Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tessék csak monogám maradni, szép dolog az a szerelem! :D

Erre az utolsó cserkészből idéznék:

Joe Hallenbeck: Nem semmi ez a kéró. Honnan telt a barátnődnek ilyen lakásra?

Jimmy Dix: Tudod, én fizettem a lakbérét. Az az igazság, hogy sok gazdag pasi bepróbálkozott nála, de ő engem szeretett.

Joe Hallenbeck: Szeretett... aha, ezt próbáld is meg elhinni.

Jimmy Dix: Miért, mi az haver, te talán nem hiszel a szerelemben?

Joe Hallenbeck: Dehogynem, hiszek... meg a rákban is.

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz meg a 4 strigula...nyugi... :P ;)

Ne engem nyugtass, hanem anyudat! :D

Semmi köze a dologhoz, viszont amíg ideértem az olvasásban eszembe jutott, hogy azt mondja:

Az elv olyan, mint a fing, amíg tudja tartja az ember. :D B)

Ne vedd már el a fiatalok életkedvét, ők még hisznek a dolgokban B)

Link to comment
Megosztás:

szerintem itt vannak olyanok, akiknek akut nőhiányuk van... :D

A MOTE CSEMETE pedig királyság!!! Csemete csemege! :D

Kár, hogy a Béla név nem a keresztelője előtt jött, mert akor mondhatnánk, hogy a keresztségben a neve: Istenes Petra Eszter Béla. Ezzel már királlyá is lehet valakit választani.

És igeeeeeeeeeeeeen!!!!! Sanyííííííííííííí is kiráááááály!!!!!!!!! :P

Link to comment
Megosztás:

szerintem itt vannak olyanok, akiknek akut nőhiányuk van... :D

Mellik az az embör??? :D :P ;)

A MOTE CSEMETE pedig királyság!!! Csemete csemege! :D

Kár, hogy a Béla név nem a keresztelője előtt jött, mert akor mondhatnánk, hogy a keresztségben a neve: Istenes Petra Eszter Béla. Ezzel már királlyá is lehet valakit választani.

Szegényt sajnálnám mikor alá kell írnia pár papírt , jó hosszú neve lenne! B) B)

Link to comment
Megosztás:

IPEBMCS (I. Petra E. Béla Mote Csemete) ;)

Én rájöttem, mi fán terem! -> Stefán! B)

És mi fán terem? B) :D

Ha még kitalálsz hozzá néhány jelzőt, akkor a végén egyszerűbb lesz a "hosszabb" nevén szólítani :D

Vagy, majd ilyen királyi bejelentéseknél végigolvassák az egész hercegi családfát és a végére meg benyögik: "...és ahogy mindenki ismeri: Béla!" :P

Link to comment
Megosztás:

Hát még ilyen is lehet B) néha nagyon szigorú velem, és olyankor nagyon félek, hogy kirúg anyai állásomból :D

Nem elég, hogy irtózatos mértékben öregszik, de már én is elkezdtem öregedni miatta :D

Múltkor kitéptem egy ősz szemöldökszőrt (!) a fejemről... ebben csak az a kellemetlen, hogy nekem nincs is szemöldökszőröm, mert egyszer kitépkedtem (ne kérdezzétek, fogalmam nincs, hogy milyen megfontolásból B) ) és azóta nem is nőtt vissza. Így lett tetovált szemöldököm. (ebben meg az a kellemetlen, hogyha tényleg igaz a mondás, hogy az vagy, ami a tetoválásod, akkor én egy szemöldök vagyok. :P MrManta meg a halál :D) És egyáltalán milyen már az, hogy valaki a szemöldökénél kezd őszülni, ami egyébként nincs is neki? ;) A hajamról nem tudni, hogy őszül e... :D a hajam eredeti színét titok övezi: én nem emlékszem rá, MrManta meg sose látta :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.