Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Azért még elmondanám, hogy tegnap olyan Norbi Update alázás volt nálunk, hogy az már skandallum :lol:

Ebédre bográcsban főtt csülök pörkölt volt tepsis krumlipürével (azért, mert az az én feladatom volt, én meg túlságosan előfőztem a krumplit, mert a fröccsözéssel voltam elfoglalva :rolleyes: azért így is fincs volt, csak csukott szemmel kellett enni). Aztán feltaláltuk a tárcsán való palacsintasütést - ami durván hangzik, de működött. Igen, meg lehet csinálni - csak nem a szokásos palacsinta ízt kaptuk :lol:, de azért az is elfogyott. Aztán ezt megfejeltük még egy esti szalonnasütéssel, ahol a kerti sütögetések forradalmasításának a csúcsára elhelyeztük a "paraszt falatkákat", amiihez nem kell semmi csak egy házilag laposra sütött túlkrumplis kenyér (olyan, ami nem úgy néz ki, mint a recepten a kép - tehát elrontott, mint a tepsis krumplipüré) - ezt szalonnazsírban hirtelen megforgatjuk, majd a tárcsa szélére húzva megpirítjuk. Ja!, meg még lángost is csináltunk. Na, annak külön jót tett a tárcsán-sírban sütés!

;) meg vagyok elégedve magunkkal - a Hala tortán, meg a komplett TV paprika is elmehet jó messzire, mert mi legalább virítottunk is valami egyedit :lol:

Legközelebb bográcsban sült rántotthús lesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért még elmondanám, hogy tegnap olyan Norbi Update alázás volt nálunk, hogy az már skandallum :lol:

Erre aztmonta a művezetőm hogy a Norbi update elmehet a ..csába ő tud fogyni 5 perc alatt akár 3kg is,,,, és elindult a wc felé :rolleyes: ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért még elmondanám, hogy tegnap olyan Norbi Update alázás volt nálunk, hogy az már skandallum ;)

Ebédre bográcsban főtt csülök pörkölt volt tepsis krumlipürével (azért, mert az az én feladatom volt, én meg túlságosan előfőztem a krumplit, mert a fröccsözéssel voltam elfoglalva :rolleyes: azért így is fincs volt, csak csukott szemmel kellett enni). Aztán feltaláltuk a tárcsán való palacsintasütést - ami durván hangzik, de működött. Igen, meg lehet csinálni - csak nem a szokásos palacsinta ízt kaptuk ;), de azért az is elfogyott. Aztán ezt megfejeltük még egy esti szalonnasütéssel, ahol a kerti sütögetések forradalmasításának a csúcsára elhelyeztük a "paraszt falatkákat", amiihez nem kell semmi csak egy házilag laposra sütött túlkrumplis kenyér (olyan, ami nem úgy néz ki, mint a recepten a kép - tehát elrontott, mint a tepsis krumplipüré) - ezt szalonnazsírban hirtelen megforgatjuk, majd a tárcsa szélére húzva megpirítjuk. Ja!, meg még lángost is csináltunk. Na, annak külön jót tett a tárcsán-sírban sütés!

meg vagyok elégedve magunkkal - a Hala tortán, meg a komplett TV paprika is elmehet jó messzire, mert mi legalább virítottunk is valami egyedit :lol:

Legközelebb bográcsban sült rántotthús lesz.

Kihagytad az "árnyékcsinálás"-t :lol: hát..." írjon 'öreganyám' írjon, sebesen mint a szél!" :lol:

Meg az "előző lerombolása, a mostani dicsőítése" sztorit is... B) Mondjuk...igaz ami igaz, az előző gyerek tényleg érdekes volt... :D A mostanit legalább bírjátok. :P (Ez a sztori is a tied... neked van újságírói igazolványod.. :P )

Link to comment
Megosztás:

Jah. Igen...

Tesómék kitalálták, hogy árnyékcsinálnak. Azt úgy kell (szerintük), hogy veszel sátorponyvából egy jó nagy darabot, amit több módon pagodaszerűen fel tudsz építeni. Ezt boltban árulják, de hogy minek, azt nem tudom...

KB. háromnegyed óra alatt felácsoltuk, miközben csak egy legény volt talpon a vidéken, aki masszívan tartotta a lábakat,hogy ne zuhanjon le a ponyva, az is a Makett spanja volt.

(Bírom a gyereket, mert már harmadszorra mert átjönni hozzánk,és még nem szakított a Makettal a szülei miatt,mint az eddigiek nagy része. ;))

A lényeg: hogy ez a fajta árnyékcsináló csak arra jó, hogy párolódj alatta, mert bár árnyékot valóban ad, de cserébe felemeli az amúgy is magas hőmérsékletet vagy húsz fokkal.

Na mindegy.... Makett! Te most arra gondolsz egyébként, hogy az előző bicajhuszár megjelent a ház előtt, és téged akart látni? ;) Mert ha igen, akkor nem tudom, mi abban a gond, hogy

1. nem ismertem meg

2. biztosítottam arról, hogy ez azért van, mert egyszer láttuk - és akkor is beszart tőlünk

3. a fentiek alapján nem méltattam arra,hogy megjegyezzem az arcát.

De most sem mert bejönni. Mert jegenye. Így muszáj is voltam megmondani, hogy az én lányomnak most már jobb pasija van, aki már háromszor kibírt minket. :lol: szóval finoman közöltem, hogy menjen az anyjába hirtelen, rögtön azután, hogy a Makett lement hozzá. El is ment. De szerintem még visszaköpött a kertkapura B)

Legdurvább: mondom a Makett csávójának, hogy te miért kezdtél kickbox-olni? Mire ő: mert meguntam a kempot :lol: erre a család:naaa.... az a szörnyű, hogy a Petrához már csak olyan fiú mer jönni udvarolni, aki küzdősportokban kiválóteljesítményt ér el :lol:

j hírünk lehet, mondhatom... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.