Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát úgy, hogy MÁS lesz... :rolleyes: mostanában sokat beszélnek a másság elfogadásáról, és ezért már a MÁS szónak is más a jelentése, mint eddig.... ;) egyébként nem tudom, hogy raktam össze... ;) biztos női logikával B)

Női logika? :lol: Az mi? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi volt tegnap Pesten amúgy J0hnny? :rolleyes: jössz költözni?

Más versenyzőt választott a cég,szerintem valami csókos versenyző lett a befutó.

Nem adom fel,mert a szállás nagyon ok(3ker,zárt udvar,1emeletes társasház,havi 30E rezsivel,haverokkal,mindekinek külön szobája/birodalma van),szal böngészem tovább az állásokat,máris beadtam pár helyre az önéletrajzom.

Link to comment
Megosztás:

Hát én Pesten nem tudnék élni :rolleyes: ,de szerintem dolgozni sem. néha felmegyek Sanyikámmal de csak a kocsiból nézelődök és boldog vagyok ,hogy nem én vezetek. Ezért inkább Londonba megyek ;) . És ott buszozok.

Én sem tudnék Pesten lakni nemtudom miért , megszoktam "Falun" ;) Ha csak felmegyek pár órát vagy esetleg egy napot akkor már untig elég :lol:

Link to comment
Megosztás:

A pestiek zöme bunkó. Én Pesten születtem, itt is lakom, de hála Istennek a külvárosi részen, mert Rákospalota mellett még pár éve is földek voltak, sőt, nagykorúságom elején még a lovaskocsik is megszokottak voltak errefelé. Soha nem költöznék a belvárosba... nekem ez itt tök megfelel ;)

Például erre már az is ritka, ha valakinek gyümölcsfája van a kertjében. Mondjuk kertünk az már nem nagyon van, mert lebetonoztuk parkolónak, de a nappaliból a meggyfát látom, és anyukám is kiharcolt magának egy zsebkendőnyi kertmaradványt (amin egyébként még két autó elférne :rolleyes: ) -de azért jó kertes házban lakni, pedig még nyolcadikba is piszkáltak a suliban, hogy mi nem panelban lakunk. Akkor még más szelek fújtak errefelé, és az volt a menő... Én büszke vagyok rá, hogy a mi házunk már az 1848-as helyszínrajzon is rajta volt, arra meg méginkább, hogy világ életemben itt laktam (leszámítva fél évet, amikor panelban, de az egy rémálom volt). Mi itt igazi lokálpatrióták vagyunk, és hét lóval sem lehetne elvontatni innen ;) Igaz, medencére sincs hely a sok kocsi miatt, de mi úgy szoktuk mondani: van nekünk medencénk, csak aknának használjuk :lol: mert megtehetjük! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.