Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

a 2,4 elektronikát tenném vissza, nem bohóckodnék a 2ezresével. Gondol erről valaki valamit?

Nem gondol senki semmit? <_<

Akkor gondolok én!Az milyen, hogy a 2,4blokkra 2,0hengerfej+elektronika? Elvileg mondjuk nagyobb lenne a kompresszió, éstalán csak az olajat engedné el... :huh:

Valaki mondjon már valami megerősítést, nem igaz, hogy egyedül kell gondolkodnaom :D

Azért hajlok efelé, mert négy gépműhelyből egy sem vállalta be a 2,4 hengerfejet :D 2ezressel könnyebb dolgom lenne szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Hogy - hogy nem vállalják be? mi van a 2,4 hengerfejjel amitől olyan beválllahatatlan ? ez milyen gáz...

Ha a 2.0 hengerfejet teszed fel akkor a 2,4 szelepeket átrakatod bele vagy marad a széria 2.0 HF ?

Az az érdekes ,hogy a mi körünkben a 2,2 motor senkinek nem ment annak az elektronikájával csak a 2.0 -val volt hajlandó indulni vagy senki sem értett hozzá eléggé, fene tudja. Volt olyan félnótás aki emiatt eladta a kocsiját....

Link to comment
Megosztás:

Hogy - hogy nem vállalják be? mi van a 2,4 hengerfejjel amitől olyan beválllahatatlan ? ez milyen gáz...

Ha a 2.0 hengerfejet teszed fel akkor a 2,4 szelepeket átrakatod bele vagy marad a széria 2.0 HF ?

Az az érdekes ,hogy a mi körünkben a 2,2 motor senkinek nem ment annak az elektronikájával csak a 2.0 -val volt hajlandó indulni vagy senki sem értett hozzá eléggé, fene tudja. Volt olyan félnótás aki emiatt eladta a kocsiját....

AZért nem, mert nincs olyan szerszámuk, amivel olyan mélyre tudnának nyúlni.

Egyébként 2,4es szeleppel lenne a 2,0hengrefej. A 2,2m is 2eres hengerfejjel és elektronikával, és 2,4es szeleppel volt.

Link to comment
Megosztás:

Kéteres? Ha ébren vagy, ne álmodj! <_<

:huh: :D tényleg! Tudod, az éhes disznó, az makkal álmodik, meg kéteres kékeressel :D

A hosszú bosszú. :lol:

Ez elég rövidre sikerült Sanyi. :P :D

ui. Hajni azt is tudod ugye, hogy az éhes makk, disznókat állmodik. (S.S.) :D :D

Link to comment
Megosztás:

:huh: :D tényleg! Tudod, az éhes disznó, az makkal álmodik, meg kéteres kékeressel :D

Hajni köllene beszélnünk LIVE... telefonon,,, mert szerintem te tudsz válaszolni pár kérdésemre, ha nagyonszépen megkérlek elküddenéd PÜ ben a telszámod vagy a melóhelyest akkor 14:00 után felhívnálak a melóból! Thank You! <_<

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(Sörös Sanyi @ 2008-09-05 - 10:48)

Kéteres? Ha ébren vagy, ne álmodj!

IDÉZET(manta @ 2008-09-05 - 11:34)

tényleg! Tudod, az éhes disznó, az makkal álmodik, meg kéteres kékeressel

A hosszú bosszú.

Ez elég rövidre sikerült Sanyi.

ui. Hajni azt is tudod ugye, hogy az éhes makk, disznókat állmodik. (S.S.)

Hajni köllene beszélnünk LIVE... telefonon,,, mert szerintem te tudsz válaszolni pár kérdésemre, ha nagyonszépen megkérlek elküddenéd PÜ ben a telszámod vagy a melóhelyest akkor 14:00 után felhívnálak a melóból! Thank You! :huh:

Hát ez egy ilyen párbeszéd után elég érdekesen hangzik <_< - ráadásul a fórum ezen része asszem még nyilvános is - de üsse kő, elküldöm a számomat :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez egy ilyen párbeszéd után elég érdekesen hangzik <_< - ráadásul a fórum ezen része asszem még nyilvános is - de üsse kő, elküldöm a számomat :D

Hát aztmondják: A rossz az aki rosszra gondol! :P :huh:

Na én is kiíroma melóhelyest hogy nyílt legyen a dolog : 0690-999-9999 csak 120+áfa/perc! :D :D :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.