Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

;) azt láttad volna, ahogy a Gabi beugrott a lányom mellé egy fotóra :lol:

...

Ő lehet, hogy a dizsiben is jól érezte volna magát. Az ő korosztálya volt leginkább :lol: ;)

...De a szombat legdurvább eseménye ez volt:

http://img2.tar.hu/manta/size2/35404709.jpg

Végül is Tominál vagy Bélánál fog lakni a félig-ifjú pár? Ez is Mantás esküvő lesz? :lol: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok! Látom jól sikerült Szelid ;) . Mi is elvoltunk a Balcsin a két mantával. Volt ám nézelődés a benzinkutakon, meg a parkolókban :rolleyes: , csudálták a kocsikat. jól meg is égtem a nyaralás alatt, nameg le is. Fáradtak voltunk már vasárnap nagyon, így örültünk,hogy hazaértünk. és a kocsimon is van mit csinálni.

Sörös Sanyi hívtál vasárnap, én meg próbáltalak vonalasról visszahívni. Nem vetted fel!!! ;) pedig de jó lett volna beszélni!

Link to comment
Megosztás:

Sörös Sanyi hívtál vasárnap, én meg próbáltalak vonalasról visszahívni. Nem vetted fel!!! :rolleyes: pedig de jó lett volna beszélni!

Kocsival voltam Fehérváron, aztán gondoltam, ha már arra járok, akkor beugrom Algyőre. Tudod, az a 300 Km már tényleg semmiség. ;) Hívtalak vagy háromszor-négyszer. Aztán elindulam, és a lehúzott ablakok mellett (még a Suzukiban is szigorúan kikönyökölve ;)) nem hallottam a telefont. Kb este 10 fele értem haza, akkor meg már nem álltam neki telefonálgatni. Jót csavarogtam, vagy 500 Km-t vezettem tegnap.

Link to comment
Megosztás:

Más: Mindíg is tudtam, hogy a tudásom egyszer pótolhatatlan lesz majd! A Manta család egyenesen hozzám fordult, amikor egy öngyujtóval kellett bontani! :rolleyes:

http://kepfeltoltes.hu/080714/35404414_www...ltoltes.hu_.jpg

Igen Sanyi...köszönöm!!!Nélküled nem sikerült volna, tudásod egyszerűen bámulatos!!! A véredben van!!! (mint az eddig elfogyasztott sörök... ;))

(hozzáteszem, most rendesen idéztem!!! ;))

Link to comment
Megosztás:

Kocsival voltam Fehérváron, aztán gondoltam, ha már arra járok, akkor beugrom Algyőre. Tudod, az a 300 Km már tényleg semmiség. ;) Hívtalak vagy háromszor-négyszer. Aztán elindulam, és a lehúzott ablakok mellett (még a Suzukiban is szigorúan kikönyökölve :lol:) nem hallottam a telefont. Kb este 10 fele értem haza, akkor meg már nem álltam neki telefonálgatni. Jót csavarogtam, vagy 500 Km-t vezettem tegnap.

Sanyi vazze :rolleyes: nekem kéne még hirtelen vagy 4500 kilóméter ;) pár nap alatt megoldanád szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi vazze ;) nekem kéne még hirtelen vagy 4500 kilóméter :lol: pár nap alatt megoldanád szerintem :lol:

nekünk sikerült közel 700 km-t belevágni a kocsiba, ha a nagyszülőkhöz vezető utakat is számolom... :rolleyes:

és mindezt 7,2 / 100 km-es fogyival.

Hajni, ti mertek ilyeneket számolni? Vagyis meg lehet kérdezni, milyen fogyira jön ki a 0 km-es 2.4?

ui: bazze... ide most jön a vihar... legkisebb fiam tökre beparázott a hangok és villanások miatt. ;)

Link to comment
Megosztás:

nem is meséltem a sztorit...

Pénteken találtam egy hirdetést ahol manta cuccokat árultak, volt köztük ülés is. Mondták h az autó a XVI.kerben van aki árulja az óbudán lakik. Kimentünk bátyámmal megnézni az autót, műanyagos műhelynél állt egy nagyon szakadt fekete manta...meglátom, kérdem a tulajtól h ez nem a Ricsi mantája volt ? Mondja h de ! szörnyű állapotban van a kocsi, nagyon lehangoló volt így látni. A mostani tulaj múlthéten vette, rendbe akarja rakni - sztem mindenki ismerni innen őt, mi is megállapítottuk egymásról h már találkoztunk valahol valamikor....hosszú hosszú ideje mantázik.

Bacca meg ki hagyta így lepusztulni a kocsit, még a tetejéről is jön le az anyag, a műanyagok tropára mentek, rohad stb. Az üléseit azért megvettem, azt hittem szebbek lesznek de már nagyon kellettek - folyt köv az ascona topicban..- legalább lesz vmi az asconában is az egykori kedvenc mantából :rolleyes: egyébként eladó az autó motorja, sperr stb is....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.