Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Szívesen :huh: még töpengtem azóta is a dolgon, de tényleg nem marad más, mint az egyik §ba belekapaszodni <_< remélem sikerül megnyugtatóan rendei a helyzet :D drukkolok nagyon! :D

Hát remélem én is mert jólenne megfingatni az a b.ku..t! Kérdeztezősködttem amúgy erről arról egy Bíró ismerősnél tegnap 40 perces szeánszot nyomtunk telón, mondta hogy azért van pár lehetőség! :lol: Remélem összejön, most írok egy 3-4 oldalas esettanulmányt a gyámügynek. Na ebbe minden bele lessz foglalva :D Majd mondom a fejleményeket , jövőhéten indul a hadjárat! :D

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy szép kifejezést a .... a.... na, arra: a nőiség kegyeiben részesít.

Na, ezzel a mondattal tessék odahaladni az asszonyhoz, és ily szavakkal rávenni őt egy nemi aktusra: "Drágám, megtisztelnél, ha részesítenél engem nőiséged kegyeivel" <_< szerintem lesz hatása :huh:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy szép kifejezést a .... a.... na, arra: a nőiség kegyeiben részesít.

Na, ezzel a mondattal tessék odahaladni az asszonyhoz, és ily szavakkal rávenni őt egy nemi aktusra: "Drágám, megtisztelnél, ha részesítenél engem nőiséged kegyeivel" :D szerintem lesz hatása :lol:

<_< :huh: :D Oké kipróbálom

Link to comment
Megosztás:

ninc sszex, amíg nincs makulátlanul működő mantám <_< ha 10 év, akkor 10 év :D

Jaj Hajni, a manták megbízhatóságát és korát figyelembe véve ez ezéggé meggondolatlan kijelentés volt részedről :huh: !!!

Bár én a kocsim miatt nem panaszkodok, de ha Sanyiét vesszük alapul akkor már egy hónapja apáca lennék :D !

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy szép kifejezést a .... a.... na, arra: a nőiség kegyeiben részesít.

Na, ezzel a mondattal tessék odahaladni az asszonyhoz, és ily szavakkal rávenni őt egy nemi aktusra: "Drágám, megtisztelnél, ha részesítenél engem nőiséged kegyeivel" <_< szerintem lesz hatása :huh:

Oszt ha tarkónb*sz a sodrófával?

Csak úgy nőiségből... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma már beszéltünk telefonon - így megbizonyosodtam róla, hogy még élsz :D

Látod, túl lehet élni ezt is - csak sokkot kaptál a hiánytól :P

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! Tudod te mekkora sokkot lehet kapni a mantahiánytól? Legalább akkorát ,mint a sex hiányától :lol: ! Így belegondolva Hajninak elég szörnyű időszaka lehet a dupla sokktól! Nade milyen szép az élet mikor mindkettőből kijut! :D

-Mona csütörtökön műszakizik!!! Nagyon izgulok ,remélem idén nem 76000 pézbe lesz benne, hanem ócsóbba! Elég bíztató amit a műszakisok mondanak. Telejesen leakadtak:

-"Ez az a manta amit 2 éve hoztál ide, mert egy ismerősöm bekönyörögte hozzám? :D te jó ég, most nagyon egyben van, pedig sok mantát láttam már. Csak a hangja ne lenne ennyire brutális. na mindegy, majd betömködöm a vizsgára menet egy pár ronggyal." :D

Azt mondja, futómű zsír, fékek frankók, világítás f@sza , minden oksi és tök jól néz ki! :huh: <_<

szóval remélem minden rendben lesz, és nem szabadít meg kiutazás előtt engem megint egy kisebb vagyontól!

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem képeket, és rájöttem, hogy Manta talin mi reformáltuk a lakáskultúrát úgy, hogy észre sem vettük!

Jöjjenek a bizonyítékok:

-Konyha:

Konyhaasztal, háttérben a két stoki:

35620644_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Design-os konyhaszekrényen a mikró, rajta a tűzhely, megkombózva a hűtőszekrénnyel, és a stílusos belevalóval (háttérben még több stoki, helytakarékosan elhelyezve):

35620709_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nappali:

Mozaik:

35620633_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És végül hálószoba:

Ülő Buddha szobor:

35620860_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

<_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

remélem idén nem 76000 pézbe lesz benne, hanem ócsóbba!

76ezer az nagggyon durva... :D bakker, hányszor kell még mondanom, hogy tudunk vizsgáztatót, nem is egyet? <_<

Remélem idén kijön a "normál" 20-23ból :huh:

Majd mondjad mi volt! Kiváncsi vagyok nagyon, és remélem tényleg olcsóbb lesz - de ami a lényeg: tényleg rendben legyen a kocsi, és azért legyen olcsó :D

Link to comment
Megosztás:

Ennél picit mélyebb kék volt,mantaclubos matricával az első szélvédőn,400-as szélesítésekkel,jó széles papucsokkal.

Egy 30 körüli srác taposta neki.

<_< na így már gőzöm sincs....

Sanyi (az ülő Buddha szobor)!

Asszem tényleg igazad van, és mehetünk a Deko tévébe műsort adni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.