Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Új nem volt... mi? hehehe ;)

Összeraktam a Sólymot! :rolleyes: Gyakorlatilag kb. másfél óráig voltam teljes csöndben, de annyira elmerülten, hogy egy meditáló buddhista szerzetes megirigyelte volna azt a kizökkenthetetlen állapotot :lol:

Természetesen végigdicsekedtem magam a házon, hogy milyen nagyszerű ajándékot kaptam, és mellékesen odalöktem a nővérem fiának, hogy mondja meg annak a kis pöcs B.nek, hogy elmehet a francba,mert nekem sokkal jobb van! Aranyosak voltak a kölykök, mert mindegyik segíteni akart összerakni, de az náluk veszélyes dolog, szóval elzavartam mindenkit és szépen eljátszottam magamban ;)

Most bent van a hálószobában, és csak azért nem aludtam vissza reggel, mert ránéztem, és a Sólyom ereje erőt adott a felkeléshez :lol: már nem val nekem a hajnal háromig való ébrenlét... hétközben meg pláne nem... de jól eldumálgattunk Tas vezérrel. Szerintem ők fáradtabbak, mint én mert ők ötkor keltek, ha minden igaz :lol:

Szóval a Sólyom szép! Van mozgatható radarja, meg nyitható ajtaja, meg lézerágyúja is, meg minden, ami kell.

Most az a további teendőm, hogy megfelelő kavicsokat gyűjtsek, mert kell csinálnom még egy aszteroida mezőt. Tök jó lesz! B)

Link to comment
Megosztás:

Ez sem vicces ám! ;) Olyan frankóm lesz, hogy még! :lol: Fellógatom a Sólymot a lakás közepére, meg a kis aszteroidákat is, és néha meglököm a Sólymot, és olyan lesz, mint amikor kilavírozott az aszteroida mezőből! ;) de nem nyúlhat hozzá senki, csak én! Aki jól viselkedik, annak megmutatom, hogyan csinálja, de amúgy csak nézni szabad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez sem vicces ám! ;) Olyan frankóm lesz, hogy még! :lol: Fellógatom a Sólymot a lakás közepére, meg a kis aszteroidákat is, és néha meglököm a Sólymot, és olyan lesz, mint amikor kilavírozott az aszteroida mezőből! :lol: de nem nyúlhat hozzá senki, csak én! Aki jól viselkedik, annak megmutatom, hogyan csinálja, de amúgy csak nézni szabad :rolleyes:

akkor ne kavicsokat, hanem valami kiszáradt szivacsot (nem a mosogatóbol hanem valami vízpartról) keress.....az jobban hasonlít aszteroidára ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez sem vicces ám! ;) Olyan frankóm lesz, hogy még! :lol: Fellógatom a Sólymot a lakás közepére, meg a kis aszteroidákat is, és néha meglököm a Sólymot, és olyan lesz, mint amikor kilavírozott az aszteroida mezőből! ;) de nem nyúlhat hozzá senki, csak én! Aki jól viselkedik, annak megmutatom, hogyan csinálja, de amúgy csak nézni szabad :rolleyes:

Minek fellógatni repül az magától is nem? A plazmahajtóművel, antigravitációs üzemmódban, alapjáraton lebegne a lakás közepén. Lehet, hogy elég térerő lenne a kavicsok fenntartásához is.

Link to comment
Megosztás:

Azta Need! :lol: Micsoda gyönyörű szemei vannak ennek a lánynak te! :lol:

Már előre röhögök az opeles lányos apukákon, hogy mit össze fognak idegeskedni, mikor jönnek a pasik :lol: És addigra én már túl leszek ezen a korszakon B)

Redline! A szivacs mégjobb ötlet! Azt is beszerzek! Mindent! Még két Napot is csinálok! Sőt! lemodellezem az egész Orderan rendszert! :D

Gyerekek, szégyen gyalázat: de visszavonhatatlanul öregszem... ;) két óra zombimeló után hazajöttem aludni... :rolleyes: nem bírom már az éjszakázást... ;)

Link to comment
Megosztás:

A szivacs mégjobb ötlet! Azt is beszerzek! Mindent! Még két Napot is csinálok! Sőt! lemodellezem az egész Orderan rendszert! :lol:

Ha tényleg kemény lennél betörnél pár múzeumba és lopnál igazi meteoritdarabot....igy mindig benned lesz a szálka, hogy ami van az csak utánzat ;)

:lol: :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg kemény lennél betörnél pár múzeumba és lopnál igazi meteoritdarabot....igy mindig benned lesz a szálka, hogy ami van az csak utánzat :lol:

B) ;) :lol:

:rolleyes: igaz, igaz... ;) de ha elkapnak, simán beköplek, hogy te voltál a felbujtó! Bár hülyén hangzana a kihallgatáson, hogy miért kellett nekem az a meteorit :lol:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: igaz, igaz... ;) de ha elkapnak, simán beköplek, hogy te voltál a felbujtó! Bár hülyén hangzana a kihallgatáson, hogy miért kellett nekem az a meteorit B)

Miután elmondod, hogy miért kellett neked a szajré gondolod, hogy egy szavadra is figyelni fognak? ;) :lol:

Még az ápolók is könnyeznek a röhögéstől amikor adják rád a kényszerzubbonyt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nesztek ;)

Itt már neki is álltam. Itt meg már úgy éreztem, hogy ehhez játszós gatya kell, és egy pohár bor is. A pilótafülkébe már elhelyeztem Csubit és Han Solot, majd rájuk zártam a kabint. Illesztési hézagok professzionális eltüntetése következett, majd ellenőriztem minden oldalról. A sorjákat is megigazítottam.

És kész lett:

35359245.jpg

Hűűű de szép, mi? :lol:

35359246.jpg

Most ezt látom az ágyikómból :rolleyes:

Amíg nincs kész az aszteroida mező, addig itt lesz a helye ;)

35359248.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.