Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Makettezni csak a Bélával szoktam, egyébként nem is lenne nagy jövőm ebbena műfajban :lol: bár egyáltalán nem volt olyan túl nehéz, de a Sólyom miatt megtettem! :rolleyes:

A legmegalázóbb az volt, amikor Tas vezérnek mutatom, hogy mekkor a májer vagyok, mire ő csak ennyit kérdezett: hány darabos volt? Mert én több ezressel nyomtam régen ;) mondom neki, ez száz alatt volt (asszem kereken 48 :lol: de ezt nem reklámoztam) ;)

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy este van, de azért durva hogy én Lüke-t olvastam... :rolleyes:

Az a durva kislányom, hogy mikor fél 11kor elmentünk aludni, azt mondtam, hogy még fél órát netezhetsz, és ehhez képest még egy óra múlva is ott vagy - majd fél kettőkor az xedik felszólításra vagy hajlandó aludni menni - de azt is csak azért, mert a Laci álmában véletlenül megszomjazott ;)

Link to comment
Megosztás:

Istenem! De hülye! :lol:

Nnnnnnnaaaaaa: tegnap beletekertük az ezredik kilómértert is a mantába :lol: A baj csak az, hogy találkoztunk KGvel egy esküvőn (amit még kibírt a söröskorsó torta -Tenyleg SANYI!!!! Nem mentek át a képek emailen neked! Most vagy kiírom cd-re és manta talin megkapod, vagy kipucolod az email fiókodat :rolleyes: mi legyen? ;) ) szóval KG mondta, hogy 1500-2000ig 3-3,5 fordulat max, aztán 4-6ezer max ÖTezer (!) kilóméterig, és aztán lehet ütni-vágni ;) pedig én már a Blitzen is gyalázni akartam, de így majd csak jövőre fogok...

Kicsit hiányzott Gelko Szelidről... nem volt kit elütni...

Link to comment
Megosztás:

Makett Klub!

Bélának ilyen is van már! ;)

Ezen a pólón konkrétan nagyon megijedtem, mert ahogy ismerem a társaságot azt is kinéztem volna belőletek, hogy cukkolásból legyártattok egy ilyet :lol: a tekintetemmel hirtelen Tom hátát is elkezdtem vizslatni, hátha ... :lol: egy párszor el kellett mondania pár embernek, hogy Gödöllőn tényleg van ilyen klub, és nem a pelikán hozza a gyereket, és az egész nem azért van, mert a Bélára gondolnak... :rolleyes:

A két Hajnis képen meg tessék figyelni az előttem lévő ásványvizes üveget ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát az úgy volt, hogy először a frász jött rám a pólódtól... aztán mondtátok a diszkót...

... és onnantól nem mertem nagyon inni, hogy észnél maradjak :rolleyes: ami indokolt is volt, mert GsiCsabi beletukmált egy whiskyt este MrMantába, ami nem tett jót neki (mondjuk annyira rosszat se). Az mondjuk igaz, hogy a tinidiszkóba (hűűűű, de kiakadtam azon) olyan szomjas voltam (levegőre is, meg folyadékra is), hogy szegény Kacserónak kicsavartam a sörét a kezéből, és azt ittam ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.