Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ismét életre keltettem egy 3000 24v Mantát :D

:P erről én meg miért nem tudok? Vagyis, hoyghogy innen kell megtudnom? ;) Egyébként ideje volt! :D Szegény IceMan buherálja mindenki vasát, az övé meg nem haladt. Én ezért külön szégyeltem magam, amikor az enyémet szerelte. Utólag is köszönet IceMan B) még akkor is, ha most nem megy.

Még csak harmadik napja villamosozom, de gyakorlatilag bárkit le tudnék rúgdalni onnan :D Elképesztő, milyen emberek vannak...

Ma láttam két olyan szemöldököt egy nő fején, hogy még! Szerintem filctollal rajzolhatták rá az unokái B)

Aztán volt egy másik nő is, aki állt egy fa alatt, bámult felfelé, és úgy majszolgatta a fornettit, mintha a fán termett volna, és frissen szedte volna...

Ismét szembesültem azzal is, hogy a nyugdíjjasok a legjobb távfutók, végighallgattam, hogy reggel fél héttől már nyitva van az sztk, ahol másfél óra alatt végzett a néni... :D a villamoson nem létezik az intimszféra fogalma - ha pedig mégis, akkor biztos belehatol mindenki, és megsérti a határaid...

Ezen felül statisztikát fogok vezetni a menetrend folyamatos megsértéséről, és beperelem a bkv-t az életemből kiesett idő miatt, amit ők idéztek elő.

Link to comment
Megosztás:

Sokminden nincs

- okkersárga: áll

- citromsárga: áll

- piros: ahol állt, onnan lelopták a nelásskirácsot, így most máshol áll

-Senator: áll, de már legalább Fehérváron. Holnap megyek okmányirodába, és kinyomozom, mi hogyan, aztán remélem ki tudom valahogy vonatni a forgalomból (szorítsatok).

-Én meg már kivagyok. Folyamatosan 12 óráztam előző hónapban. Most egy kis pihi (csak 8 óra meló), aztán jövőhéttől újra hajrá. Tervek vannak, újak, mások, ezért is megyek a Manta Familia KFT.-hez minél hamarabb.

Link to comment
Megosztás:

Sokminden nincs

- okkersárga: áll

- citromsárga: áll

- piros: ahol állt, onnan lelopták a nelásskirácsot, így most máshol áll

-Senator: áll, de már legalább Fehérváron. Holnap megyek okmányirodába, és kinyomozom, mi hogyan, aztán remélem ki tudom valahogy vonatni a forgalomból (szorítsatok).

-Én meg már kivagyok. Folyamatosan 12 óráztam előző hónapban. Most egy kis pihi (csak 8 óra meló), aztán jövőhéttől újra hajrá. Tervek vannak, újak, mások, ezért is megyek a Manta Familia KFT.-hez minél hamarabb.

A folyamatos 12 órázás nem mentség. Nem tudjuk elfogadni, mivel van még 12 órád a napból :D

Ha azt írtad volna hogy kifogyott az elem a flexből, meg a reszelőszír is fogytán van, akkor fel vagy menteve. De ez ....? :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek okmányirodába, és kinyomozom, mi hogyan, aztán remélem ki tudom valahogy vonatni a forgalomból (szorítsatok).

Hívd fel MrMantát, segít neked gyorsan, és kíméletesen kivonatni! Elvileg bontós - ezért tartjuk nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Szal ifjú mantapadawan örülj hogy ilyen kis fiatal szüleid vannak! :D És annak is hogy ilyen modern gondolkodásúak!

Ezért jövök neked egy általad szabadon választott drinkkel! :D

Makett: ezentúl ha nyekegsz, csak ennyit mondok: emlékezz a Röntgensugárra! :P

Link to comment
Megosztás:

ezért is megyek a Manta Familia KFT.-hez minél hamarabb.

:D Sándorom! Tök jó lesz, ha jössz! :D bár most hétvégén osztálytalálkozom (15 éves érettségi ;)), aztán szerintem emellett rohangálás lesz a manta miatt. A jövőhéten meg tanulnom kéne, mert szombaton vizsgázom, és ha minden jól megy, akkor vasárnapra már végzett újságíró leszek. De utánna tökre rá fogunk érni! :P

Link to comment
Megosztás:

:P erről én meg miért nem tudok? Vagyis, hoyghogy innen kell megtudnom? ;) Egyébként ideje volt! :D Szegény IceMan buherálja mindenki vasát, az övé meg nem haladt. Én ezért külön szégyeltem magam, amikor az enyémet szerelte. Utólag is köszönet IceMan B) még akkor is, ha most nem megy.

Még csak harmadik napja villamosozom, de gyakorlatilag bárkit le tudnék rúgdalni onnan :D Elképesztő, milyen emberek vannak...

Ma láttam két olyan szemöldököt egy nő fején, hogy még! Szerintem filctollal rajzolhatták rá az unokái B)

Aztán volt egy másik nő is, aki állt egy fa alatt, bámult felfelé, és úgy majszolgatta a fornettit, mintha a fán termett volna, és frissen szedte volna...

Ismét szembesültem azzal is, hogy a nyugdíjjasok a legjobb távfutók, végighallgattam, hogy reggel fél héttől már nyitva van az sztk, ahol másfél óra alatt végzett a néni... :D a villamoson nem létezik az intimszféra fogalma - ha pedig mégis, akkor biztos belehatol mindenki, és megsérti a határaid...

Ezen felül statisztikát fogok vezetni a menetrend folyamatos megsértéséről, és beperelem a bkv-t az életemből kiesett idő miatt, amit ők idéztek elő.

Hát ez az autószerelők sorsa,hogy mindig nekik van a legrosszabb autójuk és sosem érek vele a végére,mert nincs rá időm!!

De bizok benne hogy egyszer eljön az én időm is és akkor egy szép és jó autóval állhatok a nép elé!!

Ami meg a vén szatyrokat illeti,láttam már én is Ben Johnsont lefutó hátizsákos öreglányt :P

De engem régen sosem zavart ha a metrón,vagy a villamoson a helyemre pályázott!

AZT A PÁR NAPOT MÁR ÁLLVA IS KIBIRJA!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az autószerelők sorsa, hogy mindig nekik van a legrosszabb autójuk és sosem érek vele a végére, mert nincs rá időm!!

Úgylátszik ez igaz a traktoros-informatikusokra is! B)

:D Sándorom! Tök jó lesz, ha jössz! :D bár most hétvégén osztálytalálkozom (15 éves érettségi ;)), aztán szerintem emellett rohangálás lesz a manta miatt. A jövőhéten meg tanulnom kéne, mert szombaton vizsgázom, és ha minden jól megy, akkor vasárnapra már végzett újságíró leszek. De utánna tökre rá fogunk érni! :P

Megoldjuk! Elhatározás megvan, innentől időegyeztetés és lustaság legyőzése az egész! B)

Link to comment
Megosztás:

Úgylátszik ez igaz a traktoros-informatikusokra is! :D

Traktoros informatikus???? az azért vagány :D

Bár még nem mondta,de már én is traktor tulajdonos vagyok:)

Múlthéten beujitottam egy 80as MTZ-t :P

VIdéken van a hétvégi házunknál.Majd azzal járok a diszkóba

Link to comment
Megosztás:

Traktoros informatikus???? az azért vagány :D

Bár még nem mondta,de már én is traktor tulajdonos vagyok:)

Múlthéten beujitottam egy 80as MTZ-t :P

VIdéken van a hétvégi házunknál.Majd azzal járok a diszkóba

volt ott nálatok is valami traktor nem ? :D

Link to comment
Megosztás:

az az igazság, hogy a villamosozás a napom fénypontja

a metróban megkapom az aznapi metróújságot, benne Kázmér aktuális sztoriját.

valami elképesztően izgalmas történetei vannak, ma pl h mekkora sztori h betörtek hozzájuk....

Kázmér sztorija végigolvasva kitart négy megállót - ülve! - és már ott is vagyok leszállóá.-nál, persze közben van egy lánygimi az egyik megállónál szoktam elmélázni...

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem fénypont a bkv :D egyrészt nem tetszik, hogy nem tartja be a menetrendet - de ezért nem szólok, mert úgyse veszek jegyet :D másrészt meg így, a villamosozás 4. napján már kezd kijönni rajtam az agresszió... :D

Ma befurakodott egy néni a velem szembeni ülésre, és látványosan porolni kezdte a gatyáját, csak mert hozzáért a lábam (és nem a cipőm!); igaz, hogy ő furakodott, nem én, tehát nem is az én hibám. Hiretelen látomásom volt, mely jelenetben pofán rúgom, és ő azt is porolni kezdi...

Nem lesz ennek jó vége...! Tegnap például ráhúzódott a villamosozás a szememre! ;) egész délelőtt duplán láttam!!! Múltkor meg meló után otthon elaludtam a tévé előtt B) egyébként úgy vettem észre, hogy bőrelváltozások is vannak rajtam!!! B) én mindig meg voltam arról győződve, hogy az ilyen tömegközlekedési járműveken össze lehet szedni mindenféle tetüt, poloskát, és még húsevő baktériumot is! :P

Link to comment
Megosztás:

NA igen még én is emléxek milyen volt a buszozás, meg a villamosozás bár csak halványan. Nem igen vágyok rá, sőt ma nincs is kocsim. TEgnap Sanyib alatt beblokkolt a yamaha motorja 120-nál, szal tönkrevágta a motoromat kicist, de inkább érte aggódtam. Az ő motorja már tavasz óta nem működik rendesen. A kocsim a garázsban darabokban és ma elvitte a Bogit is. Itthon ragadtam és ha dolgom lenne akkor nem tudnék kimozdulni, mert ugye a buszozás gondolata eleve meg sem fordult a fejemben. ja és a bicajom kereke is lukas :D . Így én vigyázok a házra.

Mert ugye ha nincs 2 kerék és nincs 4 kerék akkor a 8 kerekű busz már csak azért sem kell ,mert aki a kicsit (keveset) nem becsüli............. :D

Link to comment
Megosztás:

az az igazság, hogy a villamosozás a napom fénypontja

a metróban megkapom az aznapi metróújságot, benne Kázmér aktuális sztoriját.

valami elképesztően izgalmas történetei vannak, ma pl h mekkora sztori h betörtek hozzájuk....

Kázmér sztorija végigolvasva kitart négy megállót - ülve! - és már ott is vagyok leszállóá.-nál, persze közben van egy lánygimi az egyik megállónál szoktam elmélázni...

:D :D :P

Komolyan mondom Zolinak is napi blogot kellene írnia! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.