Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Erre még vasárnap visszatérünk a manta-lak ban. :P

Mekkora party volt már megint! ;)

Tiv délben, elmerengve üldögél a party után: Valamit lehet, hogy levertem éjszaka - > keresgélés, turkálás a kanapé mögött... Megvan! A kaktusz volt az!

Kár, hogy nem jött Sanyi felénk, pedig még palacsintát is sütöttem vasárnap :D De minket elkerült az eső :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... mit is mesélhetnék... :P

Semmi érdekes nem történt hétvégén... :D

Volt ez a hepaj a 2,4el - így nem lett vacsora pénteken. Pedig nem volt más vágyam, csak egy kiló kenyér, és valami főznivaló. Makett azt mondta, vehetek bármit! Na, itt volt a nagy lehetőség, hogy a bármit is megvegyem, de nem jutottunk el még kőhajításnyira sem. Végig nagyon füleltem, szegény gyerek azt hitte vadászunk vagy mi, hogy még pisszenni sem lehet - de csak hallgattam a gyanús jeleket... aztán ugye a jelből hirtelen eredmény lett, és csak annyit mondtam Makettnak, hogy neked ma már nem lesz bikinid! Fordulunk is hazafelé (mert addigra már úgy voltam vele, hogy ha itt könyököl ki alattam a motor, akkor sem érdekel, kiugrálom a helyéről és otthagyom az út szélén. Nem szerettem én ezt a motort sokáig...), de akkor már csak két henger ment. Ezzel nincs is sok baj akkor, ha hathengeres a motorod, mert még úgy is marad négy - de a négyhengeresnél azért már elég gáz.

Mondom a Makettnak: kész, világvége van (ezt ő is érezte, nézte is, hogy hol bukkan fel egy atomfelhő. Atomfelhő volt is, közvetlen utánnunk). A döbbenet, hogy így is 80al előztük a sort (na, ez a vakmerőség), ami nem volt nehéz, mert jobban beszartak a mantából jövő hangoktól, mintha egy eész rajnyi rendőrautó haladt volna el mellettük szirénázva :D annyira nem érdekelt, hogy beállhat a motor, hogy ez már szégyelni való ;) Mondom Makettnak: na ha ezzel még hazajutunk, akkor az már csoda.

Makett: nyugi muter. Hazajutunk. Haza visz esz B)

És haza is vitt. Bármi volt, eddig soha semmilyen probléma miatt nem hagyott még az út szélén állni a manta :D

Igaz a család annyira megijedt, hogy hallották jöttünket, hogy nem győzték a gyerekeket bedobálni a kiskertbe, hogy be tudjak állni a kocsival.

Mindenki érezte, hogy baj van. Mindenki tudta, hogy elég csak egy rossz megjegyzés, vagy egy sajnálkozó tekintet - esetleg egy gúnyos megjegyzés, és akkor elszabadul a pokol. :D Ha a nyolcadik utas neve Halál, akkor a pokol neve Hajni!!!

Mindenki fél attól, hogy pokolként elszabadulva óbégatva rohangálok majd az udvaron, ahol az utamba kerülő macskákat felrúgom, a csipegető madarakat felbszom a fára, aztán kitépem a motort a helyéről.

Ezt nem akarták. Így nagyon megértőek voltak.

Makett levegőt sem mert venni (elég lilás színben játszott, mire hazaértünk), aztán eltűnt a szobájában - én meg az Anonim Alkoholisták Klubját leköpve benyomtam egy felest. Egyből nem is látszott tragikusnak a helyzet.

Viszont felbátorodtam.

(Nem szoktam én felesezni, ráadásul kaja előtt voltam, így hamar ütött)

Nagy pofával felhívtam MrMantát kb. a következő szöveggel: ha nem jössz haza fél órán belül bzdmeg, akkor kitépem a motort a helyéről egyedül!!! B)

Haza is ért fél órán belül.

És ez még csak a péntek délután...

Link to comment
Megosztás:

Makett levegőt sem mert venni (elég lilás színben játszott, mire hazaértünk), aztán eltűnt a szobájában - én meg az Anonim Alkoholisták Klubját leköpve benyomtam egy felest. Egyből nem is látszott tragikusnak a helyzet.

Erről a Dallas jutott eszembe, ott itták az égetett szeszt állandóan... :D

Makett nem kért egy felest, a bikini helyett? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem az a durva, hanem, hogy a mai napon a leglátogatottabb oldalak között lesz ma a OFF bkv ON honlapja, mert egész egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni, hogy hogy jár ez a szar. :D

Nálunk olyan a villamos végállomása (!), hogymég az sincs kiírva, hogymilyen villamos végáll ott meg, nemhogy a menetrend.

Ráadásul nem tudom feldolgozni, hogy elindulok otthonról és közben meg kell állnom, hogy várjak. Minek várjak, ha már elindultam???? Minek??? Tudom, a sárga szarra, de akkor sem jó ez, hogy nem akor megy, amikor akarom.

Monjuk a manta se mindig akkor megy, amikor akarom... :D most pl. akarom, és mégse megy... hiába mondatm, hogy MÚKODJ... :P nekem nem engedelmeskedik...

Link to comment
Megosztás:

Jaj Hajni úgy fáj a szívem érted :D , én akkora hisztiket le tudok vágni ha valami baj van, hogy Sanyib is alig tud lenyugtatni. Most, hogy 10.-e óta le van téve a kocsim, már alig eszem, de mégcsak inni sem tudok(barackos -mézes páleszt sem) :D . Lassan érzem a lelkem megsemmisülésést, és kínomban az ő mantáját hajszolom. ;) Remélem belátható időn belül be tudjuk fejezni, mert a végén még maradandó károsodást szenvedek. és ráadásul a fehéren is kezdenek kijönni azok a bajok amik Monán, mikor ide került. Apró hidrotőke zajok, kis zörejek a motorból, de még megy. (és én 2 éve nem buszoztam, pláne villamosozni B) , azt is elfelejtettem,hogy kell felszállni rá, nekem már nem menne.

Nálunk meg a családi gyerkőcök mamámnál kezdik a mantás korszakot. A manta kasztnit elvittük újszegedre mamámhoz, erre mama tegnap közli, hogy kicsi öcsikém(10) meg unokatesóm bemásznak a kasztniba és intenzíven nyomják a gázt, pedig a kocsinak se kereke, se szélvédője. :P Sanyib meg is ilyedt, hogy ha Dávidkámat is eléri a mantaláz akkor apám tényleg ki fog készülni!!!

Link to comment
Megosztás:

Tudod anya, csak egy kicsit kell tanulmányoznod az egészet, és rájössz, hogy ott van tőle nem messze egy tábla, amire minden le van írva!!! :P

Tudod Makett, ha nem busszal járnál, akkor látnád, hogy a mi környékünk olyan, hogy a végállomásról még a táblákat is lelopják :D Tudom, hogy neked nem izgi a villamos, mert az kötött pályán megy, így nem lehet vele eltévedni, mint a busszal ;) :D

Link to comment
Megosztás:

neked, hogy hagyd már békén, ne ajnározd mert idegesít, és amúgyis 32 éves vagy... B)

Csak 32 ez egy szép kor én is a XXX be léptem szal ezmég félig gyerekkor :D :D

Szal ifjú mantapadawan örülj hogy ilyen kis fiatal szüleid vannak! B) És annak is hogy ilyen modern gondolkodásúak! ha meg anyu babázni akar hagyd majd kinövi! :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod Makett, ha nem busszal járnál, akkor látnád, hogy a mi környékünk olyan, hogy a végállomásról még a táblákat is lelopják ;) Tudom, hogy neked nem izgi a villamos, mert az kötött pályán megy, így nem lehet vele eltévedni, mint a busszal B) :D

Tudod anya, mikor én múltkor voltam ott még nem volt lelopva! Tehát nem tudhattam.

Még jó, hogy neked villamossal kell munkába járni ilyenkor és nem busszal!!! B) Te még jobban eltévednél mint én! :D Anyja lánya... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Na végre vissza tértem én is!!! Megcsináltam a gépemet és teljes odaadással tudok koncentrálni a fórum életére végre!

Ismét életre keltettem egy 3000 24v Mantát :D

Hát a pesti villamosozást,buszozást én is utáltam régen! Nem is erőltetném semmi pénzért ujra!

Link to comment
Megosztás:

Sanyikám löknél néköm valami infót a manticsekről? Hogy áll, mi változott, azt tudom hogy beindult már anno, de mi van vele most? Eladási áron visszahozhatod ha nem kell :D

Mán te is piszkálod... :D :P ;) Helyes hátha hamarabb elkészül! B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.