Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta - nem kérdés. Én vagyok a főnök :lol:

2. Mrs.Manta - naná!

3. Makett Manta -> ezt szétszedtem

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki

5. Don Tom

6. Mantababy

7. S.S.

8.

9.

...

nagyon jó ez a közlemény. De harcolni a hátrányos megkülönböztetésért?....? :lol: ez is csak a mantásokra vall. Nameg engem máris külön fajnak néztek a bizonyított diplomásságom miatt :lol: !!?!!nade legalább ha az országgyűlés elé terjesztitek a beadványt akkor leszek a képviselőtök, ott is sok h....lyének van diplomája, legalább otthonosan érzem majd magam amíg kiállok az X érdekében és elvetjük a Chat-et :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta - nem kérdés. Én vagyok a főnök :lol:

2. Mrs.Manta - naná!

3. Makett Manta -> ezt szétszedtem

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki

5. Don Tom

6. Mantababy

7. S.S.

8. rtomi

9.

...

Link to comment
Megosztás:

ez előbbi hozzászólásom úgy kezdtem: Petícionálok!

aztán visszatöröltem, mer olyan izé egyetemistásnak érzeztem

ezért:

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta - nem kérdés. Én vagyok a főnök

2. Mrs.Manta - naná!

3. Makett Manta -> ezt szétszedtem

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki

5. Don Tom

6. Mantababy

7. S.S.

8. rtomi

X. Zoli

9.

...

Link to comment
Megosztás:

Sándor! Ezt ő még nem tudja :lol: és maradjon is ebben a hitben még vagy húsz évig :lol:

Most jut eszembe: NAGYON BABA a hátsó szélvédője kedves hőgyem gratula a kivitelezéshez és főleg az öttlethez! :lol: . Amúgy én is sztárvörsz rajongó vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudok!!! :lol:

ennek örülök...mondhatnám remek!

nincs jobb dolog az étcsokinál... :lol:

:lol: de a sex étcsokival .

Sándor! Ezt ő még nem tudja :lol: és maradjon is ebben a hitben még vagy húsz évig :lol:

meddig ? eddig csak 10 évről volt sző, mi történt, hogy duplázódott, addigra 47 leszek

Link to comment
Megosztás:

meddig ? eddig csak 10 évről volt sző, mi történt, hogy duplázódott, addigra 47 leszek

Most van köztetek 12 év korkülönbség kb. Na. ez most rengeteg, ellfogadhatatlanul sok stb. De: amikor te 47 éves leszel, és a Makett 35, akkor teljesen elfogadható lesz, hogy a lányom egy átkozottul gazdag, beteg és haldokló milliomos felesége lesz. Bár mindenki tudni fogja, hogy csak az örökségért meg a pénzért van veled, de legalább lehet hivatkozni a hagyatéki tárgyaláson arra, hogy 2008ban ez még őszinte szerelemnek indult a te részedről, majd a Makett megsajnált húsz év után, és teljesítette életed utolsó kívánságát: hozzád ment, hogy ne halj meg boldogtalanul :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.