Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Szívemből szóltál barátom! :rolleyes:

:lol: Hidd el hogy nem véletlen van itt ekkora drágaság,,, és nemértem miért mindíg a fővárosba tolják a cuccot.... Már lassan ugyfok kinézni BP mint egy heringes doboz.,.. tisztelet a kivételnek. A vidék meg levan sz@rva,, na mindegy lessz ez még ígysem ;) Kiállunk demonstrálni a benyáért ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Hidd el hogy nem véletlen van itt ekkora drágaság,,, és nemértem miért mindíg a fővárosba tolják a cuccot.... Már lassan ugyfok kinézni BP mint egy heringes doboz.,.. tisztelet a kivételnek. A vidék meg levan sz@rva,, na mindegy lessz ez még ígysem ;) Kiállunk demonstrálni a benyáért :rolleyes:

Költözz Pekingbe...potom 15.000.000 emberke...csak a városban... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha az állami pénzek olyan arányban lennének elosztva területileg, ahány lakos van az adott helyen, a vidék igencsak szarul járna :rolleyes:

:lol: Na ja és ha vidéki Parasztbá nem fóliázik akkor ti meg nemsztek paprikát meg paradicsomot! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha az állami pénzek olyan arányban lennének elosztva területileg, ahány lakos van az adott helyen, a vidék igencsak szarul járna :rolleyes:

Az a baj,hogy a dolgok nem így működnek. Vidéken pont annyian maradtak, amennyien bírtak. Pesten sem volt ekkora a népsűrűség, és nem volt mindig Budapest a vidékiek Hollywood-ja. Ez felülről van így rendezve,és bár néhányszor már céloztam rá, de sokan csak a felszínt kapargatják, és elhiszik, amit látszatnak dobnak. De az igazság itt is odaát van :lol: Ha megnézed a történelmet, akkor a vidék sokáig tartotta el a fővárost. Most meg már alig várják a pusztulását. De ne menjünk ebbe bele, mert ki leszünk cseszve innen :lol:

Inkább elmondom, hogy már 100km-en túl vagyunk, és eddig alig 8-10 literre jött ki a fogyasztás ;) mondjuk én egy kicsit unom ezt a céltalan autókázást, dehát a cél szent ;)

Link to comment
Megosztás:

Bp úgy undorító ahogy van :rolleyes: peremkerületben mondjuk egész élhető de valamikor itt is áll a szmog..-ez köszönhető a közelünkbe épült Tesco-Auchan-Brico-Media Markt-Buy Way-Dechatlon-Electroworld-Norauto csoportnak ahová nem kevés ember megy pénztkölteni...

amint megtehetem húzok le vidékre -pest megye, ha már dolgozni is arra akarok...

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Nekem most olyan élményben volt részem, hogy beszarás! B)

Én... én... PIACON voltam! :rolleyes: és ott összavásároltam mindenfélét a magyar parasztoktól, még olyat is, amit nem szeretek! Például nem tudom, milyen megfontolásból vettem két helyen két bazi nagy sárgadinnyét, amikor nem is szereti annyira senki :lol: És képzeljétek! Turkáltam a koszos, földes kovászolnivaló uborkák között, és megismertem magamtól a kaprot is! :D és fogok csinálni koviubit is ma! ÉN EGYEDÜL! Mert "paraszt vagyooook, tanyáán lakoooom" ;) és én most annyira megtámogattam a magyar mezőgazdaságot, hogy még!

És tanultam is ám valamit ma is :lol: : nem miniszoknyába kell menni a piacra! :lol:

Nagyon büszke vagyok magamra... ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Nekem most olyan élményben volt részem, hogy beszarás!

Én... én... PIACON voltam! :rolleyes: és ott összavásároltam mindenfélét a magyar parasztoktól, még olyat is, amit nem szeretek! Például nem tudom, milyen megfontolásból vettem két helyen két bazi nagy sárgadinnyét, amikor nem is szereti annyira senki ;) És képzeljétek! Turkáltam a koszos, földes kovászolnivaló uborkák között, és megismertem magamtól a kaprot is! és fogok csinálni koviubit is ma! ÉN EGYEDÜL! Mert "paraszt vagyooook, tanyáán lakoooom" ;) és én most annyira megtámogattam a magyar mezőgazdaságot, hogy még!

És tanultam is ám valamit ma is B) : nem miniszoknyába kell menni a piacra!

Nagyon büszke vagyok magamra...

Mi is büszkékvagyunk :P És azmár nagyon jó ha valaki a kihajtó búzát nem keveri össze a pázsittal (mit a faterom)

:lol: :lol: pedíg anno a az öregem még malacokat is tartott! :lol: És nagyon helyes hogy vannak jó emberek akik a ubivásárlással támogatják a kistermelőket valamint népszerűsítik a nemzeti értékeket pl Koviubi! :P :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjak egy érdekeset? ;) csak mint magánember, mert lehet,hogy csak én gyártok örökké összeesküvés elméleteket... konkrétumok nélkül, hogy be se tudjátok azonosítani...

nem olyan régen felgyulladt egy piac, ami régebben kínai árusoknak is helyet adott, de a tulaj úgy döntött, hogy mivel megszüntetik lassan a kínai piacokat, a területét arra hasznosítaná, hogy csak magyar termelők magyar árukkal kofáskodjanak ott. Amint a döntés megszületett, és a piacot kezdték kiüríteni az új számára, máris tisztázatlan körülmények között, röviddel a döntés után felgyulladt egy része, ahol a tűzoltás közben sérülés is történt.... ;) ráadásul a tulaj túl sokat politizál egyesek szemében... :lol:

Ezt csak úgy közbeszúrtam... :rolleyes:

Amúgy érdekes, hogy mintha itt a piacon jóval kevesebbért lett volna minden, mint a nagyobb bevásárló központokban. Például a paradicsom szerintem pont a felébe került.

Az is érdekes (ezt is figyelem egy idő óta), hogy a tesco nagyon drága. Mellettünk van egy Kaiser, ami köztudottan nem olcsó hely, de bizonyos termékekben üti-veri a tesco árait :lol: Szerintem ez is azért lehet, mert elhitették a népekkel, hogy a legkisebb is számít,és hogy az a legolcsóbb hely - mára meg már kevesen figyelik, hogy tényleg így van e, mert biztosak abban, hogy tényleg az a legolcsóbb.

Nagy átverések vannak ezen a világon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

...És tanultam is ám valamit ma is :lol: : nem miniszoknyába kell menni a piacra! :lol:

Nagyon büszke vagyok magamra... :rolleyes:

Erről is mesélhetnél. Volt valami érdekes? ;)

Amúgy lehet, hogy érdemes miniszoknyában menni, (persze csak nőknek ;) ) mert a szépasszonynak mindíg egy picit többet mérnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjak egy érdekeset? ;) csak mint magánember, mert lehet,hogy csak én gyártok örökké összeesküvés elméleteket... konkrétumok nélkül, hogy be se tudjátok azonosítani...

nem olyan régen felgyulladt egy piac, ami régebben kínai árusoknak is helyet adott, de a tulaj úgy döntött, hogy mivel megszüntetik lassan a kínai piacokat, a területét arra hasznosítaná, hogy csak magyar termelők magyar árukkal kofáskodjanak ott. Amint a döntés megszületett, és a piacot kezdték kiüríteni az új számára, máris tisztázatlan körülmények között, röviddel a döntés után felgyulladt egy része, ahol a tűzoltás közben sérülés is történt.... ;) ráadásul a tulaj túl sokat politizál egyesek szemében... :lol:

Ezt csak úgy közbeszúrtam... :rolleyes:

Amúgy érdekes, hogy mintha itt a piacon jóval kevesebbért lett volna minden, mint a nagyobb bevásárló központokban. Például a paradicsom szerintem pont a felébe került.

Az is érdekes (ezt is figyelem egy idő óta), hogy a tesco nagyon drága. Mellettünk van egy Kaiser, ami köztudottan nem olcsó hely, de bizonyos termékekben üti-veri a tesco árait :lol: Szerintem ez is azért lehet, mert elhitették a népekkel, hogy a legkisebb is számít,és hogy az a legolcsóbb hely - mára meg már kevesen figyelik, hogy tényleg így van e, mert biztosak abban, hogy tényleg az a legolcsóbb.

Nagy átverések vannak ezen a világon! :lol:

A tescook témában teljesen igazad van ,,, az csak nép ámítás hogy olcsobb nem olcsobb és lehet hogy minőségben sincs oylan mint amit egy mami vagy papi kapál! Vegyük csak a tápellátást ,,, egy nagyüzemi fóliázós cég 100% műtrágyával és igen erős mérgekkel permetezi amit el akar adni ugyan is ezeksem szeretik a deficites dolgokat. Még a mami papi a természetes modon disznó általl feldolgozott büdös de felettéb hasznosabb egészségesebb trágyával gazdálkodnak és kevésbé erős mérgekkel! És ezért szerintem azok a zöldségek gyümölcsök vagy akár hústermékek sokkal sokkal egészségesebbek mint a hypermarketekban és psze olcsóbbak. Amultkor láttam pulykamellet meg csibemellet a tescoba szinte látszott rajta hogy az tuti felturbózott , méreteiben nagyobbak a tápos tömött kacsák pulykák és csibék de tápértékben sztem nem! B) na mosthogy így elfilozofáltunk erről kibeszéltük velőbemenőkig a nagyar gazdaság sajnos rohadó gyökereit a mezőgazdaság terén! jah még egy ,,, a mamik papik mindíg kedvesek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.