Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:blink: hát... ezeknek is elég érdekes elképzelésük lehet egy jó sz*pásról... :blink: hát ez nagyon meleg... :goofy:

Mocsok, Mocsok... :icon9: hát ilyen félreérthető beszólást.... :icon9: természetesen az erre csörög a dió nevű játékra gondolt, ahol bekötött szemmel kell követni a hangokat... :doze:

Jaaaa igen... :evilgrin: Mindent elhiszünk Úrnő! :P :D

Link to comment
Megosztás:

aha :D de em az az egyetlen :D

A Jelmez:

- a sisak egy háztartási kekszes vödör kartonnal bevonva, a tetején egy inox tállal leracetapézva

- a mellkasán egy régi videton távirányító a kapcsolótábla

- szép strasszos öv a derekán

- gagyi játéklézerkard a kezében

- a kezén nagypapa bőrkesztyűje

- 300forintos ikeás papucs a lábára racetapézva-

- palást: spar gazdaságos kukászsák, kettő darab racetapéval összeragasztva

- kakukktojás: damillal rögzített röfögős malac kutyajáték

Fenhangon elismételt mondatok:

- az erő legyen veletek!

- egy disznó vagyok, mert felrobbantottam az Orderánt, milliók sikoltottak félelmükben (két disznó röfögés között)

Ha beírod a googlba, hogy star wars costume fail, akkor ilyen és ehhez hasonló gyöngyszemeket találsz:

(ehhez képest a mienk tök tutkó jelmez :D)

han-solo-carbonite-alluminum-costume-comic-con.jpg

stupid_star_wars_costumes_26.jpg

például ez mi a szar?

slave+boy.jpg

vagy ez?

starwars-r2d2-costume.jpg

(hah... rájöttem, hogy kell linket berakni...d e már mindegy :D)

Link to comment
Megosztás:

Sanyiiiiiiiiii! Sanyikááááám! :D

De jó hallani felőled :blush: :icon13:

Lehet, hogy csak nekem új az infó, de két fiad van? :blink: én egynél lemaradtam... :goofy:

Bakker ez a kiscsávó hasonlít ám rád nagyon! B) és nem csak a sör miatt! :icon13: De jó lenne, ha tényleg jönnél már valami talira! De szólj ám előre, hogy már előre örülhessünk :)

Mantát sikerült eladni? És ha igen ki vitte el?

Csókolom a kedves családod! B)

Link to comment
Megosztás:

A Senator papíron külföldre lett eladva, a Manta pedig Pápára ment. Szerencsére egy olyan sráchoz, aki értékeli az eredetiségét, és nem akarja szétfaragni. Persze olyannak nem is adtam, aki kijelentette, hogy csak alkatrésznek, vagy papírnak kellene. Kellett a pénz, de akárkinek nem akartam odaadni. Jobban válogattam, mint a lányos apák a vők között. Maradt a Vectra, ami lassan szétesik a valagam alatt, de azért még tartja magát.

Fiúk pedig: van egy 6 éves lízingelt nagyfiam, meg van egy 1 éves home made. A törpe brutálisan autó fanatikus. Szinte csak kisautókkal játszik és nem ám dobálja, mint jópár hasonkorú gyerek, hanem guritgatja, és brümmög.

Talán nyárra már rendbejövünk annyira anyagilag, hogy Blitzre lejussak egy napra. Persze addig még akármi is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! De rég jártam erre! Eszembe juttok ám elég sűrűn! Talán nyáron már eljutok valami talira is. Viszem a fiúkat is, rettegjetek! :D Ha már farsang... "Valaki" Sörös Sanyinak öltözött. :D 1103866423DSCN1132_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ó, milyen gyönyörű nagylegény ;) . És a hiányozhatatlan sörösdobozos megjelenés. Mi is csináltunk ilyen képet. Majd nagykorában a szüleire foghatja, hogy miattunk iszik kamaszon, mert kiskorában rászoktattuk.

Link to comment
Megosztás:

:o hoppá :o minden Sanyi nevű apukára hasonlít jobban a gyereke? :o

Ezt inkább ne folytasd mert még az lesz belőle hogy minden gyerek hasonlít valami Sanyira -> minden gyereknek igazából Sanyinak hívják az apját -> innentől kezdve pedig minden férfi akinek van gyereke és őt magát nem Sanyinak hívják, az kezdhet gyanakodni. Ha pedig élete párjának van/volt Sándor nevű ismerőse, akkor már alap is van a gyanúra.

Darwini evolúciós elmélet módosítva: mindannyian Sándortól származunk. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, én sem láttam egy részt sem belőle, csak hallottam, hogy van :D

Olyan bánatos vagyok... :unsure:

szert tettem egy ilyen neonos telefonra:

0675019001.jpg

Illetve pont erre...

régen nekem olyan 15 éve volt ilyen, csak zöldben és tegnap reggel meg is érkezett a csomag (a postaköltség annyi volt, mint a teló ára, mindegy...), meló után beüzemeltem, tök hurrá, dögösen világít, jól mutat majd a diszkófény és a lávalámpa között... és erre... :sowwy: eltört ... :( ez a szar másnál kibírt 15 évet, nálunk mert 15 órát sem... :mean: véletlenül levertem, bár szerintem a Makett a hibás, mert az ő szarjaiba akadtam bele, de ez már nem hozza vissza a neonos telefont :cry: hiába működik, nem világít, így pont azt a funkciót vesztette el, amit valamire becsültem benne... :cry: végtelenül szomorú vagyok :cry:

Link to comment
Megosztás:

majd IcaMan László nyalja a falat :D na, őt el tudom képzelni a szerepre :D

no morE pöc :D meg az a szemüveg :D a magyar életérzés kiváló kifejezési eszköze :D nem baj, ha a 30 éve sztk alapon kiváltott szemüveg eltörik, ha van szigszalag :D vazze... mintha a kommunizmusban készült volna az egész... és érdekes, hogy most sem tartunk sokkal előrébb...

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek holnaptól tavasz van!!! Már ennek a tudatától is jobban érzem magam. Végre kertészkedhetek, és hajthatom nemsokára a szúnyogokat esténként. Ezzel együtt megjelentek a kw -adós borítékok is a postaládában, mikor épp fellélegeztem ,hogy a biztosítás ki van fizetve és nem minden nap fogy ki a benya a verdából. Mi se sokáig bírjuk már ezt a tankolásosdit. Már csak 1 autó megy , de azt is szomorú arccal tankolom. Ha így haladunk , akkor áttérek a napelemes hajtásra. A lóra!!! Ami végül is füvet eszik , ami fotoszintetizálva nő, vagyis a napot hasznosítja. Így környezetbarát is leszek, addig amíg az illetékesek meg nem adóztatják a napsütést is és a lópukit nem nyílvánítják metánerőműnek , amit szintén meg lehet adóztatni.

Ezen kívül minden rendben. A kéró halad. A konyhapultom falai készen vannak és a boltívet is összeraktuk tegnapelőtt. A sablont még le kell bontani, ha nem írnék soha többet, azt jelenti nem voltam elég gyors, amikor ki kellett volna ugranom az ív alól. <_< A nagypapámból örökölt rotátorral már majdnem a fél kertet sikerült megcsinálnom. 2 napja olyan izomlázam van ,hogy alig tudom mozgatni a karjaimat. De legalább nem leszek punnyadt. :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.