Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Melinda! Algyőn kit fertőztetek még meg????? :D

Manta

nem működik a link, mert ilyen hirdetés nincsen :lol: mi volt az? Amúgy a lambó ajtós mantát már olyan régen meg szerettem volna nézni élőben. a tulajával összebarátkoztunk msn-en és sokat dumálunk, mondtam neki,hogy ne adja már el amíg nem ülhettem benne :lol: . nekem tetszik, egyedi, stílusos, igaz kissé túlzásos de az enyémre is azt mondják, meg szerintem sokunk mantájára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy kopottas piros manta fekete bőrtetővel

jaja :lol: , reggel kapcsoltunk Sanyival, mert nem láttuk a városban a piros mantát kirakva az eladó táblával. A gazdija aki eladta, egy algyői mantás. (már régóta) egy duplakereklámpás tűzpiros Bmantája van, de csak külföldi talikra jár :lol: . Tőle vettünk a nyáron egy kasztnit. sokat segített már nekünk.

jaj pedig melóba menet olyan jó volt azt a mantát nézegetni az út mellett. Mostmár üres a helye :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem nehéz. A 3.0 24V könnyebb asszem és erősebb is.

nem könnyebb.nehezebb vagy 10 kilóval.meg erősebb alapban is 25 le-vel.

mióta nekem is 4 hengeres motorom van azóta sokkal kezelhetőbb még 5 személyel is az autó.pedig nekem gyárilag 6-os volt benne.

és nem mindegy,hogy 1,5 tonnás autóban van a 170 kg-os motor vagy egy 1 tonnásban.

Link to comment
Megosztás:

nem könnyebb.nehezebb vagy 10 kilóval.meg erősebb alapban is 25 le-vel.

mióta nekem is 4 hengeres motorom van azóta sokkal kezelhetőbb még 5 személyel is az autó.pedig nekem gyárilag 6-os volt benne.

és nem mindegy,hogy 1,5 tonnás autóban van a 170 kg-os motor vagy egy 1 tonnásban.

Tényleg nehezebb? Pedig azon könnyűfém a hengerfej! Nem tudtam.

Németek azt is csinálják (Bauer), hogy a hengerfejből levágnak és a 4 hengeres blokkra rakják weberekkel. Simán 220 paci kijön belőle 2.4-el.

Link to comment
Megosztás:

Ma meg szólt egy kollégám,hogy megszerezte a Manta Mantát sztereo hanggal dvd-n.

:lol: na az nem hátrány. a manta manta elég rossz hangminőséggel van meg nekem. a manta der pedig annyira német,hogy egy éve van meg a cd, de nem néztem még meg a filmet. eddgi türelmesen vártam,hogy valakinek megvan-e magyarul.de lehet megnézem és kitalálom miről szól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már másfél hete, hogy a manta otthagyott engem az út széleén - maj utánna én őt, és haladtunk tovább Gelko asconájával...

Másfél hete már az összes szaktekintély megfordult nálunk, és minden tudását latba vetve próbálta megtalálni a hibát.

Eddig eredménytelenül. Ilyet még mantás körökben ember nem pipált.

Ha van unikornis rejtélyes meghibásodások terén, akkor az minden bizonnyal az én autóm.

Tegnap erősen gondolkodtunk, hogy már csak a folhagymafüzér maradt hátra, és ha az sem jön be, akkor jön az ezüstgolyó.... :D

A kutya ott lehet elásva, hogy senki nem használja a 2,4et a 2,4 elektronikájával, csak a kétezresével. Hogy mi miért ragaszgodtunk az eredeti felálláshoz, már nem is tudom, de akkor még jó ötletnek tűnt. :D

Ha minden igaz, ma még kap egy utolsó esélyt, és ha arra sem moccan, akkor mi is rádobjuk a 2ezresét...

Pedig itt már minden volt... computercsere, kábelkötegcsere... :lol: semmi eredmény... :D

Makettet azzal ijeszgettük, hogy ő rúgott belke a compiba menet közben, és attól fosta össze magát a kocsi. Nem mondtam még neki, hogy nem így volt, mert nagyon aranyosan megijedt, hogy ő tehet róla (érzi ő a helyzet súlyát :D ) - igaz, utánna szabadkozott, hogy nem rúgott bele (amúgy se tudna akkorát rúgni a boirítás miatt) - de az ilyen aduászokat nem érdemes kijátszani idő előtt. Lehet, hogy soha nem mondom meg neki, és még kb. húsz évig sakkban tarthatom ezzel :lol:

Majd meglátjuk mi lesz...

Addig marad a kétpedálos omega. Nem tudnám megszeretni azt a kocsit hosszú távra... most jó, hogy elvisz, meg minden, de könyörgöm! akkor is csak KÉT pedálja van :D és ahogy azt hiszem J0hnny mondta: nekem egy autó ne mondja már meg, hogy hanyasban vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

A mindenit :lol: Én is először a 2,2 elektronikával próbáltam és semmi... Letettem róla a 2.0 val meg jól megy csak az alapjáratot nem sikerült 1000 alá tolni.

Egyszer én is elszartam két hetet mert nem indult, minden ki lett cserélve átnézve mire lám nincs elég benzin :lol: a mutató csalt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.