Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

gyerekek, ha megmarad ez a lelkesedés és a csapatmunka, akkor még az oscar díjra is kaphatunk jelölést :lol:

Aztán leforgathatjuk a Hazárd megye lordjait is :lol:

Csak itt alkalmazkodni kell a helyi viszonyokhoz, úgyhogy némi módosítás lenne:

Charger -> természetesen Manta,

Lee tábornok -> mondjuk Bem Apó,

A narancssárga festés -> csak a beavatottak számára látható metálszemcsés,

Konföderációs zászló a kocsi tetején -> Árpádsávos? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hú vazze.. ezt észreveszik nagyon kikapunk ám! :lol:

Jaja, lehet :lol: De a többi jó nem? Mit Lee tábornok? Ki az? Bemapó vazze (van még egyéb ötlet is, de akkor már nagyon antiszocoffok leszünk :lol: )! :lol:

szerk.: egyébként, ha belegondolsz, akkor jó a párhuzam. A déli zászló sem nagyon preferált az Amcsikál, eléggé lázadós jelképpé vált ott az is.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy érzem, ez nagy film lesz! :lol: :lol:

Need! Kamerát hozz a Blitzre, mert te vagy a forgatókönyvíró, ötletgazda, és operatőr is egyben. Sok szőrős mellkas lesz majd (hogy Gelkot ki ne hagyjuk). Mondjuk kéne egy snitt, amikor a szőrös mellkasú férfiak küzdenek, és valahogy az egyik bekerül egy kerék alá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az általad említett dolog, ami lobog és félremagyarázzák, az valójában egyébként egy amerikai zászló, csak lelopták róla a csillagokat, meg egy pár csíkot is :lol:

A robbanás efektusokat megoldjuk remélem lessz ott nagyfeszültségű vezeték mert az alatt kell forgatni. Viszek sezlony rugót és mikor robban keresztbe feldobom a vezetékre lesszbenne ív görögtűz hang szal lessz efekt bőven :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy, ha már ezeréves sólyom, akkor lézerkard kell. Unokaöcsémnek talán még meg is van még búg is :lol:

Csak azt lesz nehéz összehozni a forgatókönyvben, hogy hogy a fenébe lehet az űrben elütni valakit.

Mondjuk titeket ismerve, megoldjátok simán. Csak kell még egy adag sör a Söndörnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze makett kivételével mert ugye ő még kiskorú, és én sem ittam alkoholt ennyi idős koromban, csak ha a szüleim nem látták

:lol: :lol:

Azt a jó mindenit! Ezen a családfán menyjen el valaki!

nekem is van egy pár örökbefogadott gyerekem... több mint a fele idősebb nálam... :lol:

Makett azóta is meg van győződve, hogy az anyja a szeme láttára lett mattrészeg...

Csak nem bírod a piát... nem gáz. :lol: :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amúgy... igen újra itthon!!! :D 13-17ig ismét egyedül hagyom az ősöket... felelőtlenség? lehet... de nem gáz. :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. még senki nem mondta, hogy elmehetsz! :lol:

2. nem fogod fel, hogy nem szeretem, ha nem vagy otthon? :lol: Imádom nézni a hátadat! :lol: És különben is, kit piszkáljunk, ha nem vagy otthon??? A Lacival nem kötözködhetek, mert erősebb nálam... :lol:

3. Lecseréled a Blitzet Urira?

Link to comment
Megosztás:

1. még senki nem mondta, hogy elmehetsz! :D

2. nem fogod fel, hogy nem szeretem, ha nem vagy otthon? :lol: Imádom nézni a hátadat! :lol: És különben is, kit piszkáljunk, ha nem vagy otthon??? A Lacival nem kötözködhetek, mert erősebb nálam... :lol:

3. Lecseréled a Blitzet Urira?

1. de igen, ti :D

2. tudom hogy szép hátam van, de nem szeretem ha piszkáltok... :lol: meg azt se ha kötözködtök velem... én meg szeretek a barátaimmal lenni nyáron, mikor nem kell tanulnom. :D

3. a kettő nem egy időben van, tehát nem kell cserélgetni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.