Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Amúgy J0hnny... most jobban belegondolva, ha zuhanyzás közben mellém lépne két ilyen szőrös figura... hát nem tudom... :unsure: biztos mindenkit így hívnak léggitár versenyre? :goofy:

Ugye nem kell ecsetelnem, hogy ha két ilyen szőrős figura ott lenne...na ugye tudod... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

NA eddig tartott az idilli hétvége varázsa. Épphogy kikeveredtünk a Vadkert hatása allól, máris lesokkolt minket a gyerek. Be akart mászni a hugica rácsos ágyába. Amit pár napja engedtem az alsó szintre, mert Jázmin is gyakorolja az ácsorgást. Így SAnyika a gyerekülést hívta segítségül. De nem jött össze. leesett és sírva hívott oda magához.A keze fájt. Pár óra múlva már gyanús volt, hogy baja van. Anyámmal irány a baleseti:A jobb kezén mindkét alkarcsontja eltört!!!! :omg: 2 évesen mire nem képes a gyerek. Sanyi 9 évesen törte össze magát. Dehát tényleg korán érnek a mai gyerekek. Frankó lesz így a hétvégi költözés. EGyik gyerek törött kezű a másik meg amilyen biztosan áll a lábán, nemsokára az lesz. Király! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ha jövőre nem töri össze magát újra, akkor tuti elfelejti. De sose lennék abban biztos, hogy ez volt az utolsó törése. Én csak megpróbálom ezt megelőzni.

Erre a New kids dologra térve. Szerintem vagy ti vagytok elfajzottak, vagy én vagyok nagyon az, de az első résznek kb az első 20 percét voltam képes kínkeservesen megnézni, aztán nem bírtam tovább!!! VAlahogy ezt a szintet nem bírja befogadni az agyam. :omg: Most ki fogtok közösíteni??? :icon11:

Link to comment
Megosztás:

Csodálatos álmom volt! :blush:

Azt álmodtam, hogy tankoltam, és olyan olcsó volt a benzin, hogy azt hittem elírták a számlát :confused: :icon12: ^_^

aztán felébredtem... :doze:

De azért remélem teletankoltál mielőtt felébredtél! Nehogy kárba vesszen a következő éjszakára! :D

...

Erre a New kids dologra térve. Szerintem vagy ti vagytok elfajzottak, vagy én vagyok nagyon az, de az első résznek kb az első 20 percét voltam képes kínkeservesen megnézni, aztán nem bírtam tovább!!! VAlahogy ezt a szintet nem bírja befogadni az agyam. :omg: Most ki fogtok közösíteni??? :icon11:

ÓMÓ! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Öö... elromlott? Jól tippeltem? :D

kicsit elromlott ja :goofy: de hogy tud így félbeszakadni...?

Bár ma én is annyira farok voltam, hogy dumáltam a nővéremmel nagyban, aztán valahogy átmentem a szembe-sávba, mert benéztem egy lehajtót :o még az volt a szerencse, hogy forgalomtól elzárt terület volt, és csak bóják választották el a rendes sávomtól, és vissza tudtam menni :omg:

Bakker... utána mondtam is, hogy innentől ha nem is kussolunk, de lehajtóknál, tábláknál mute van :pinch: ez van bakker, ha nem iszom, és félreteszem a káros szenvedélyeket... :goofy: valami károsabb is jöhet utána :goofy:

Viszont ennek a 400asnak még tök használható az eleje... :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.