd magad a mi alkoholizmusunk miatt :lol:

Bár én nem merem majd inni belőle, mert megint furcsa dolgokra kényszeríteném a Makettet (bél melletti pózolás, gabona köröktől való megijedés stb. :lol: )

Komolyan mondom, hogy a dizsnóvágásos képeket jobban mutogatom a rég nem látott ismerősöknek, mint az esküvői képeinket :lol: És valahogy vágyom egy gumicsizmára is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.