Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nincs mit ;) az öröm az enyém :lol: én köszönöm a plusz kilómétereket :lol:

Rendben hazaértünk, az olaj nem folyt. Az új X akta megoldása nem késik, MrManta lehúzza a váltót és megtekinti ;)

A retro kocsma meg akkkora, de AKKORA élmény volt, hogy beszarás! B) Ilyet öregem úgy kell vadászni! HATALMAS!!!!

Annyira retró volt, hogy gyakorlatilag a fröccsömet elfelejtettem iszogatni, annyira lenyűgözött!

Régi hűtőpult, plafonrepedést álcázó álmennyezet, műbőr borítású könyöklőpult, magyar kártyázó és keresztrejtvényt fejtő emberek.... :lol: vazze... :rolleyes: 70es évek feeling rulez! :D

Link to comment
Megosztás:

csöppen az olaj. Valszeg hátsó főtengely szimering lesz, csak az a fura, hogy most lett új rakva bele. Majd meglátjuk. De a moci az patent! ;) Már benne van 600km (tudom, más két nap alatt teker bele ennyit), és érezhetően menne, mint a bolond ;) nekem soha nem volt még bejáratós vasam, de esküszöm, ötszáz kilcsi után, mintha bivalyabb lenne... :rolleyes:

Ja!! Igen!!! A Laci ennyit szerel ..... mantát, nem engem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem tudom. 50 km 1.5 liter olaj. Nállam az orrán-száján kifejezés új értelmet nyert. :lol: Node szerencsére Hajnié jó kezekben van! ;)

No, mostmár kipihentem magam, úgyhogy a beszámoló röviden, tömören:

-Laci segített számolni, így már képben vagyok több oldalról is.

-Megfejtettük a balatonöszödi beszéd rejtéjét.

-Vettünk olajszűrőt és olajat. Laci nézegette a menetméreteket, Hajni viszont valami megmagyarázhatatlan, (kombínóval közlekedő) földöntúli adottságnak köszönhetően egyből jót vett le a tucatnyi szűrő közzül (tessék Hajni, mondtam én, hogy hírdetni fogom az igét! ;))

-Csalódtunk a Zewa papírzsebkendőiben. Volt csikóhalas, delfines, ilyen halas, olyan halas csomagolásban, de rája egy sem volt közülük!!!! :rolleyes:

-Míg Hajni főzött, addig Laci lecserélte a szűrőt (én meg paráztam vagy öt percet, hogy hova lett négy liter olaj, mire megszólal: "Ja, azt még tegnap leengedtem." :lol:) Aztán kicsit járt az autó, és beállt rajta szépen az olajnyomás.

-Beszélgetés, tévézés, kaja, sör (sör és sör :lol:)

-Bejáratással egybekötött próbaút. Irány Fehérvár!

-Fehérváron megszomjazás, Mini sörözőbe be.

-Ledöbbenés, ivás elfelejtése, áhítozás, fényképezés. B)

-Hajniék elindultak vissza, és most én nem tudtam addig aludni, amíg Laci fel nem hívott.

Ennyi a vasárnap. Szép volt, jó volt!

Ja, és láttam olyan Mantát, aminek az econ szinte állandóan fekszik!!!! Hihetetlen, de igaz! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sanyi az igehirdetést ;) Mondtam én mindig, hogy MrManta mindent tőlem tanult!

Én azt hittem egyébként, hogy kotont kerestek a zsepiknél... :rolleyes:

Felhívni meg nem mertünk (legalábbis én - MrMantának nincsenek ilyen gátlásai), mert nekem meggyőződésem volt,hogy egyből bedőltél az ágyba ;)

És az econ pedig tényleg fekszik, pedig tényleg be van kötve :lol: kiváncsi leszek én erre, ha be lesz járatva, mit fog lépni :lol:

Link to comment
Megosztás:

És az econ pedig tényleg fekszik, pedig tényleg be van kötve :lol: kiváncsi leszek én erre, ha be lesz járatva, mit fog lépni ;)

Az milyen jó volt már! :lol: Mindhárman figyeljük a fordulatszám mérőt, a kilóméterórát, és az olajnyomás jelzőt. :rolleyes: Budán enyhe emelkedő, fix 2500 1/min, négyes fokozatban econ fekszik. Én meg naívságomban megkérdeztem Lacit, hogy be van-e egyáltalán kötve? :lol:

Jó lesz ez, ha összeszoknak benne a cuccok, az már látszik!

De a legnagyobb társalgás szerintem az autóban kb így hangzott (kész átverést néztünk előtte, ahol a srác azzal akart bevágódni két csajnál, hogy a következő fizujából vesz egy BMW-t (50 rugóért, csak vissza kell állítani a forgalomba B) :D :P)):

(S.S.) De milyen nő már az olyan, aki csak azt nézi, hogy milyen autód van?

(MrManta) Á, nekem se kéne ilyen.

kb 10 másodperc hatásszünet

(S.S.) Laci, én a helyedben ennyire nem helyeselnék.

Ezen aztán röhögtünk egy darabig, és cifráztuk még kicsit. :P

Nomeg beszélgetünk, egyszercsak valami ciripelés hallatszik. Lacival fél szemmel összenézünk, csendbe lettünk, és halgatóztunk. Aztán kiderült, hogy a ciripelés a lehúzott hangú zenéből jött. Szóval kaland az élet egy bejáratós motorral. ;)

Link to comment
Megosztás:

Látom sok minden történt ma ;) . Én reggel megfőttem a melóhelyen, aztán nyomás haza. Sikerült ócsón lakkot szereznem a festés befejezéséhez, ami ha minden jól megy holnap meg is történik :rolleyes: . ma meg csiszolok, gittelek ész nélkül(ami nem nehéz). szombatra ebből kocsit akarok csinálni. De ami 2 hónap alatt történt abból megint blog lesz érzem ;) . de boldog lennék ha már figyelhetném az econ-t!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.