Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:D de várjál már egy kicsit :D most nektek azért ugye igazi gyereketek lesz, és nem ilyen átvitt értelemben kellett érteni az apucis dolgot, ugye? :P

Igen természetesen kisembert várunk! B) Ezt csak olyan kommerszként tettem be ! :D B)

De látom valahova eltűnt! ;) <<<<<<< Közben megtaláltam! Volt valaki és helyttem is gondolkodott a házikedvencek topikban van! Köszi hogy izéééé! :P akárki is volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Ehhh.... Gondoltam, megelőzök mindenkit az áthelyezéssel, de nem voltam elég gyors...

Jóvan na iccakás voltam , én nem aludttam benéztema topikot! Na nem ám Direkt ide raktam! :D :D :P De elnézést! De ha pl felfestek egy Manta feliratot a degukra jöhet ide a topikba?? ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor igen! :D Amúgy semmi gond. Manapság annyira jólneveltek az emberek, hogy alig akad dolguk a Modiknak. Ennek a véletlen kis hibának is annyira örültem, hogy végre van munka. :P Amúgy nézd meg, szinte mindenki betartja a kereteket manapság, és az újoncokat is a régiek igazgatják. Szinte semmi dolgunk. Szinte. Mert Johnnyn kívül az összes offmester Modi (köztük én is :D). ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor igen! ;) Amúgy semmi gond. Manapság annyira jólneveltek az emberek, hogy alig akad dolguk a Modiknak. Ennek a véletlen kis hibának is annyira örültem, hogy végre van munka. B) Amúgy nézd meg, szinte mindenki betartja a kereteket manapság, és az újoncokat is a régiek igazgatják. Szinte semmi dolgunk. Szinte. Mert Johnnyn kívül az összes offmester Modi (köztük én is :D). B) :D :D

Igen kulturált emberek járnak ide úgyfest a dolog :D De jó is ez így , még mindíg jobb mint állandóan csak körmölni a figyelmeztetéseket! :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja.

Node Manta. Hajni! Nem tudom, mondtam-e, de lenyúltam a Nickneved. A srácokkal Neten szoktunk lövöldözni, és ott Manta a nickem, de csak azért, mert a Sörös Sanyit nem tudta volna kiírni az ékezetek miatt, és gyorsan kellett valami mást találnom. Szóval ez lett. Remélem, nem jogdíjas a névhasználat, és ígérem, sehol máshol nem hívatom így magam. :D

Ja, amúgy ott az avatarom ez:

COD_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(tudom, hogy szar, de én csak a Paint-et ismerem. :D)

Link to comment
Megosztás:

Laci ismered a viccet, amikor a roma meghal, és találkozik Kádárral? Na ez pont olyan. :D

Aki nem ismerné:

A roma meghal, és a menyországban találkozik Kádár elvtárssal.

Kádár kérdi tőle:

-Mondd, roma, jobb lett, vagy rosszabb lett az élet a halálom után?

-Rosszab!!

-Hogyhogy?

-Régen a melósok melóztak, a politikusok politizáltak, a cigányok meg loptak. Most a melósok politizálnak, a politikusok lopnak, ezek a barmok meg azt akarják, hogy a cigányok dolgozzanak!!!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes... :D én ide beválaszoltam már, és mégsincs itt... :D

Tömörítve a lényeg ismét:

Sanyi: nem baj, és jó az avatar

Xray: király, hogy nem értette félre, és nem földimókusnak leszel a faterja

Macisajt: a világ már csak ilyen önmagából kifordult valami

Opel16V: ja, vettünk neki egy buszt. (én villamost kaptam, MrManta meg gutaütést)

na. valami ilyesmi volt :P

Link to comment
Megosztás:

Mert Johnnyn kívül

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! ANYÁM ANNYI IDŐN KERESZTÜL GYAKOROLTA, HOGY HOGYAN KELL LEÍRNI!!! ANNYISZOR OLVASHATTAD!!! ERRE MOST...MOST MIT LÁTOK?!?!?ROSSZUL VAN ÍRVAAA!!!! KÉSZ...EZ KÉSZ...SOKKOT KAPTAM EMBEREK...DE TÉNYLEG...HOGY TÖRTÉNHETETT...HOGY?!?!

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! ANYÁM ANNYI IDŐN KERESZTÜL GYAKOROLTA, HOGY HOGYAN KELL LEÍRNI!!! ANNYISZOR OLVASHATTAD!!! ERRE MOST...MOST MIT LÁTOK?!?!?ROSSZUL VAN ÍRVAAA!!!! KÉSZ...EZ KÉSZ...SOKKOT KAPTAM EMBEREK...DE TÉNYLEG...HOGY TÖRTÉNHETETT...HOGY?!?!

Miért? Mi bajod a Dzsonnyval? :D

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! ANYÁM ANNYI IDŐN KERESZTÜL GYAKOROLTA, HOGY HOGYAN KELL LEÍRNI!!! ANNYISZOR OLVASHATTAD!!! ERRE MOST...MOST MIT LÁTOK?!?!?ROSSZUL VAN ÍRVAAA!!!! KÉSZ...EZ KÉSZ...SOKKOT KAPTAM EMBEREK...DE TÉNYLEG...HOGY TÖRTÉNHETETT...HOGY?!?!

Eltudom képzelni micsoda álmatlan éjszakái voltak emiatt,hogy kecskeméti suttyó alergiás a becenevére. ;)

Miért? Mi bajod a Dzsonnyval? :P

Te is beszótá? star-wars-smiley-023.gif

J0hnny..így kell!!! :D :D

Helyesírás: *5 B)

Link to comment
Megosztás:

MrManta üzeni: nem tűnt el, csak EB van, és a hollandok egyébként is krva nagy gólt rúgtak ;)

(megtettem a kötelességem. Átadtam az üzenetet. Megyek EB mentes helyre B) )

(Egyébként nem is értem, minek kimenni a meccsre, mikor MrManta egyedül akkora hangulatot csinál a nappaliban, hogy az már röhej B) De tényleg röhej... :D nem tudtam, mi hiányzik ebből a fílingből, de akkor jött a várva várt mondta: ilyen kbszott kva nagy gólt, vazze! Muszáj pukkasztanom erre egy sört :D Nem tudom, mi érdekes ebben a fociban annyira, hogy itthon már a család házi fogadásokat is kötött - mert ha mondjuk pucéran fociznának a meccsen, akkor azt mondanám, hogy jogosan várnák el a feleségektől, hogy nézzék a férjeikkel.. de ezek nem pucérok... A húgom szereti a focit. A portugál meccsre már délután négykor be volt mezbe öltözve. Ő a pucér-foci ötletemre csak annyit mondott: képzeld el, hogy meztelenek, és az majdnem olyan. Na. Ezen a ponton értettem meg, hogy miért néz Eb-t :P )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.