Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Azért az elég meleg szitu,hogy Tiv tölti Hajni markába a cuccot! <_<

Piszkoskurv4élet,hogy nem mentem!

Mekkora egy állat vagyok! :D

Sanyi!

KELL EGY ILYEN BULI!Ha más nem,valahogy csinálunk kecsón egyet!

Mindenem van hozzá otthon: gépesített daráló,töltő,üst,gázégőfej,kaparókések,szúrókés...minden! :D

Szúráson és a bélkaparáson kivül mindenhez értek!

Gepárd meg amúgy is gyakorlott bőlér! :huh:

Link to comment
Megosztás:

De tényleg annyira király, hogy még én is ettem belőle :D olyan nagyon csemege, hogy csak úy roppat a monitorra a lé :D

Én lehet, hogy disznóvágásfüggő leszek, ahol magam szedem a kukoicát :D

Amúgy Dezső s nagyon fincsi :lol:

Hajni azért látom a hagyomány ott is ugyanaz mint nálunk : FOGÓPÁLESZ kötelező! <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Állítólag kitaláltam, hogy minket az ufók dobtak le ide, és csináljunk úgy, mintha ezen mi nagyon megijednénk...

Ezen nem tudom magam túltenni <_< hogy lehet ennyire bekarmolva valaki? Na jó, nem valaki, hanem pont én! :D Makett még tegnap este is ezzel piszkált, hogy milyen hülye ötleteim voltak a pálinkától... :huh: elvesztettem a tekintélyem (ha volt egyáltalán) :D

Link to comment
Megosztás:

És akkor mi a helyes válasz???? <_< :huh:

Közel voltál Kojak! Fekete Pákó perzseléskor, és vakarás, mosás után Kiszel Tünde. A szemöldökét Dezső is elvesztette, és a fogsora is tiszta Kiszel! :D

Hajni azért látom a hagyomány ott is ugyanaz mint nálunk : FOGÓPÁLESZ kötelező! :D :D :lol:

Ha még csak fogó pálesz lett volna! Volt fogó, a perzselés előtt célzó, perzselés közben fordításkor egy kis pihenő, bontás előtt hangulatcsináló. És még nem is tartunk a töltésnél! :D Szóval le a kalappal a brigád előtt, elég jól tartották a lépést a "bennszülött" pálikafogyasztókkal. :P Ja, és nálunk olyan a pálinka, mint a Hohes C. 100% gyümölcstartalom! :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, majd' el felejtettem. Tiv, jó hogy nem hallgattatok rám, és Csorba fele mentetek. Ha Mezőtúrnak tartottatok volna, akkor valószínű pont ebbe futtok bele.

A főcímet ijesztő volt olvasni, de az én cikkem címe az "Egy ember filmszakadásig bebaszott, két könnyebb sérült" <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja, és nálunk olyan a pálinka, mint a Hohes C. 100% gyümölcstartalom! :D

És milyen finom! <_< gondolhatjátok, ha még én is megittam :huh: a második vagy harmadik felesnél már nem is grimaszoltam, Sanyi még meg is dícsért, hogy így kell ezt inni feléjük :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyi apukája engem is rávett egy kis huncutságra, amit egy pajzán kis korsóval vittünk véghez :lol:

Mondd ki nyugodtan: köcsöggel! :huh: :D

És milyen finom! <_< gondolhatjátok, ha még én is megittam :D a második vagy harmadik felesnél már nem is grimaszoltam, Sanyi még meg is dícsért, hogy így kell ezt inni feléjük :D

Valóban így szokás! És le a kalappal, hogy ilyen kis edzéssel ekkora teljesítményt produkáltál! :D

(amúgy volt az kb 4., 5. ;) :P)

Ja, és Melindáékról is essen pár szó: amikor mi elmentünk kukoricát... hmmm... szóval törni, akkor Melinda és Laci az üst mellett beszélgettek, miközben Sanyi (a hentes) a tepertőt sütötte. Szóval Sanyi teljesen el volt hülve (pedig forró a zsír), hogy Melinda nem horgolásról, főzésről, körömfestésről beszél, hanem kuplungról, váltóról, szelepszárszimmeringről. :D

Link to comment
Megosztás:

Közel voltál Kojak! Fekete Pákó perzseléskor, és vakarás, mosás után Kiszel Tünde. A szemöldökét Dezső is elvesztette, és a fogsora is tiszta Kiszel! :D

Ha még csak fogó pálesz lett volna! Volt fogó, a perzselés előtt célzó, perzselés közben fordításkor egy kis pihenő, bontás előtt hangulatcsináló. És még nem is tartunk a töltésnél! :D Szóval le a kalappal a brigád előtt, elég jól tartották a lépést a "bennszülött" pálikafogyasztókkal. :lol: Ja, és nálunk olyan a pálinka, mint a Hohes C. 100% gyümölcstartalom! :D

Akkor azért a fele pálesz jár??? :D :D :P Megittam volna még ott nálatok is, dehát laktok vagy 350 km-re... <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hajni! Kérdeztem már akkor is, de megkérdezem újra! Nem törünk be a szépségiparba? 100% természetes anyagból készült műkörmökkel. :huh:

Hát be kéne! :D leközelebb vinnék körömlakkot, hogy amíg még rajta van a köröm, addig megnéznénk, hogy milyen reklámfotót lehetne a kampányhoz készíteni! :D Mondjuk Makett mellépózolna a lakkozott körmű disznajához bikiniben :lol:

Durva, hogy hogy füstöl a köröm aképen <_< egyszer az enyém is így füstölt, de az az újjamon volt, és magam gyújtottam fel véletlenül...

Link to comment
Megosztás:

Ja, és Melindáékról is essen pár szó: amikor mi elmentünk kukoricát... hmmm... szóval törni, akkor Melinda és Laci az üst mellett beszélgettek, miközben Sanyi (a hentes) a tepertőt sütötte. Szóval Sanyi teljesen el volt hülve (pedig forró a zsír), hogy Melinda nem horgolásról, főzésről, körömfestésről beszél, hanem kuplungról, váltóról, szelepszárszimmeringről. :lol:

Az egy négyzetméterre eső Sanyik száma igen jelentős volt :D

Visszanéztem pálinkától megtisztult aggyal a kolbásztöltős videót <_< hát... rátenném a 118as karikát :huh: A böllér bácsi némi erotikával túlfűtve fogta meg a kezem, hogy segítsen a belet ráhúzni a töltőre :D kemény. A gyerek meg mögöttem állt... soha többet nem iszok pálinkát, mert ilyen kiesésekkel akár a bokorba is kiköthettem volna akárkivel :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, és Melindáékról is essen pár szó: amikor mi elmentünk kukoricát... hmmm... szóval törni, akkor Melinda és Laci az üst mellett beszélgettek, miközben Sanyi (a hentes) a tepertőt sütötte. Szóval Sanyi teljesen el volt hülve (pedig forró a zsír), hogy Melinda nem horgolásról, főzésről, körömfestésről beszél, hanem kuplungról, váltóról, szelepszárszimmeringről. <_<

Az durca, mert én úgy hallottam, hogy Sanyib-vel dumáltak :huh: akkor MrManta sem nagyon tudta már, kivel dumál :D

Link to comment
Megosztás:

A böllér bácsi némi erotikával túlfűtve fogta meg a kezem, hogy segítsen a belet ráhúzni a töltőre <_< kemény. A gyerek meg mögöttem állt... soha többet nem iszok pálinkát, mert ilyen kiesésekkel akár a bokorba is kiköthettem volna akárkivel :huh:

Még jó hogy a Tomi nem volt ott! :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, és Melindáékról is essen pár szó: amikor mi elmentünk kukoricát... hmmm... szóval törni, akkor Melinda és Laci az üst mellett beszélgettek, miközben Sanyi (a hentes) a tepertőt sütötte. Szóval Sanyi teljesen el volt hülve (pedig forró a zsír), hogy Melinda nem horgolásról, főzésről, körömfestésről beszél, hanem kuplungról, váltóról, szelepszárszimmeringről. :D

Igen én voltam. De nem tűnt fel hogy Laci már nincs képben :huh: , eléggé válaszolgatós kedve volt. Amúgy mind a 3-an csakis autókról beszéltünk, sőt meg is említettem, hogy ezért nincs egy barátnőm sem, mert ezzel a témával egyedül vagyok a környezetemben. valahogy a lányokat sok minden más jobban érdekli errefelé.

Sajnáljuk,hogy nem voltunk ott hajnalban és nem láthattuk Dezső halálát, dehát így alakult. majd legközelebb. <_< Épségben hazaértünk(írom ezt 3 nappal az eset után :D , jól el vagyok késve) és a mantán még túrkevei sár van. Foghatnám ezt arra,hogy nem akarom az emlékeket elmosni, de inkább a lustaság az oka.

A szüleid tényleg nagyon aranyosak, és remélem az eljegyzéssorozat is frankón sikerült. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.