Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

a manta az enyém.. a szívvel van a gond... lehet, hogy tényleg nem akar engem...

E a sok macera csak jelent valamit. wodoo <_< ? Remélem sosem kerülök ilyen helyzetbe, de a 2.4-től ezek után én is félek. ha valaha motort akartam volna cserélni akkor most mondanék le róla :huh: . Nekem tetszik az enyém ahogy van. Nem kell fullos szívcsere amíg jól megy a régi. De én ebben maradi vagyok, inkább veszek mégegy mantát és abban cserélem erősebbre egyszer, ha majd konyítok valamit hozzá :D .

De az tuti, hogy marha sok lóvét beleöltetek már, ezek után már repülnie kellene.

Link to comment
Megosztás:

Viccet félretéve: tényleg Need-nek van igaza.Atomjaira szét kellene húzni átnézni és úgy összerakni.Menjek segíteni? <_< :D

Na ez az! Én is ezt mondtam az elején! Csak az egész már ott el volt bukva, hogy teljesen tökéletes motornak tűnt. Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ott csesztük el, amikor elsőre olajat cseréltünk... ha ezt nem tesszük meg, akkor lehet, hogy a mai napig vígan hasít a gép. Hát igen, nem szerencsés a túl jót, meg a kicsit szarabbat párosítani... :huh:

Most kezdjük előlről, diribdarabra szedjük, átnézzük, és határozunk a sorsa felől. És most tényleg csak azt fogom elhinni, amit látok.

J0hnny! Már milliószor mondtam, hogy gyere :lol: számunk meg van asszem, szóval ha arra jársz, akkor csörrents és jöjj :D Ha nem is szerelni, de mondjuk dumálni :D Természetesen ha van dolgo a műhelyben, szem rebbenés nélkül le foglak küldeni :D

Need! Tegnap beszéltem a régi autód ügyében :D Attila nagyon el szeretné adni, de sajnos egy érvet sem tudott mondani, ami miatt rárepültem volna. Annyiban maradtunk, hogyha majd kilóért is megszabadulna tőle tokkal vonóval, akkor hívjon fel, és meggondolom. Nem szerencsés, ha két kufár alkudozik, , mert a végén igazán jól senki nem jár :P

Link to comment
Megosztás:

E a sok macera csak jelent valamit. wodoo :huh: ? Remélem sosem kerülök ilyen helyzetbe, de a 2.4-től ezek után én is félek. ha valaha motort akartam volna cserélni akkor most mondanék le róla :D . Nekem tetszik az enyém ahogy van. Nem kell fullos szívcsere amíg jól megy a régi. De én ebben maradi vagyok, inkább veszek mégegy mantát és abban cserélem erősebbre egyszer, ha majd konyítok valamit hozzá :lol: .

De az tuti, hogy marha sok lóvét beleöltetek már, ezek után már repülnie kellene.

Nálam amotor csere nem tetszik vagy nem tetszik kérdése volt, hanem muszáj. Azért a 30-40 literes fogyasztás száz kilóméteren annyira nem szerencsés.

A 2,4 nem szar motor, csak mi most kifogtunk egy szart. Ez olyan dolog, hogy te se tudtad, hogy árokban volt az autód, amíg le nem csuklott az eleje.

Engem az bosszant ebben, hogy ilyen szarvas hibákba kezdő kis ficsúrok szoktak belefutni, nem olyanok, akik majd' egy évtizede nyomják a fánkit - és ezt nem nagyzolásból mondom, hanem alázásból, mert ez már tényleg szégyen ránk nézve. Benéztük, megszívtuk, ennyi. Az, hogy ezt kollektíve néztük be, az megint más kérdés :D ha a dolgok jó oldalát nézzük, akkor most sokat tanultunk a 2,4ről - amiről sokakat kérdeztünk, de meglepően kevesen használták, vagy tették be. Ez azért is érdekes, mert egyébként elég keresett motor mantás körökben, de igazán jót senki nem tudott mutatni. Nekem úgy tűnik, mintha a kétezres és a háromezres lenne az általánosabb, és valami miatt a 2,4et unikumként kezelik :D ezt is akkor kellett volna eladni, amikor híre ment, hogy van egy ilyenünk, és sorba jöttek a telefonok, hogy átvennék. Csak akkor még jó ötletnek tűnt a beépítés. Mondjuk ötletnek most sem rossz, csak a megvalósítása nyűgös... <_<

Egy dolog viszont biztos: 2,4et soha ne tegyél össze 2,4 elektronikával. Túl bonyolult az, minden szart a computer vezérel. Egy manta pedig legyen egyszerű, mint a ruhafogas.

A repülés meg biztos: vagy a kocsit fogja reptetni a moci, vagy a moci fog repülni a szemétdombra.

Link to comment
Megosztás:

...Engem az bosszant ebben, hogy ilyen szarvas hibákba kezdő kis ficsúrok szoktak belefutni, nem olyanok, akik majd' egy évtizede nyomják a fánkit - és ezt nem nagyzolásból mondom, hanem alázásból, mert ez már tényleg szégyen ránk nézve. Benéztük, megszívtuk, ennyi...

Szerintem nem szégyen, mint gondolod. A motor belsejébe nem látsz bele (amíg szét nem szeded -és még akkor sem biztos, hogy észreveszel mindent). Simán előfordulhat, hogy olyan hibája van, ami sehogy sem látszik (hangján, járásán, stb.), hanem egyszer csak előjön. Persze a 30 literes fogyasztásnak már lehet, hogy gyanúsnak kellene lennie, mert ennyit még egy V8 sem eszik :huh:

Mindenesetre szerintem (azért szerintem, mert én elég júzer vagyok ilyen téren) simán előfordulhat, hogy egy tapasztaltabb is benéz egy motort. Úgyhogy ne aggódj, nem nézünk rád szánakozva, vagy ilyesmi <_<

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! Már milliószor mondtam, hogy gyere :D számunk meg van asszem, szóval ha arra jársz, akkor csörrents és jöjj :D Ha nem is szerelni, de mondjuk dumálni :lol: Természetesen ha van dolgo a műhelyben, szem rebbenés nélkül le foglak küldeni :D

Hiszen javúnék én ídösanyám,csak nem megy az könnyen faluhelyen! :huh: Bendeg_z.gif

Amúgy ha összeáll végre a kép átmegyek,csak mindig közbe jön valami: új melóhely,csaj jelölt stb. <_<

Link to comment
Megosztás:

Need! Tegnap beszéltem a régi autód ügyében <_< Attila nagyon el szeretné adni, de sajnos egy érvet sem tudott mondani, ami miatt rárepültem volna. Annyiban maradtunk, hogyha majd kilóért is megszabadulna tőle tokkal vonóval, akkor hívjon fel, és meggondolom. Nem szerencsés, ha két kufár alkudozik, , mert a végén igazán jól senki nem jár :huh:

Ehh! No meglátjuk azt! :D

Ha egyszerűt akarsz mint a faék, akkor szerezz 45-ös weber karbikat rá. Az tuti nem fog 30 lityót enni. Egyébként jól beállítva moderált fogyasztás és mega flash gyorsulás is véghezvihető vele. Buta injektor, shit.

Belövöm neked fülre, kézzel a webereket, ha szerzel rá. Na az faék egyszerű és mekkora király hangja lesz tőle a gépnek!

Igazi szívó röfi hangorkán fles! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.