Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát mondjuk nem kéne lehajolva a földre tenni a szatyrot, amíg kapod a másik kört, mert annak örülnek a tenilengi csövesek ;)

Ez a többet mérnek meg annyira így van! Mondom a kofának: másfél kiló barack. Erre: kettő lett, maradhat?

Na, mondom ezek tényleg így nyomják, hogy "egy almát kérek!" "Kettő lett. Maradhat?" ;)

Ja! És még nem is meséltem, hogy már megint valaki ugrál a Makett körül (hogy herélném ki a kis büdöst :rolleyes: ).

Egy ilyet már nagyon elijesztettünk, és valahogy hírünk ment a legények körében, mert ez a kölyök sem mer átjönni bemutatkozni :lol:

De Makett meggyőzte. Valami kickboxos gyerek, szóval remélem, hogy józanéletű... Egy feltételem volt csak cserébe azért, hogy ne piszkáljuk: azt füllentettük neki, hogy a kupáimat ketrecharcban szereztem :lol: a kiskrampó el is hitte, melegen gratulált msn-en, és biztosított arról, hogy neki is vannak már érdemei a sportágban B)

Makett szerint szemetek vagyunk, és neki se jó, hogy terrorizáljuk a jelentkezőket - de neki meg kell értenie, hogy nekünk nagyon rossz végignézni ezt, hogy nőnek nézik gyerek helyett, és ezért valami örömöt nekünk is kell találni ebben! Mi márpedig csak így tudjuk elfogadni a dolgot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát mondjuk nem kéne lehajolva a földre tenni a szatyrot, amíg kapod a másik kört, mert annak örülnek a tenilengi csövesek ;)

Ez a többet mérnek meg annyira így van! Mondom a kofának: másfél kiló barack. Erre: kettő lett, maradhat?

Na, mondom ezek tényleg így nyomják, hogy "egy almát kérek!" "Kettő lett. Maradhat?" ;)

Ja! És még nem is meséltem, hogy már megint valaki ugrál a Makett körül (hogy herélném ki a kis büdöst :rolleyes: ).

Egy ilyet már nagyon elijesztettünk, és valahogy hírünk ment a legények körében, mert ez a kölyök sem mer átjönni bemutatkozni B)

De Makett meggyőzte. Valami kickboxos gyerek, szóval remélem, hogy józanéletű... Egy feltételem volt csak cserébe azért, hogy ne piszkáljuk: azt füllentettük neki, hogy a kupáimat ketrecharcban szereztem :D a kiskrampó el is hitte, melegen gratulált msn-en, és biztosított arról, hogy neki is vannak már érdemei a sportágban :P

Makett szerint szemetek vagyunk, és neki se jó, hogy terrorizáljuk a jelentkezőket - de neki meg kell értenie, hogy nekünk nagyon rossz végignézni ezt, hogy nőnek nézik gyerek helyett, és ezért valami örömöt nekünk is kell találni ebben! Mi márpedig csak így tudjuk elfogadni a dolgot :lol:

Mondhatod neki azt is mármint a lovagnak hogy klubbon belül is vannak ám olyanok akik nem szvrral gurigáztak! :lol: 12 évig küzdősportoltam abból 2,5 év K1 szal Melleted állok a gyermekek védelmére! :lol:

Blitzre csábítsátok el a vejkójelöltet!:P

Link to comment
Megosztás:

:lol: na, az lenne még szép baleset! Még a végén egy ágyba esnének be :lol: lószart! (hoyg a vidéknél maradjunk)

:rolleyes: ;) ;) Én csupán aara gondoltam hogy ismerje meg a HARD MOTE tagokat is! Lacit már ismeri :lol: Ja és természetesen 2000 szem figyelné a srácot hogy nehogy véletlen is eszibe jusson valami! B)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom milyen topicba illene a baromira örülős smili lough.gif!!!!???? de mivel mantás vagyok úgy gondoltam,ide is beírhatom örömöm okát: MEGVAN a DIPLOMÁM!!!!!!!!!!!!!! vagyis pénteken kapom kézhez, de ma mondták,hogy sikeres vizsgát tettem. Igaz nem hagytak kibontakozni. Már unták a vizsgáztatók a napot és persze én voltam az utsó vizsgázó :rolleyes: . ezért kib @ sztak velem és 3-asra osztályoztak. de mostmár nem vitatkozok. Megvan és kész ;) .

Mostmár a mantám is haladhatna, mert ha így haladok az is 6 évig készül,mint a diplomám!!!

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom milyen topicba illene a baromira örülős smili lough.gif!!!!???? de mivel mantás vagyok úgy gondoltam,ide is beírhatom örömöm okát: MEGVAN a DIPLOMÁM!!!!!!!!!!!!!!

ANNYIRA GRATULÁLOK!!!!!! ;) méghogy vicc az, hogy "manta áll az egyetem előtt" ;)

Na ugye, hogy lehet mantásnak is diplomája! :lol: Ügyes vagy Melinda! Több évtizedes viccet cáfoltál most meg! Élő példa lettél! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom milyen topicba illene a baromira örülős smili lough.gif!!!!???? de mivel mantás vagyok úgy gondoltam,ide is beírhatom örömöm okát: MEGVAN a DIPLOMÁM!!!!!!!!!!!!!! vagyis pénteken kapom kézhez, de ma mondták,hogy sikeres vizsgát tettem. Igaz nem hagytak kibontakozni. Már unták a vizsgáztatók a napot és persze én voltam az utsó vizsgázó :rolleyes: . ezért kib @ sztak velem és 3-asra osztályoztak. de mostmár nem vitatkozok. Megvan és kész ;) .

Mostmár a mantám is haladhatna, mert ha így haladok az is 6 évig készül,mint a diplomám!!!

Gratulálok komolyan !!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

ANNYIRA GRATULÁLOK!!!!!! :lol: méghogy vicc az, hogy "manta áll az egyetem előtt" :lol:

Na ugye, hogy lehet mantásnak is diplomája! :lol: Ügyes vagy Melinda! Több évtizedes viccet cáfoltál most meg! Élő példa lettél! :rolleyes:

Na ugye- hogy ugye ;) . én megmondtam!!! köszi szépen a gratulát mindenkinek. örülök, bár kissé hiányérzetem van, nemcsak a kocsim miatt, hogy még nincsen készen, hanem mert 6 évig koptattam annak a sulinak a padlóját és most elhagyom. hiányozni fog ;) .

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom milyen topicba illene a baromira örülős smili lough.gif!!!!???? de mivel mantás vagyok úgy gondoltam,ide is beírhatom örömöm okát: MEGVAN a DIPLOMÁM!!!!!!!!!!!!!! vagyis pénteken kapom kézhez, de ma mondták,hogy sikeres vizsgát tettem. Igaz nem hagytak kibontakozni. Már unták a vizsgáztatók a napot és persze én voltam az utsó vizsgázó :rolleyes: . ezért kib @ sztak velem és 3-asra osztályoztak. de mostmár nem vitatkozok. Megvan és kész ;) .

Mostmár a mantám is haladhatna, mert ha így haladok az is 6 évig készül,mint a diplomám!!!

Gratulálok. ;)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!!!!!

A sör nem hozza oda magát a TV elé......

Ezen azért gondolkodj..... B) :rolleyes: ;)

De nem is önti le magát a lefolyón, ha picit több van benned a kelleténél. :D

Mondhatod neki azt is mármint a lovagnak hogy klubbon belül is vannak ám olyanok akik nem szvrral gurigáztak! :lol: 12 évig küzdősportoltam abból 2,5 év K1 szal Melleted állok a gyermekek védelmére! ;)

Suliban sokat verekedtem a helyi kisebbséggel, szóval afféle street fighter vagyok. Kupáim nincsenek, csak törött bordám és csorba fogam, de ők is kaptak annakidején! :lol: Szóval én is mellettetek vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Suliban sokat verekedtem a helyi kisebbséggel, szóval afféle street fighter vagyok. Kupáim nincsenek, csak törött bordám és csorba fogam, de ők is kaptak annakidején! ;) Szóval én is mellettetek vagyok! ;)

Mindíg jóljön az efféle segítség! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Melinda! Én most ittam az egészségedre! :lol: Csak,hogy tudd ;) ezentúl Élő Példának foglak hívni! B)

Köszönöm a Makett érdekében felajánlott védelmet :D Most volt itt a csávó, bevallottam neki, hogy nem ketrecharcoltam :lol: mit ne mondjak.... elég helyes gyerek (remélem nem a lányom szűzességére pályázik :rolleyes: ). Olyan erős kézfogása van, hogy csak akkor mertem könnybelábadni, amikor elmentek ;) remélem nem dugni

Sok fiút elkapartunk már a meggyfa alatt... remélem nem akar ő lenni a következő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melinda! Én most ittam az egészségedre! B) Csak,hogy tudd :lol: ezentúl Élő Példának foglak hívni! :P

Köszönöm a Makett érdekében felajánlott védelmet :P Most volt itt a csávó, bevallottam neki, hogy nem ketrecharcoltam :D mit ne mondjak.... elég helyes gyerek (remélem nem a lányom szűzességére pályázik :rolleyes: ). Olyan erős kézfogása van, hogy csak akkor mertem könnybelábadni, amikor elmentek ;) remélem nem dugni

Sok fiút elkapartunk már a meggyfa alatt... remélem nem akar ő lenni a következő :lol:

Lacibáttya majd lerendezi ha udvariatlan ebben 100% ig biztos vagyok akkor majd a csávónak lábad könybe mikor seggbe lessz billentve! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ha az első 5 randi közül valamellik akkor még nem lessz utt bugyihuzkodás abban bizti lehetsz. De ha figyelembe vesszük hogy a kisnagylány igen jó nevelést kap a szülőktől , és én biztos vagyok benne hogy nem a felelőtlenek táborát erősíti így aztmondom megvan a magához való eszecskéje és ne aggódj ! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lacibáttya majd lerendezi ha udvariatlan ebben 100% ig biztos vagyok akkor majd a csávónak lábad könybe mikor seggbe lessz billentve! :rolleyes: ;)

Most jót kuncogunk rajta, és teljes támogatásunkkal biztatjuk őket, de tedd a szívedre a kezed! Te hogy is gondolkodtál, és miket csináltál 14-15 évesen? ;)

Link to comment
Megosztás:

Na. Megmondom mi volt hétvégén:

Hirtelen felindulásból elkövetett festés! Amit én csináltam, miközben MrManta Axelrózosat játszott. (ezt a képet nem tehetem fel, mert feljött a bányából, és megtiltotta ;). De azért elmondom, hogy seprűnyélbe énekelt kendővel a fején)

MrManta gondolta autózik egyet. Miközben én izzadságban fürödve melózok, hallgatom, hogy az utcán nyélgázzal közlekedik. Hiába. Utál festeni... Beállt a műhelybe, ahová belépve ezt láttam:

35159331.jpg

Na, mondom vazze! ez összetörte a vasat (aminek az eleje üvegszál) :lol:

Megyek előre: semmi... hamar le is derengett, hogy valszeg a géptető többi részét elhagyta. Így is volt...

Szegénykének felcsapódott s szélvédőjére (még jó, hogy nem autópályán), de az nem tört be, hála a könnyű üvegszálnak :lol:

itt van még egy kép

A darabokat szépen összeszedegette, oszt meghebrákolta. Tudtam én, hogy utál festeni (múltkor például azt linkelte, hogy bedöglött a festék, pedig nem is :rolleyes: ) - de hogy még a géptetőt is inkább eldobja, csak ne kelljen... hát ez már tényleg túlzás ;)

Meg egyébként is, milyen már, hogy a merevítésről elenged a ragasztás, és leválik a teteje??? Szerintem ez isteni jel, hogy tegyen rá plexit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most jót kuncogunk rajta, és teljes támogatásunkkal biztatjuk őket, de tedd a szívedre a kezed! Te hogy is gondolkodtál, és miket csináltál 14-15 évesen? :lol:

Sanyi :rolleyes: szépen kérlek, hogy ezt hagyjuk ;) Én ebbe nem is akarok belegondolni! mi is olyanná váltunk, akiktől a szüleink féltettek annak idején, hát még ezek a mai kamaszok! Rosszabbak,mint mi voltunk, komolyan ;)

Link to comment
Megosztás:

Most jót kuncogunk rajta, és teljes támogatásunkkal biztatjuk őket, de tedd a szívedre a kezed! Te hogy is gondolkodtál, és miket csináltál 14-15 évesen? ;)

nekem anyakomplexusom van így 15 -16 évesen én 18-25 közti nőket abajgattam nem a korombeliekket! ;) Sőőt 18 évesen 33 éves elvált Nőkkel foglalkoztam! Na erre mitlépsz??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem lépek. Leültem. :lol:

Nos tényleg nem érdekeletek a fiatal csajok én az érett nő tipust részesítettem előnyben, nem is volt nálam fiatalabb baricsajom sőt ha lehetett mondjuk 18 évesen 1-2 évvel idősebb az már tökéletes volt! Pont azért hogy nekaparjanak el a csersznye fa alatt! Ugyan is egy érett nőben kárt már nemteszel :rolleyes: ;) Voltak férjes asszonykák is és abban az a szép hogy míg apuka inkább megissza a sört minthogy..... addíg a feleség jóltartaja magát stb stb szerették a fiatal kakas husit! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.