Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

kérem vissza az x topic címet

egyáltalán nem zavar h nem illeszkedik a nemlétezö névkonvencióba

köszönöm

Köszönöm a kérést!!! :lol: Kampányt indítok!!! És kiadok egy közleményt is!

KÖZLEMÉNY

Az elvetemült, idióta mantások, és szimpatizánsaik elhatárolódnak a kedvenc 'X' topikjuk átnevezésétől.

Sértőnek tartjuk a fajtánkra nézve, hogy ezzel be kívánnak minket szorítani az elglobalizált internetes világ határai közé.

Tiltakozunk! Nem értünk egyet azzal, hogy az általánosan használt 'chat' elnevezést a mi topikunkra is ráhúzzák!

Amíg a mantást X kategóriába sorolt élőlényként kezelik, addig ragaszkodunk az 'X' elnevezéshez!

Tiltakozunk továbbá a hátrányos megkülönböztetés hiánya miatt, mert ezzel a lépéssel megnehezítik számunkra a fórumon való könnyű tájékozódást.

Csupán egy Élő Példát tudunk köreinkben említeni, aki eljutott a diploma megszerzéséig - a többiek számára azonban csak az 'X' jel tett különbséget az egyéb szekciók chat topikjai között.

Nem elégszünk meg a 'Chat' megnevezés alatti 'X akta' alcímmel sem! Követeljük vissza, ami a mienk!

Amennyiben záros határidőn belül nem történik számunkra pozitív intézkedés ez ügyben, úgy nem tetszésünknek válogatott formában fogunk hangot adni.

Jobb, ha ezt nem várja meg senki! Mert nagy baj is lehet ebből!

Az aláírási íveket előrelátásból már továbbítottuk az OVB-hez hitelesíttetésre. A következő 48 órában - amennyiben nem kapjuk vissza topikunk 'X' elnevezését - számítógépeket, montiorokat, és egyéb computer tartozékokat fogunk borítani Mélykék Pista háza elé! Oszt lehet turkálni!

Budapest, 2008.07.17

manta

a topik indítója és névadója

Link to comment
Megosztás:

Te Don Tom fiam! :lol: Jelzem: mindent tudok! Az msn naplózója megmutat minden olyan beszélgetést, amit a Makett folytat. Tudom, hogy ma felvetted az msn címlistádra!

Bár a kocsimat már lemarticáztam, de attól még vannak határok! :lol: (Jelezném azt is masszívan rágyógyitottam a matrinyát a szélvédőre, úgy, hogyha megsértődsz és bosszút akarsz állni, akkor sem tudod lekaparni :lol: )

És ne csajozz ilyen netes kurvákkal!

Igen! Tudom! Rossz anyós vagyok! És????? :lol:

Féljéééééééééééél!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vesszen a Chat! Éljen az X!

(Makett! Nyomjad te is! :lol:)

Lehet, hogy az elnevezés nem követi a konvenciókat, de a követelés módjának szerintem illene, úgyhogy ennek örömére:

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta?

2. Mrs.Manta

3. Makett Manta?

4.

5.

6.

7.

8.

9.

...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy az elnevezés nem követi a konvenciókat, de a követelés módjának szerintem illene, úgyhogy ennek örömére:

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta?

2. Mrs.Manta

3. Makett Manta - Don Tom

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki :lol:

5.

6.

7.

8.

9.

...

Link to comment
Megosztás:

Az msnen elértek ha kell még matrica :lol:

Vaker szöveg, de elfogadom :lol:

Biztos tudna palacsintatésztát keverni, nem bonyolult. Majd megmutatom neki :lol: Én perverz vagyok, imádok palacsintát sütni (akár tárcsán is) :lol: Bár szerintem az csak arra jó, hogy a tölteléket összefogja, hogy ne a tenyeredből edd :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy az elnevezés nem követi a konvenciókat, de a követelés módjának szerintem illene, úgyhogy ennek örömére:

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta?

2. Mrs.Manta

3. Makett Manta - Don Tom

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki :lol:

5.

6.

7.

8.

9.

...

Vesszen a Chat, Éljen az X:

1. Mr.Manta - nem kérdés. Én vagyok a főnök :lol:

2. Mrs.Manta - naná!

3. Makett Manta -> ezt szétszedtem

de csak mert kiváló hsz növelő az X és asszem 3000 hsz után jár a klubcsoki

5. Don Tom

6.

7.

8.

9.

...

Más látogató is szavazzon ám vazze! Demokrácia van, vagy mi######om!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.