Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A 76 igen durva, de szerintem Meli nem a vizsgára értette, hanem a megcsinált dolgok költségére. Nem?

2004-ben utoljára 23ért ment át az enyém is. Most a G Asztma meg 9700-ért vizsgázik két évre.

Ez a műszaki és a zöldkártya összege volt :huh: !!! akkor még nem költöttem a gépre semmit. akkor vettem. és nagyon, nagyon ,NAGYON kivolt!!!most bíztatnak, hogy kb 25 körül lesz. <_<

Link to comment
Megosztás:

SZemélyesen én nem ismerem csak azt tudom ,hogy jó nagy állat voltam anno amiért nem vettem meg ezt a kasztnit. A srác fillérekért árulta lefényezve...

Ez nem aza a ksztni amit kb 300ért árult a használtautón? Kasztni kilakatolva, szétszedve, de minden hozzávalóval, frissen fényezve? én is gondolkodtam rajta, de így helyhiányában nemigen tudtuk elhozni. nagyon tetszett. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mantababy

Nem tudom mennyiről indult de azt tudom ,hogy 100 pézért kelt el a végén...Én segítettem hirdetni a srácnak és akkor épp SZegeden hevert a kasztni, csak futómű volt alatta meg külön egy motor hozzá, de sem géptető sem hátsó lökös nem volt hozzá. Majd dobok fel képet hogy milyen volt mikor hirdetve volt.

ÜDv

Link to comment
Megosztás:

Ez nem aza a ksztni amit kb 300ért árult a használtautón? Kasztni kilakatolva, szétszedve, de minden hozzávalóval, frissen fényezve? én is gondolkodtam rajta, de így helyhiányában nemigen tudtuk elhozni. nagyon tetszett. <_<

De vazze! Tényleg! :huh: most, hogy mondod tényleg! Tipikus eladómantafajta: mindenki nézegeti, de csak egy bátor van a vidéken, akit a végén mindenki irigyel :D

Link to comment
Megosztás:

:D húúúúúúúúúúú, de meleg! :lol: az kemény érvágás!

na most jött a telefon, hogy megvan a műszaki, de mégis egy másik műszaki állomásra kellett a Mantát vinni :D . A központban belekötöttek a mantzel spoilerembe, a felniméretbe, az ültetésbe?!? és a (gyári) hátsó lökhárítóba!!! :huh: Ott is megmondták,hogy igazából semmi baja a kocsinak, de ezek miatt egyből kiszúrta. A szerelő, műszakiravivő hapsimnak el kellett vinnie máshová a kocsit. Így lett a műszaki + zöldkártya= 40 000 péz. de már ez is jobb, mint a semmi, vagyis a 60ezer. Nem lehet ezekről a spoilerekről valami közjegyzős papírost kérni, hogy ez nagyon is mantára való? Mert 2 éve még a duplakörlámpás maszkot és a küszöbspoilereimet is le akarták velem vetetni a műszakira. nem hitték el ,hogy az rá való!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezek drágám akkor ipari parasztok voltak, kiket a lehúzás vezérelt.

40rongy nagyon sok, főleg ilyen érvekkel.

Egyébként MrManta is a 400as szélesítés miatt akadt meg, mert a tudatlan tulok szerint ilyennem volt <_< akkora barmok vannak, hogy ihaj.

Más, műszaki dologhoz jobban tartozó dologba nem kötöttek bele (fék, futómű mittomén)?

Felniméret és ültetés lehet gázos, de azért nem ennyiért...

Szerintem érdemes lenne más úton vizsgáztatni. Ezek nagyon lehúznak.

Most nem fogom részletezni a vizsgázós sztorikat itt, de ha egyszer találkozunk, akkor mesélek.

Link to comment
Megosztás:

legközelebbre minden kiadványt, újságot és fényképet magammal viszek. VAgy várom az ötleteket :D , ja és még napokig óvatosnak kell lennem a vizsga után, nehog y rend őrei belekössenek a spoilerekbe. :huh:

na, ez már tényleg meleg....

kössön bele a szánalmas nokedlikbe, akik spojlereznek a semmire <_<

Link to comment
Megosztás:

Az a baj hogy leszarják az újságokat, ha nincs az eredeti német forgalmi másolatodban, hogy pl.irmscher meg TÜV a műanyag cucc és ki készítette.

A prosi szerinti GSI spoilerekkel, akkor meg egyszerűen gsi a forgalmi szerint és nem S meg ilyenek. Mondjuk I szokott lenni, arra meg mondhatod hogy IRMSCHER <_<

Én is az ilyen lehúzos genyázások miatt is adtam el, mert utoljára is a 3. vizsga biztosnál ment át, igaz nem kellett máshová vinni, csak több mint egy hetet állt a vizsgahely parkolójában e miatt.

Az a legnagyobb flash, amikor a G asztrát behoztam és az önkörmányzatnál, amikor kiadták a forgalmit nem volt benne a számítógépbe, hogy Astra G Cabrio és beleírták!

Szerintem egyszerűen amikor mantát veszel bele kell iratni hogy írják mondjuk a Manta után hogy Mantzel, vagy Irmscher. Meg tudják tenni és akkor nem lehet vele gond vizsgán, ha mutatsz hozzá egy eredeti katalógust is.

Link to comment
Megosztás:

A vizsga mindig izgalmas dolog :huh: Én tavaly vizsgáztattam a nagy felújítás után és kerestem egy műszakiztatót , látatlanba úgy kezdte ,hogy olyan 60 körül lesz ejhhhhh de boldog voltam :S Aztán jött megnézni a kocsit erre azt mondja: jahh hogy ez ültetve van, meg négypontos benne az öv, meg kicsi a kormány, végül el sem vállalta <_< és én még voltam olyan hülye ,hogy kuncsorogtam érte és mondtam ,hogy a rugókat kicserélem meg az övet is kiszedem + a kormányt, de így sem akarta. Most már örülök neki mert végül KPM nél ment át 35 ből.

Egyébként meg ki mondja meg ,hogy milyen spoiler lehet kocsin és hogyan? meg ,hogy melyik kocsit mekkora kormánnyal és kerekekkel adták ki ? Minden műszaki állomáson megvan az összes paraméter minden kocsiról? vagy hogy van ez ?

Link to comment
Megosztás:

A vizsga mindig izgalmas dolog :huh: Én tavaly vizsgáztattam a nagy felújítás után és kerestem egy műszakiztatót , látatlanba úgy kezdte ,hogy olyan 60 körül lesz ejhhhhh de boldog voltam :S Aztán jött megnézni a kocsit erre azt mondja: jahh hogy ez ültetve van, meg négypontos benne az öv, meg kicsi a kormány, végül el sem vállalta <_< és én még voltam olyan hülye ,hogy kuncsorogtam érte és mondtam ,hogy a rugókat kicserélem meg az övet is kiszedem + a kormányt, de így sem akarta. Most már örülök neki mert végül KPM nél ment át 35 ből.

Egyébként meg ki mondja meg ,hogy milyen spoiler lehet kocsin és hogyan? meg ,hogy melyik kocsit mekkora kormánnyal és kerekekkel adták ki ? Minden műszaki állomáson megvan az összes paraméter minden kocsiról? vagy hogy van ez ?

E hun-ban senkisem, de a német forgalmiban benne van a gépre rakható kerék és gumiméretek is. Van valami olyan szabály is itthon, mint a motorcserénél a lóerő túllépés, hogy 15%-al nem lehet több a gyári állapothoz képest a tuning spoiler, meg az új motor teljesítménye sem, de ez nálam is urban legend.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.