Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

kéne egy kis help.

Hogyan is lesz ez a Manta tali, mivan akkor ha péntek szombat vasárnapra megyek, kinek és mennyit fizetek, ill ha nem alszom bent, mert zamárdiban van házunk. Kivel kell megbeszélni?

Don Tom! Szerintem ezt benézted... Jól kitalálták ezek, hogy még véletlenül se találj olcsóbb megoldást, ha bulizni akarsz.

A Moténél is délután négyig volna a látogatói jegy? ;) Nem hiszem...

Még a kaján se tudsz spórolni, mert egyszerűen nincs olyan verzió. Ennyiért egy Mote talin faházban alszol, és hülyére zabálod magad. Van különbség a két klub között, nem is kevés... semmi rugalmasság nincs bennük... ;) az a durva, hogy a kedvezményes gyerekjegyet nem is ismerik (nyilván emelik a korhatárt, ahogy nőnek a sajátjaik), ráadásul mindenkit úgy számolnak, hogy külön kocsival és külön sátorral megy - ami azért elég meleg, ha mondjuk leviszed a nődet (mondjuk az neked nincs :lol:), és ugyanazt kell fizetnie, pedig egy sátorban alszotok, és egy kocsival parkoltok.

Na mindegy. Erről nekem elég vaskos véleményem van, ami talán megállja a helyét, mert évek óta sem változott. Nem is szeretnek engem arra felé :lol: én megesküdtem nekik, hogy soha nem is leszek náluk tag (talán egy évig lehettem a biztosítás miatt), de azért annak örülnek, amikor nem kell a sörsátor felé nézni, mert a "bunkó" motésok rendet tartanak minden északa :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

első-hátsó kompletten 45...én kicsit sokaltam de kellett már egy ülés és untam a keresést....

:rolleyes: hülye vagy???? ;) mi a sima kockásat adtuk ennyiért!!! Ez nagyon jó ár volt érte! Ügyes vagy! ;) ne sokald, mi a szürke plüsst adtuk kilóért. Mondjuk az hibátlan is volt, és oldalkárpitot, meg mindent adtunk hozzá...

Link to comment
Megosztás:

szevatok ! manta hátsó speeres híd (kipróbálható) 120E Ft, motor 2.2 francó állapotú (szintén kipróbálható) injektorral AC nélkül 90E 2.0-át beszámolok , i400 recarók szép állapotú (te mondj árat ! ) record 5-ös váltó 2 db. 18E / db ezeket sajnos nem próbáltam, úgyhogy 1 potya váltócsere benne van a pakliba de természetesen visszaveszem ha nem lesz jó.

valaki keresett itt kardánt. Ha adja a váltóhoz, akkkor érdemes lenne megvennie

Link to comment
Megosztás:

:lol: hülye vagy???? :lol: mi a sima kockásat adtuk ennyiért!!! Ez nagyon jó ár volt érte! Ügyes vagy! :lol: ne sokald, mi a szürke plüsst adtuk kilóért. Mondjuk az hibátlan is volt, és oldalkárpitot, meg mindent adtunk hozzá...

jó de elötte felhívtam az urad és mondta h ha hibátlan akkor adhatok érte 40et B) -tudom h Laci mindennek a felétől kezd el alkudozni :rolleyes:

van hátsó ülés szivacsom...a kárpitot már leszedtem róla ;) nem kell valakinek ? nincs szétseggelve, nincsenek rajta vérnyomok.....ha nem akkor kidobom....

tényleg, Laci nem tudna nekem segíteni rugókat cserélni esetleg beheggeszteni az első üléseket ? :D Iceman-t nem érem el ;)

Link to comment
Megosztás:

Akarsz beszélni róla? :rolleyes:

antiszoc vagyok nem tudok mit kezdeni ezzel ;)

Tudom-tudom.

Sok elfoglaltság, kekvés szabadidő :lol: :lol: :lol: B)

ui: + a ruagalmasság teljes hiánya :D

mostanában tényleg nem tudnék kimenni Fótra mert jött egy kis munka...a rugalmatlanságban megeggyezhetünk ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Megakadt a szemem azon ,hogy lehet venni kockás huzatot mantába... Manta elárulod nekem ,hogy hol ? Mert anno kerestem de sehol sem találtam és igencsak örülnék neki.

Üdv

Dani

Nem! Nem kockásat lehet venni, hanem opelmintásat! Bocs, ha félreérthető volt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

XVI.kerben csak azért van mert ott műanyagozzák, a tualj Óbudai...talán Matti néven van a MOMC fórumon mert ugyanazzal a szöveggel árulta a cuccokat és beírta h az ülés elkelt...a kép meg már itthon készült ;)

Magyari Attila, Omegákat szokott bontani :lol:

Nem is tudtam, hogy mantás projektbe is fog, most hogy H Astrát vett családinak :lol:

Itt meg a Hello :lol: (jajj a rudim! :rolleyes: ;) )

Link to comment
Megosztás:

Szerintem talán meg akart látogatni :lol:

Hogy áll a gépsárkány? Jöttök manta talira?

nagyon húzós lesz ez a hónap pézileg, de 2 napra (csüt-péntek) szeretnénk leugrani a félkész kocsival. Le lett fújva, és mintás lett az oldala, de az ajtó még nincs telibe flitterezve ezért nagyon foltos :rolleyes: . a V alakot az orrán még ma fújtam újra és lakk sincs rajta. ezért óvom mindentől. nagyon nehéz takarítani a sok rücsök miatt ;) . lehet így kell levinnem talira ,ha addig nem nyerek a lottón,hogy tudjak lakkot venni.

Sörös Sanyival meg már úúúúúúúú de jó lenne dumcsizni, 23875284ideje nem láttam. ;)

Link to comment
Megosztás:

;) milyen V alak? talán olyan, mint nekem volt a régimen? :lol:

Nézd meg a programokat a manta klub oldalán, talán a péntek-szombat jobbnak ígérkezik... bár nem tudom... ;)

Mi az, hogy mintás let az oldala? :lol:

Azt meg megértem, hogy a (menet)széltől is óvod, én nem is mernék vele menni, amíg nincs teljesen kész, nehogy baja legyen. :9

Aztán képeket mikor látunk végre? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.