Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

JOhnny, okosíts fel: a forever-t értem, de mi az előtte levő betűsor? :)

meg fogod kapni vadkerten ,tudom h már hiányzik beked.... :)

hirtelen összeraktam a kettőt, és néztem nagy szemekkel, hogy Mocsok miért akarja Corsarulezt megcsbcszni :blink: aztán mielőtt féltékeny lettem volna, már rájöttem, hogy még mindig a tiszta férfiszerelmet kergeti :D (ezt nem lebuzizásnak szántam.... :goofy: furcsa is lenne :D)

Az a baj hogy én is értem, csak felénk a bővített verzió ment, a KOCSBCS. :blush:

mi az a KO az elején? Biztos valami hard core verzió :D

Link to comment
Megosztás:

hirtelen összeraktam a kettőt, és néztem nagy szemekkel, hogy Mocsok miért akarja Corsarulezt megcsbcszni :blink: aztán mielőtt féltékeny lettem volna, már rájöttem, hogy még mindig a tiszta férfiszerelmet kergeti :D (ezt nem lebuzizásnak szántam.... :goofy: furcsa is lenne :D)

Ne is reménykedj benne, hogy beszállhatsz! :D

Link to comment
Megosztás:

A KO meg a Két Oldali, merthogy duplán minden jobb.

ahhha -_-

Duplán tényleg minden jobb...? :goofy: Fosás hányással...? :evilgrin:

Ne is reménykedj benne, hogy beszállhatsz! :D

Nem akarok én beszállni :icon1: csak szeretném végignézni :smartass: a múltkorit is tök sajnálom, hogy nem láttam - de a Mocsok döbbenettel átrajzolt arca mikor mesélte, és a te kikerekedett szemed az emlék felidézésekor így is mindent megért :D

Link to comment
Megosztás:

ahhha -_-

Duplán tényleg minden jobb...? :goofy: Fosás hányással...? :evilgrin:

Nöiesen romantikus vagy. :D

Nem akarok én beszállni :icon1: csak szeretném végignézni :smartass: a múltkorit is tök sajnálom, hogy nem láttam - de a Mocsok döbbenettel átrajzolt arca mikor mesélte, és a te kikerekedett szemed az emlék felidézésekor így is mindent megért :D

Egy piszok Mocsok a jedid! :D A pálinka volt az oka mindennek!

riddick_article.jpg?1259835091

Link to comment
Megosztás:

Nöiesen romantikus vagy.

Egy piszok Mocsok a jedid! A pálinka volt az oka mindennek!

jah, abszolút romantikus vagyok :D egyesek szerint a világ legromantikátlanabb nője vagyok, de szerintem ez nem igaz annyira, mert néha nagyon meghatódok dolgokon :closedeyes: pl. múltkor majdnem elsírtam magam meghatottságomban, amikor 6-7liter közé jött ki a manta fogyasztása (jót tesz neki Bp-Kecskemét viszonylat), és legszívesebben átöleltem volna a Spuri adalék feltalálóját :cry: csodálatos érzés volt.. vagy ötször átszámoltam, de annyi... :icon3: és még a motor is elcsendesedett :icon3: és ha látnád a jedimet, ahogy beszél a Spuriról :D bakker! Reklámba való! :D

Amúgy tényleg veszélyes volt az a pálesz... szerintem valami partidrog is volt abban, Kojakból simán kinézem :D de tényleg mindenki fura dolgokat kezdett el művelni... és közben így érezte magát, de valójában meg így nézett ki, ahogy a videó végén:

http://www.youtube.com/watch?v=ej08su0hv_8

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.