Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

B+! Most esett le! Lehet nekem is ezért nincs? :D

:D meglehet :lol: polihisztornak lenni a legjobb - az mindenhez hozzá tud szólni, csak egy idő után szakbarbárnak nézik.

Egyébként Sanyi! Nő még a hónod alatt sör? <_<

Melinda! A Lacin ritkán látszik, hogy nincs képben, nekem is hosszú évek munkájába telt, mire rájöttem az árulkodó jelekre :huh: Addig nincs baj, amíg válaszolgatós kedve van - de amikor már beszólogatós, az már gáz. :D Laci ügyes álcázó, nem olyan dinka, hogy a pálesz után fél órával bejelentse, hogy ő itt most Albert Györgyi a Hal a tortánban :D

Link to comment
Megosztás:

:D meglehet :lol: polihisztornak lenni a legjobb - az mindenhez hozzá tud szólni, csak egy idő után szakbarbárnak nézik.

Egyébként Sanyi! Nő még a hónod alatt sör? <_<

Melinda! A Lacin ritkán látszik, hogy nincs képben, nekem is hosszú évek munkájába telt, mire rájöttem az árulkodó jelekre :D Addig nincs baj, amíg válaszolgatós kedve van - de amikor már beszólogatós, az már gáz. :D Laci ügyes álcázó, nem olyan dinka, hogy a pálesz után fél órával bejelentse, hogy ő itt most Albert Györgyi a Hal a tortánban :D

Tényleg jól álcázza magát, mert én nem is láttam rajta, hogy sokat ivott volna. teljesen ÉSZNÉL VAN feje volt :huh: .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Mantát csak nem tudom hogy milyenbe vágjam bele a fejszém, szóval milyen tipust érdemes megvenni leginkább

Hát szia! Jó kérdés... én most spec nem tudok olyan a piacon, ami megérne annyit, amennyit kérnek érte.

Kasznit nézd meg, hogy ne rohadjon (főleg alul a váznyúlvány). Nem tudom, mennyire értesz a kocsikhoz (a 2,4 óta én azt hiszem, hogy én már semennyire :lol: ), de a mantának a két oldalán van egy jellegzetes törés gyárilag az első sárvédőktől a hátsóig. Az ne mlegyen hullámos, vagy túl domború, mert akkor az törve volt. A manták többségét legalábbe gyszer seggbe verték, tehát azt is nézd meg, hogy ne lógjon. A tornyokat is nézd meg a géptérben, a taposókat meg az utastérben. Ha az eladó állítja, hogy nem rohad, csak kérdezd meg, hogy neki eshetnél e csavarhúzóval ütlegelés céljából: ha engedi, akkor valszeg nem hazudik. Ha kiakad rajta, akkor nézegesd még, mert lesz ott valami. Az ajtók alja is rohadós, de azt viszonylag könnyen lehet javítani.

Éredmes olyat venni, amire veterán biztosítás köthető (min. 25 éves legyen), egyébként a gatyád rámegy a kötelezőre.

Én mondjuk gsi műszerfalast vennék (econ), ötös váltóval, recaro belsővel. Bár ezt kicserélheted utólag is. A motor meg ne csörögjön, ha egymód van rá.

Leginkább a kaszni a lényeg, ha hosszú távra akarod, mert az összes többi cserélhető.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Egyik ismerősöm kinézett magának egy autót, ha jól állapotban van, akkor meg szeretné venni. Nem tud véletlenül valaki valamit erről a kocsiról?

Manta

Helybéli a srác állítólag, de ezt a kocsit én még csak egyszer láttam a környéken... Furcsán olcsó sztem... Bár nem értek a mantákhoz nemtudom mennyibe kerül belőlük egy normálisabb.

Vélemény? :lol:

Azt hiszem itt jobb helyen van a kérdés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék MakettBélának boldog fiatalkorba lépést kívánni! :lol:

ui: Vigyázz Tomival, már nem lehet fenyegetni a BTK-vel. :lol:

Köszi, és vigyázok is :lol:

Igen! Itt is kívánok a kölykömnek sok boldog
:D

Köszi anya, csak ne énekeld el... xD :D

NEEEEEE NEEEEEEEEEE EZT NEEEE kiskoromban is utáltam :lol: főleg mikor koncertre vitt anyám... :lol: (ha minden igaz, akkor vitt.. :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.