Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hajni, ti mertek ilyeneket számolni? Vagyis meg lehet kérdezni, milyen fogyira jön ki a 0 km-es 2.4?

most úgy nézünk ki, hogy 10 liter alatt van, ami egy 2,4-től bámulatos :rolleyes: de ez nyilván változni fog, ahogy járatódik. Kiváncsi leszek a végére.... 12 nekem már álom fogyasztás lenne ;)

Link to comment
Megosztás:

nem is meséltem a sztorit...

Pénteken találtam egy hirdetést ahol manta cuccokat árultak, volt köztük ülés is. Mondták h az autó a XVI.kerben van aki árulja az óbudán lakik. Kimentünk bátyámmal megnézni az autót, műanyagos műhelynél állt egy nagyon szakadt fekete manta...meglátom, kérdem a tulajtól h ez nem a Ricsi mantája volt ? Mondja h de ! szörnyű állapotban van a kocsi, nagyon lehangoló volt így látni. A mostani tulaj múlthéten vette, rendbe akarja rakni - sztem mindenki ismerni innen őt, mi is megállapítottuk egymásról h már találkoztunk valahol valamikor....hosszú hosszú ideje mantázik.

Bacca meg ki hagyta így lepusztulni a kocsit, még a tetejéről is jön le az anyag, a műanyagok tropára mentek, rohad stb. Az üléseit azért megvettem, azt hittem szebbek lesznek de már nagyon kellettek - folyt köv az ascona topicban..- legalább lesz vmi az asconában is az egykori kedvenc mantából :rolleyes: egyébként eladó az autó motorja, sperr stb is....

Másodszor válaszolom meg, mert bekarikázott csak a fórum, aválaszom meg elszállt az éterben. Hmm.

Mik vannak?

Képeket is csinálhattál volna, ha má az ülésekről sikerült. XVI ker. Kinél is lehet?

Link to comment
Megosztás:

Mik vannak?

Képeket is csinálhattál volna, ha má az ülésekről sikerült. XVI ker. Kinél is lehet?

XVI.kerben csak azért van mert ott műanyagozzák, a tualj Óbudai...talán Matti néven van a MOMC fórumon mert ugyanazzal a szöveggel árulta a cuccokat és beírta h az ülés elkelt...a kép meg már itthon készült :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi: Lalival beszéljél, akarom mondani ELNÖK úrral....

06209122967

én Manta talit idén kihagyom, Rekin több lett a luk ahogy a ragacsot leszedtem az A oszlopokról és a dómról

de azért hogy elmondjam: én még ilyen intakt A oszloplemezt nem láttam 25évesen korban, mint ennek a baloldalija. sértetlen horganyzott lemez, csillog mint az ezüst, persze pont ezen a baloldalon kell lefúrni a hosszstrébet, na mert AZ belül lukas...

visszafejtettem a kódlapját: 1984 jan 10-n gyártották aznap a 814 volt.

felszereltség: nem valami hosszú: 565: ködzárfény és 71v, és gőzöm nincs mit jelent, mer semmi nincs benne

Link to comment
Megosztás:

nekünk sikerült közel 700 km-t belevágni a kocsiba, ha a nagyszülőkhöz vezető utakat is számolom... :rolleyes:

és mindezt 7,2 / 100 km-es fogyival.

Hajni, ti mertek ilyeneket számolni? Vagyis meg lehet kérdezni, milyen fogyira jön ki a 0 km-es 2.4?

ui: bazze... ide most jön a vihar... legkisebb fiam tökre beparázott a hangok és villanások miatt. ;)

Astra C14NZ. 5 l = 97,3 km (Leállástól leállásig és nem piros vonaltól a piros vonalig)

Mostanában én ezzel számolok, de sajnos nem sokáig. Mondjuk ez az 5 liter körüli fogyi azért kirívó eset, de 5,5-tel el lehet járni.

Link to comment
Megosztás:

kéne egy kis help.

Hogyan is lesz ez a Manta tali, mivan akkor ha péntek szombat vasárnapra megyek, kinek és mennyit fizetek, ill ha nem alszom bent, mert zamárdiban van házunk. Kivel kell megbeszélni?

http://www.magyaropelmantaclub.hu/index.php?page=menu_266

Érdekes koncepciót vázoltál fel, 4kor lépsz majd a házba ? :lol:

ui: mi van ha péntek szombat vasárnap ?

szerintem ennyire nem bírod jól az alkoholt :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Bánhatod, hogy nem voltál! Volt Suzuki, volt Manta, és volt exomegás is! Csak a kerékék hiányzott. :lol:

Más: Mindíg is tudtam, hogy a tudásom egyszer pótolhatatlan lesz majd! A Manta család egyenesen hozzám fordult, amikor egy öngyujtóval kellett bontani! :lol:

http://kepfeltoltes.hu/080714/35404414_www...ltoltes.hu_.jpg

Sanyi: te is tudod, hogy "minden sörbontó". :rolleyes: ;) ;) :lol: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem, hogy ez lesz Need mantájával ;) de seggbe rúgnám én az ilyet! :rolleyes:

Egyébként tényleg ritka az opel mintás recaro, utánna a szürke plüss jön. A legtöbb a kockásból volt, abból is kétféle barna összeállításban. Viszont ilyen szövetet lehet kapni ;) (na nem itthon).

Nem tudod Gelko, hogy a sperr mennyi? Nem mintha kéne, csak úgy érdekesség képpen...

Link to comment
Megosztás:

hmm-hmm... akkor van az enyém alatt is ennyiért... de azt úgyse adom ;)

Remélem, legalább az ülést sikerült ennél kevesebbért megszerezned :rolleyes:

első-hátsó kompletten 45...én kicsit sokaltam de kellett már egy ülés és untam a keresést....

Link to comment
Megosztás:

szevatok ! manta hátsó speeres híd (kipróbálható) 120E Ft, motor 2.2 francó állapotú (szintén kipróbálható) injektorral AC nélkül 90E 2.0-át beszámolok , i400 recarók szép állapotú (te mondj árat ! ) record 5-ös váltó 2 db. 18E / db ezeket sajnos nem próbáltam, úgyhogy 1 potya váltócsere benne van a pakliba de természetesen visszaveszem ha nem lesz jó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.