Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na mindegy.... Makett! Te most arra gondolsz egyébként, hogy az előző bicajhuszár megjelent a ház előtt, és téged akart látni? :rolleyes: Mert ha igen, akkor nem tudom, mi abban a gond, hogy

1. nem ismertem meg

2. biztosítottam arról, hogy ez azért van, mert egyszer láttuk - és akkor is beszart tőlünk

3. a fentiek alapján nem méltattam arra,hogy megjegyezzem az arcát.

De most sem mert bejönni. Mert jegenye. Így muszáj is voltam megmondani, hogy az én lányomnak most már jobb pasija van, aki már háromszor kibírt minket. ;) szóval finoman közöltem, hogy menjen az anyjába hirtelen, rögtön azután, hogy a Makett lement hozzá. El is ment. De szerintem még visszaköpött a kertkapura ;)

Jó... az a srác tényleg gázos volt... béna volt, gyerekes, és "szétfolyott"... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Legdurvább: mondom a Makett csávójának, hogy te miért kezdtél kickbox-olni? Mire ő: mert meguntam a kempot ;) erre a család:naaa.... az a szörnyű, hogy a Petrához már csak olyan fiú mer jönni udvarolni, aki küzdősportokban kiválóteljesítményt ér el ;)

j hírünk lehet, mondhatom... :rolleyes:

Amúgy...7 évig kempozott, aztán gyenge sport lett neki, meg meg is unta, ezért 2 éve áttért a kick boxra, és mivel VB-re megy (azé figyelitek hogy dicsekszem... :lol:) ezért úgy egy hete sima box edzésre is jár...(napi 8 óra edzés...de hétvégén nincs!!! :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy...7 évig kempozott, aztán gyenge sport lett neki, meg meg is unta, ezért 2 éve áttért a kick boxra, és mivel VB-re megy (azé figyelitek hogy dicsekszem... ;)) ezért úgy egy hete sima box edzésre is jár...(napi 8 óra edzés...de hétvégén nincs!!! ;))

Nem jó az ilyen férfiember, túl nagy pofont ad és nem tudod eltörni még a bordáját sem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! :rolleyes: Én beírtam a Blitz szállásfoglaláshoz,hogy kereseünk két ember még a faházba, de senki nem jelentkezett... ;) ezt mire kéne vélnem? ;) Lehet, hogy az a baj, hogy három ember jelentkezését kizártuk? :lol:

Szerinted?

Ne legyél naiv. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Többé, vagy több ? ;) ;)

:lol: ez részemről nyelvújítási törekvés: mindkettőt jelenti :lol: soha többé nem keresünk, mert tudjuk, hiába - és többet sem elegen vagyunk :lol:

Tehát a többe jelentése: több, többé, többet.

Példamondat: Böbe köve többe többe nem kerül - vagyis: Erzsébet köve többé többe nem kerül. - vagyis állami garanciával ugyanolyan olcsó marad örökre, mint eddig.

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

;) ez részemről nyelvújítási törekvés: mindkettőt jelenti :lol: soha többé nem keresünk, mert tudjuk, hiába - és többet sem elegen vagyunk :lol:

Tehát a többe jelentése: több, többé, többet.

Példamondat: Böbe köve többe többe nem kerül - vagyis: Erzsébet köve többé többe nem kerül. - vagyis állami garanciával ugyanolyan olcsó marad örökre, mint eddig.

:rolleyes:

Vagy többe többé nem kerül :lol:

Honnan lehet tudni, hogy mikor alkalmazandó a többé a többe helyett ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez még nem forrta ki magát rendesen, meg még ugye tesztelni kell, hogy a köznyelv mennyire hajlandó befogadni a szót. Én nem akarok úgy járni, mint Kazinczy a nyaktekerészeti mellfekvenccel, hogy jól kitalálta, megalkotta a hozzá fűződő összes nyelvtani szabályt, aztán a köznyelv azért is nyakkendőt mondott helyette... :rolleyes: pedig sok meló lehetett benne ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet mindenki olyan álompasi, mint mi! :lol: :rolleyes:

Sándor! Te olyan álompasi vagy, hogy miattad most akkora projektben vagyunk otthon, hogy azt el sem hinnéd! ;) De majd megtudod mi az... mondjuk egy hónapon belül biztos... ;) reméljük értékeled majd a jószándékot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sándor! Te olyan álompasi vagy, hogy miattad most akkora projektben vagyunk otthon, hogy azt el sem hinnéd! ;) De majd megtudod mi az... mondjuk egy hónapon belül biztos... ;) reméljük értékeled majd a jószándékot :lol:

makett nagykorúsítása házasságkötés céljából ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.