Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Laza vagyok wazze! A háj is lötyög rajtam. Ennél lazábbat nem hiszem hogy tudsz mondani. B)

tegnapismaisegésznapcabrióztam még reggelire is bekaptam egy brióst. :P

Ezmost nagyonrosszvolt ugye? B)

:D ;) nem! Ez nem volt rossz! Ez bazi jó volt! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

" eszem , f@szom megáll!" :D

"húúú, a pics@ba!" :P

MrManta istenien nyomja ezt a figurát :P

Legközelebb csináljunk opel talin 'Ki mit tud?'-ot! ;)

MrManta előadja Ford Fairlane-t;

megmutatjuk a vészhelyzetes "üssük ki kétszázzal" figurát;

Opel16v megy egy kört műanyag lábbal hajthatós kismotoron nyuszi jelmezben;

én bemutatom, hogy gyakorlatilag mindenféle léghangszeren tudok játszani;

ehhez csatlakozik Makett is (mert ő is tud), aki bebizonyítja, hogy minden körülmények között hallgat a Béla névre;

J0hnny (húbazdmeg! B) elsőre jól írtam! Szinte gondolkodás nélkül B) fejlődöm), szóval J0hnny (ahhh! igen! Újra megcsináltam!) előadja a "J0hnny ( ;) megint vazze! Megint!!!) a Mocsokban" átdolgozott változatát;

Need megmutatja, hogy kapja be a brióst;

Gelko meg azt, hogyan kell nyomni a brióst;

Gepard szemlélteti, hogy valóban ő a leggyorsabb "állat" a világon (szigorúan jó értelemben!): élőben legyorsulja az őt kihívó autókat négyszáz méteren, két lábon futva;

Mélykék nyilvános "kérdezz - felelek" játék során cáfolja, hogy sötétkék lenne;

Sörös Sanyi pedig az est zárásaként, gálaest keretein belül megmutatja, hogy még mindig ő tudja leggyorsabban elfogyasztani a legtöbb sört

;) tök jó lesz, majd meglátjátok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaj! Kihagytam valakiket! B)

Mantababy: szélvédő kiszedés ingyen, törésmentesen - bárkinek, kérés nélkül

Stefan: hogyan állítsunk elő, és ajándékozzunk helyesen nagy szőrös farkakat. Zárószám: a farok elhelyezése (feltűzése, lógatása stb.)

Tiv: Híváslista frissítése gyorsan, egyszerűen - gondolkodás nélkül

Hening: hering evés hátrakötött kézzel és sarokkal

több nem jut eszembe B)

Link to comment
Megosztás:

én már annyira laza vagyok h merevnek látszom B)

Volt egy film, aminek az volt a címe, hogy Ébredések. Megtörtént eset alapján készült ;) abban voltak olyan emberek, akik látszólag bénák voltak, de valójában csak annyira felgyorsult mozgásuk volt, hogy amiatt tűntek annak. Aztán jött egy doki (Robin Williams játszotta), aki erre rájött,és lelasította őket, így volt egy pár jó napjuk tolószék nélkül (Jelzem: én sírtam a filmen. - Ez még akkor volt, amikor nem volt ez annyira jellemző rám. Ahogy öregszem, már a Barátok köztön is el tudom sírni magam :D Azt mondják az okosok, hogy ez a korral jár. Nem tehetek róla, elérzékenyülök... B) tehát nem azért sírtam, mert olyan szar volt a film)

Szóval Gelko lazasága olyan mértékű, hogy ihaj! Kicsit fegyelmezettebb lenne, szét is esne...

Link to comment
Megosztás:

Volt egy film, aminek az volt a címe, hogy Ébredések. Megtörtént eset alapján készült :D abban voltak olyan emberek, akik látszólag bénák voltak, de valójában csak annyira felgyorsult mozgásuk volt, hogy amiatt tűntek annak. Aztán jött egy doki (Robin Williams játszotta), aki erre rájött,és lelasította őket, így volt egy pár jó napjuk tolószék nélkül (Jelzem: én sírtam a filmen. - Ez még akkor volt, amikor nem volt ez annyira jellemző rám. Ahogy öregszem, már a Barátok köztön is el tudom sírni magam B) Azt mondják az okosok, hogy ez a korral jár. Nem tehetek róla, elérzékenyülök... B) tehát nem azért sírtam, mert olyan szar volt a film)

Szóval Gelko lazasága olyan mértékű, hogy ihaj! Kicsit fegyelmezettebb lenne, szét is esne...

sztem én is láttam azt a filmet, de nem sírtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt egy film, aminek az volt a címe, hogy Ébredések. Megtörtént eset alapján készült :D abban voltak olyan emberek, akik látszólag bénák voltak, de valójában csak annyira felgyorsult mozgásuk volt, hogy amiatt tűntek annak. Aztán jött egy doki (Robin Williams játszotta), aki erre rájött,és lelasította őket, így volt egy pár jó napjuk tolószék nélkül (Jelzem: én sírtam a filmen. - Ez még akkor volt, amikor nem volt ez annyira jellemző rám. Ahogy öregszem, már a Barátok köztön is el tudom sírni magam B) Azt mondják az okosok, hogy ez a korral jár. Nem tehetek róla, elérzékenyülök... B) tehát nem azért sírtam, mert olyan szar volt a film)

Szóval Gelko lazasága olyan mértékű, hogy ihaj! Kicsit fegyelmezettebb lenne, szét is esne...

Szét szokott esni, akkor nincs kedve semmihez és csak otthon döglik ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

B) elgondolkodtam... B) és ismét látomásom volt... :D

ha valaki annyira laza, hogy egész testében merev már a részecskegyorsulás miatt - akkor az olyan, mintha egy két lábon járó hímtag lenne? ;)

most azt mondtad h f... vagyok ? ;)

Szét szokott esni, akkor nincs kedve semmihez és csak otthon döglik :lol: :P :P

igen ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaj! Kihagytam valakiket! B)

Mantababy: szélvédő kiszedés ingyen, törésmentesen - bárkinek, kérés nélkül

Stefan: hogyan állítsunk elő, és ajándékozzunk helyesen nagy szőrös farkakat. Zárószám: a farok elhelyezése (feltűzése, lógatása stb.)

Tiv: Híváslista frissítése gyorsan, egyszerűen - gondolkodás nélkül

Hening: hering evés hátrakötött kézzel és sarokkal

több nem jut eszembe B)

A gyíkot kihagytad, de nagyon kitaláltad a programot, csak bővíteni lehetne rajta, kihagyni kár lenne ezeből bármit is :D ;)

Link to comment
Megosztás:

most azt mondtad h f... vagyok ? :D

Nem mondtam! B) Kérdeztem! ;)

...

A gyíkra nem is tudom, mit lehetne... Mondjuk Stefan újra előveszi, és megmutatja a gyíkját, majd előadja a "Játssz a gyíkkal, hogy el ne lustuljon" számot...? B)

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam! B) Kérdeztem! ;)

...

A gyíkra nem is tudom, mit lehetne... Mondjuk Stefan újra előveszi, és megmutatja a gyíkját, majd előadja a "Játssz a gyíkkal, hogy el ne lustuljon" számot...? B)

Majd improvizálunk :D

Amúgy nem lusta, mert állandóan elmászik a hátsó ablakból a kanyarokban... ;)

Link to comment
Megosztás:

B) de még lehet! B) ez viccnek is rossz... bocsi :P

A fordított sorrend meg durva lett volna, de felőlem úgy is lehet :lol:

Nana, ne kennnnnyük már az ördögöt a falra :P

A fordított sorrendről a gusztustalansági verseny jut eszembe a Ford Fairlane-ből :D ... mire ő azt mondta, ez semmi, és elővett egy szívószálat... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nana, ne kennnnnyük már az ördögöt a falra ;)

A fordított sorrendről a gusztustalansági verseny jut eszembe a Ford Fairlane-ből B) ... mire ő azt mondta, ez semmi, és elővett egy szívószálat... B) :D

"...nem rossz egy kezdőtől..." tényleg eléggé ingerküszöbös ... ;)

Link to comment
Megosztás:

MrMantának nagy bánata,hogy nem nő a pajesza... :lol: épp tegnap ajánlottam fel neki, hogy összegyűjtöm a macskaszőrt a lakásban, és odaragasztom neki pajesznak... B) tudom, hogy nem az igazi, de ha nem nő, akkor nem nő.... nem szégyen az... nekem is volt póthajam...) :D (és azt nem tépte le egy rendőr se "igazoltatás" közben ;) )

Nekem meg az a nagy bánatom, hogy nem akar beöltözni Elvis imitátornak ;) olyan izé.... B)

Link to comment
Megosztás:

MrMantának nagy bánata,hogy nem nő a pajesza... :P épp tegnap ajánlottam fel neki, hogy összegyűjtöm a macskaszőrt a lakásban, és odaragasztom neki pajesznak... B) tudom, hogy nem az igazi, de ha nem nő, akkor nem nő.... nem szégyen az... nekem is volt póthajam...) ;) (és azt nem tépte le egy rendőr se "igazoltatás" közben :lol: )

Nekem meg az a nagy bánatom, hogy nem akar beöltözni Elvis imitátornak ;) olyan izé.... :D

Egyik South Parkban fanszörzetet használtak, lehet, hogy nálatok is beválna ;) :P

...de igen... ugyanarra a dologra gondolunk ...én legalábbis végig erről beszéltem...

Akkó oké! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.