Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jah. A hír: MrManta tegnap elvesztette a 2,4be vetett hitét. :lol: Nagy a baj! :lol:

Szóval most két verzió van: vagy beszerzünk egy 2ezres motort ideiglenesen, vagy örökbe (rtomi! :D lehet, hogy élnénk az ajánlatoddal :D), vagy megvesszük Need régi mantáját, ha abban tényleg jó a motor, és az megy bele. Eközben a kiszedett 2,4et újra szétszedjük, heggesztünk neki állványt, ahol lehet indítgatni, és kezdjük előlről. Ha a csapágyak nem sérültek, akkor a kísérletezés megy tovább. Ha menthető a dolog, akkor kap egy adag prolongot és megy, amíg megy. Elvileg az csodákat tesz :lol: csak az a baj, hogyha ez van, akkor kihagyhattunk volna egy csomó költséges részt, és kezdhettük volna itt, ahol most befejezni akarjuk.

Link to comment
Megosztás:

Jah! Meg még az is volt, hogy letolattam egy jelzőtáblát tegnap az omival, mert szeretett férjem sudár lépteit figyeltem, ahogy jött velem szembe, és ez elvonta a figyelmem a hátam mögött álló tényezőről :lol: természetesen az egész szomszédság, és a környező boltosok is éppen az utcán nézelődtek, amikor ez történt; ráadásul MrManta háromszor alélt el önmagától, hogy ilyen rettenetesen jó csávó, akiről le sem tudom a szememet venni :lol: érdekes, hogy most nem hangizott el, hogy béna vagy, meg figyelj már oda... szimplán csak ennyi: ugye milyen k* jól nézek ki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah! Meg még az is volt, hogy letolattam egy jelzőtáblát tegnap az omival, mert szeretett férjem sudár lépteit figyeltem, ahogy jött velem szembe, és ez elvonta a figyelmem a hátam mögött álló tényezőről :lol: természetesen az egész szomszédság, és a környező boltosok is éppen az utcán nézelődtek, amikor ez történt; ráadásul MrManta háromszor alélt el önmagától, hogy ilyen rettenetesen jó csávó, akiről le sem tudom a szememet venni :lol: érdekes, hogy most nem hangizott el, hogy béna vagy, meg figyelj már oda... szimplán csak ennyi: ugye milyen k* jól nézek ki? :lol:

:lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jah! Meg még az is volt, hogy letolattam egy jelzőtáblát tegnap az omival, mert szeretett férjem sudár lépteit figyeltem, ahogy jött velem szembe, és ez elvonta a figyelmem a hátam mögött álló tényezőről :lol: természetesen az egész szomszédság, és a környező boltosok is éppen az utcán nézelődtek, amikor ez történt; ráadásul MrManta háromszor alélt el önmagától, hogy ilyen rettenetesen jó csávó, akiről le sem tudom a szememet venni :D érdekes, hogy most nem hangizott el, hogy béna vagy, meg figyelj már oda... szimplán csak ennyi: ugye milyen k* jól nézek ki? :lol:

Vannak ilyen nők? Bezzeg ha én megyek szembe az nejemmel rám se sza@. :D A kocsival mi lett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vannak ilyen nők? Bezzeg ha én megyek szembe az nejemmel rám se sza@. :D A kocsival mi lett? :lol:

:lol: semmi extra. Egy féltenyérnyi helyen lejött a fény a gittel együtt. De nem én törtem meg előszőr! Mert a Laci egy pár hónapja letolatta vele azt a fát, ami kb már a 48-as szabadságharc idején is a házunk előtt állt :lol: Az egészbe csak az a fájdalmas, hogy ő egyszer így tolatott bele a mantámmal ugyanabba a fába (valamiért nem tetszik az neki. Valszeg lassan döntögeti kifele :lol: ). Akkor ő bámult engem, én meg őt, hogy mit bámul - és közben végignéztem, ahogy belemegy a fába :lol: mindezt természetesen egy nappal az éves manta tali előtt. Nagyon kiabáltam vele :D

De ez még régen volt, amikor még tetszettem neki :lol: és most már nem is piszkálhatom többé, hogy milyen béna :lol:

Mondjuk ő jobban lezúzta az omit, mert ott meg is repedt a lökös, és bement egy kicsit a lámpánál a kaszni. Ha úgy veszem, akkor én jobb vagyok nála :lol:

Link to comment
Megosztás:

katasztrófa turista :lol:

Akkor ők is jöhetnek hozzám! :lol:

Mondjuk én inkább a két tekintet változására lettem volna kiváncsi,ahogy először dúl a lamour,aztán ez hirtelen átcsap horror burleszkbe.Na ebben a pillanaban lettem volna kiváncsi mindkét fél arckifejezésére! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.