Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Most jut eszembe: NAGYON BABA a hátsó szélvédője kedves hőgyem gratula a kivitelezéshez és főleg az öttlethez! :lol: . Amúgy én is sztárvörsz rajongó vagyok! :D

:lol: köszi :D akkor te nyilván megértesz engem, és nem röhögsz ki, mint a családban az összes gyerek :lol: azt mondták, hogy már ők sem ragasztanak póni lovakat a biciklijükre, mert az gyerekes... :lol:

Egyébként csak egy Sólymot akartam eredetileg (bár Don Tom négyet küldött, és hirtelen az összeset rá akartam tenni - de már csak az első szélvédőn lett volna hely - mert nagy a matrica. Oda meg mégse tettem), de mivel ferde lett a felirat, így korrigáltuk a Sólyommal kétoldalról, szóval csak akkor tűnik fel, ha közel mész és látod a fűtőszálakat :lol: de nem kell közel menni, oszt jóvan :D

Úgy tervezem, hogy amikor már be lesz járatva a kocsi, akkor kimegyek gyalázni taknyosokat a sztrítracsingra este, és amikor elhagyom őket, akkor felkapcsolom a neont, és pont olyan lesz, mint amikor Solo kapitány fénysebességre kapcsolt :D húdejólesz, húdejólesz! :D

Persze a kis fütyik ezt nyilván nem értik majd, mert foggggalmuk sincs az erő sötét oldaláról...

Link to comment
Megosztás:

:lol: köszi :D akkor te nyilván megértesz engem, és nem röhögsz ki, mint a családban az összes gyerek :lol: azt mondták, hogy már ők sem ragasztanak póni lovakat a biciklijükre, mert az gyerekes... :lol:

Egyébként csak egy Sólymot akartam eredetileg (bár Don Tom négyet küldött, és hirtelen az összeset rá akartam tenni - de már csak az első szélvédőn lett volna hely - mert nagy a matrica. Oda meg mégse tettem), de mivel ferde lett a felirat, így korrigáltuk a Sólyommal kétoldalról, szóval csak akkor tűnik fel, ha közel mész és látod a fűtőszálakat :lol: de nem kell közel menni, oszt jóvan :D

Úgy tervezem, hogy amikor már be lesz járatva a kocsi, akkor kimegyek gyalázni taknyosokat a sztrítracsingra este, és amikor elhagyom őket, akkor felkapcsolom a neont, és pont olyan lesz, mint amikor Solo kapitány fénysebességre kapcsolt :D húdejólesz, húdejólesz! :D

Persze a kis fütyik ezt nyilván nem értik majd, mert foggggalmuk sincs az erő sötét oldaláról...

Azért üzenem a gyerekeknek hogy a az 1000 éves sólyom nem póni , és mikor az első részt ledtták a 80's években (ha jólemlékszem) akkor még én is a bilit húztam madzagod :lol: Nem is figyeltem hogy esetleg nem egyenes a felirat ugyan is az ötlet nagyságától felsem tűnt :D Bárcsak nekem lenne valami ötletem ami egyedi de soha nem jut az eszembe semmi a hátsó szélvédő ügyében!

Link to comment
Megosztás:

Egy mondatban szülői terror és gyerekalázás......micsoda profi maga Kedves Mama :lol: :lol:

:D de tényleg van békás sapkája! :D tegnap hisztizte ki magának... és nem értette a nevelési célzatot, amikor azt mondtam, hogy ötödik baseball sapinak szerintem felesleges, és ha kell neki vegye meg a zsebpénzéből. Erre mégnagyobbra nyitotta az amúgy sem pici kék szemeit, és feldúltan hebegte, hogy :dehát.. dehát az másra kell. Mondom neki, én is a villanyszámlára szántam a lovét... mire közölte, hogy de mégis hogy képzelem, hiszen ő nem dolgozik, és így nincs is utánpótlása pénzből (mintha nem kapna, vagy nem lenne minden kívánsága teljesítve :lol: ). Majd sértődötten mondta, hogy akkor oké, menjünk vissza, vegyük meg, és majd otthon kifizeti. Hát, nekem még így nem adtak ötezrest a kezembe.... ép csak a "nesze, te dög" mondat hiányzott hozzá :D majd nagyvonalúan visszaadtam belőle a visszajárót, és megtámogattam még háromszáz forinttal is, de már ez sem segített a sértett önérzetén :lol:

Meggyőződése, hogy azért nem akartam megvenni, mert nem tetszett nekem a béka. Lehet, hogy én nam tudom jól kifejezni magam... :D

Mondjuk nem is a békával volt bajom konkrétan, hanem a KISS ME felirattal. Most gondold el: Blitzen abban villogna, és Don Tom meg személyre szóló üzenetként értékelné :lol: jaj! Még belegondolni is rossz!

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol: Tudod stafan X mint "X" Szárnyúú! A lázadókkal harcolok az 1000 éves sólyom oldalán! :lol: :lol: :D

:D helyes a bőgés! Az erő velünk van!

(nem tudom figyelitek e azt a fantasztikus műfaj összekötést, amit ebben a két mondatban véghezvittem :D összekapcsoltam a FrédiBénit a StarWars-al. Mekkora keresztezés már ez! :D)

Link to comment
Megosztás:

Erre mégnagyobbra nyitotta az amúgy sem pici kék szemeit,

a Makett szemek...asszem tudom miről beszélsz Kedves Mama!

hanem a KISS ME felirattal. Most gondold el: Blitzen abban villogna, és Don Tom meg személyre szóló üzenetként értékelné :lol: jaj!

Tehát ott lesztek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyékszer az biztos! :lol:

ilyet se mondtak még :lol:

Azért nem ilyen sapkát hisztizett ki magának :lol: bár most nagyon elképzeltem, hogy ilyenben nyomná a fánkit :D :lol: :lol:

sztem légy jó Anyuka és vegyél neki egy ilyen békás sapkát...mekkorát röhögnénk :D :D :D

Bocs Béla :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.