Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:lol: :lol: :D De a páleszomtól nem menekültök :D

Hát... Hajni nem iszik páleszt, mert nem bírja... ahogy nagyjából egy rövid italt sem... :lol: mert ugye, majd megint megismétlődne a vadkerti rosszullét, amit azóta nem tudok senkinek megmagyarázni, hogy a gyomrom dőlt ki, nem én... :lol: Makett azóta is meg van győződve, hogy az anyja a szeme láttára lett mattrészeg... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát... Hajni nem iszik páleszt, mert nem bírja... ahogy nagyjából egy rövid italt sem... :lol: mert ugye, majd megint megismétlődne a vadkerti rosszullét, amit azóta nem tudok senkinek megmagyarázni, hogy a gyomrom dőlt ki, nem én... :lol: Makett azóta is meg van győződve, hogy az anyja a szeme láttára lett mattrészeg... :lol:

Csak egy kultúrált adag mondjuk egy 3 centes de ha nem akkor boroskóla vagy sör is megteszi rohadttmód nembírom énsme a rövidet , de egy pertu party erejéig megalkuvó vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak egy kultúrált adag mondjuk egy 3 centes de ha nem akkor boroskóla vagy sör is megteszi rohadttmód nembírom énsme a rövidet , de egy pertu party erejéig megalkuvó vagyok :lol:

Csak akkor van gond, amikor sokan vannak és mindenkivel egy-egy pertut kell meginni. Hamar megvan ám a kritikus tömeg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én csak azért mondtam mert Vadkerten nem volt alkamam sörözni Lacival , na ja meg psze veled sem illetve ugye mivel új belépős vagyok így gondoltam hogy a helyi szokásoknak megfelelően tudatom hogy ittenvagyok a brancsban! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy levágtad az opeles ismerkedés alapjait :lol:

Ha szerzel mikrofont, hogy Melinda anyám örüljön, akkor elgondolkodunk az örökbefogadásodon, és ha elénekled azt a bizonyos Jimmy dalt, akkor gondolkodás nélkül fogadunk örökbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy levágtad az opeles ismerkedés alapjait :lol:

Ha szerzel mikrofont, hogy Melinda anyám örüljön, akkor elgondolkodunk az örökbefogadásodon, és ha elénekled azt a bizonyos Jimmy dalt, akkor gondolkodás nélkül fogadunk örökbe :lol:

Az opeles szokásjó szokás ismerkedni bulin söörel a kézben lehet :lol:

Mikrofon nélkül nem buli a buli , szal szerzünk mikrofont az 100%! Az éneklésről annyit , hogy ha nagyon elekerom rontani a hangulatot akkor feltétlen kivágom a magas C-t a színpadon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy levágtad az opeles ismerkedés alapjait :lol:

Ha szerzel mikrofont, hogy Melinda anyám örüljön, akkor elgondolkodunk az örökbefogadásodon, és ha elénekled azt a bizonyos Jimmy dalt, akkor gondolkodás nélkül fogadunk örökbe :lol:

örülni is fogok. pláne ha jó anyáddal együtt elénekelsz egy Charlie dalt. mivel ahhoz elég sz...r a hangom,hogy eltorzítva berekedjek :lol: . persze csak ha az én hangomat is el tudjátok viselni. vagy legyek a légénekesetek?légvokál :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Légvokál :lol: ez jó! :D

Én a manta talin egyszer kaptam mikrofont a kezembe (de van kép egy másik alkalomról is... arra nem emlékszem annyira :lol: ) aztán elvették. Úgy gondoltam, hogy anélkül is meg tudom oldani a dolgot, és gyakorlatilag a hangom nem is tért vissza azóta :lol: de ezt lehet, hogy már mondtam... :lol:

A gumit meg ényleg nem vette le, bár volt, aki azt hitte, hogy most jön a színes gumifüst :D

Aztán volt egy pasi, aki megkérdezte MrMantát, hogy tényleg 8ezres motor van e a 400asba :D pedig csak annyi történt, hogy a 3,0 24v felirat 3as számát letükröztem fehér festék filccel :D ennél már csak az lett volna szebb kérdés, hogy 'ebben tényleg 24 voltos, 8 literes motor van'? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Knight Rider 2008 sorozat 1.része !

Felirat a filmhez!

JÓ SZÓRAKOZÁST SKACOK!

És elárulom akkor is! Mustang GT az új knight rider gép, mégsem MANTA lett !!!! :lol:

Nekem van kamerám, Lacinak van fekete zorko mantája, a manta cluban van kaszkadőr is. :lol:

Összedobunk pár részt mi is! Mit szóltok? Futófény felrak mantára, némi bunyó, esés, zuhanás, bugyuta forgatókönyvek és kész is.

Persze rögtön az első kockákon körbe gumifüstölés zajlik majd. Ez default. Azután persze a futófény, majd feltűnik Laci a fekete napszemcsiben, szőrtelen polír trendi mellkas kivillan a lengén begombolt ing alól. A göndör fürtöket elengedjük. :lol: Asszem David elmehet a csába. :lol:

És persze minden részben megmentheti Hajnit a gonoszok karmai közül. :lol:

Az első részben jönnek rögtön a VWsek és megpróbálják ellopni a 8.0 24V-t. Azt jól kapnak az arcukba!

Link to comment
Megosztás:

Knight Rider 2008 sorozat 1.része !

Felirat a filmhez!

JÓ SZÓRAKOZÁST SKACOK!

És elárulom akkor is! Mustang GT az új knight rider gép, mégsem MANTA lett !!!! :lol:

Nekem van kamerám, Lacinak van fekete zorko mantája, a manta cluban van kaszkadőr is. :lol:

Összedobunk pár részt mi is! Mit szóltok? Futófény felrak mantára, némi bunyó, esés, zuhanás, bugyuta forgatókönyvek és kész is.

Persze rögtön az első kockákon körbe gumifüstölés zajlik majd. Ez default. Azután persze a futófény, majd feltűnik Laci a fekete napszemcsiben, szőrtelen polír trendi mellkas kivillan a lengén begombolt ing alól. A göndör fürtöket elengedjük. :D Asszem David elmehet a csába. :lol:

És persze minden részben megmentheti Hajnit a gonoszok karmai közül. :lol:

Az első részben jönnek rögtön a VWsek és megpróbálják ellopni a 8.0 24V-t. Azt jól kapnak az arcukba!

én pár snit erejéig tudom reprezentálni David mellszörzetét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.