Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Elvonási tüneteim jelentjeztek:

Éjjel Mantáról álmodtam. Citromsárga Coupe Mantáról. Nincs is itt a környékben ilyen. :D

Ráadásul vonóhorgos volt és utifutit húzott. Kőmüvesek jöttek vele házat építeni. :D

Nos, valaki álomszakértő: mit jelent az álmom????

Nem tudom, de egy vaníliasárga gyári állapotút (fekete bőrtetővel) minden nap látok Balatonalmádiban, ha minden igaz 1.6 automata. Már azt hittem arra pályázol mivel eladó, bár a gazdája 1.9M-t (!) kér érte...

Úgyszintén almádiban amúgy elég gyakran látok egy aranymetál GTE-t is, gyári spoilerekkel és még a felnik is gyáriak sztem, azt ismeri valaki?

Én úgy tudtam egyébként hogy a Calibrát hívják kőművesporschénak, nem a Mantát...

Link to comment
Megosztás:

Boogie! Álmod jelentése a következő:

Hamarosan valaki vagyont érő mantával érkezik hozzád, ami eladása lehetővé teszi álmaid otthonának megépítését. A vonóhorog speciális jelentést hordoz ez esetben: itt egy új jövevény érkezését vehetjük biztosra: vagy új áldott állapot, vagy egy kisebbségi gyermek örökbefogadását jelzi. Valószínűleg a manta színéből fakadóan ez az új jövevény egy helyes kis vietkong lesz :D

Álmod ezt jelenti vala...

:D

Link to comment
Megosztás:

Boogie! Álmod jelentése a következő:

Hamarosan valaki vagyont érő mantával érkezik hozzád, ami eladása lehetővé teszi álmaid otthonának megépítését. A vonóhorog speciális jelentést hordoz ez esetben: itt egy új jövevény érkezését vehetjük biztosra: vagy új áldott állapot, vagy egy kisebbségi gyermek örökbefogadását jelzi. Valószínűleg a manta színéből fakadóan ez az új jövevény egy helyes kis vietkong lesz :D

Álmod ezt jelenti vala...

:P

:D

Köszi, hogy én ezekre miért nem jöttem rá???! :D Csak a kisebbségi gyermekkel van gond (nem fogadunk örökbe)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, de egy vaníliasárga gyári állapotút (fekete bőrtetővel) minden nap látok Balatonalmádiban, ha minden igaz 1.6 automata. Már azt hittem arra pályázol mivel eladó, bár a gazdája 1.9M-t (!) kér érte...

Úgyszintén almádiban amúgy elég gyakran látok egy aranymetál GTE-t is, gyári spoilerekkel és még a felnik is gyáriak sztem, azt ismeri valaki?

Én úgy tudtam egyébként hogy a Calibrát hívják kőművesporschénak, nem a Mantát...

Az aranymetál az enyém :D de a felni nem gyári. A sárga bőrtetős meg a Pálffy tulajdona de egy kicsit benézte az árgenerálást. 1.9 M mert eredeti :icon4: de az állapota inkább egy 300 ezres hasonlít. Ja és szerinte egyedi mert bőrtetős...

Link to comment
Megosztás:

Az aranymetál az enyém...

Na most már ezt is tudom.

Hetente kétszer ott biciklizek el előtte. :D

(A Pálffy-t ne is említsük, áll ott a kúton egy Astra Coupé is, az is az övé, meg akartam venni róla a felniket, de gyakorlatilag az új áron adta volna, 100e-ért darabját(!)...)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Vidéken megtekintettük éjszaka a Tejutat, amit Pesten ugye nem lehet látni.

Párbeszéd a kölökkel a következő:

- Húúúúúúúúúúúúú... nézd már..... mennyi csillag... ott a Tejút is... ááááóóóóó :D

- ahaaaaa :icon4: olyan, mint a planetárium..... :icon4:

mire a vidéki versenyzők:

- mi az a planetárium???? ;)

;) hát ugye, akinek egész életében egy komplett planetárium van a feje felett éjszaka ... ;)

Link to comment
Megosztás:

Vidéken megtekintettük éjszaka a Tejutat, amit Pesten ugye nem lehet látni.

Párbeszéd a kölökkel a következő:

- Húúúúúúúúúúúúú... nézd már..... mennyi csillag... ott a Tejút is... ááááóóóóó :D

- ahaaaaa :icon4: olyan, mint a planetárium..... :icon4:

mire a vidéki versenyzők:

- mi az a planetárium???? ;)

;) hát ugye, akinek egész életében egy komplett planetárium van a feje felett éjszaka ... :lol:

Én ezt sosem értettem: Ugye a mi Naprendszerünk elvileg a TejútrendszerBEN van. Akkor, hogy lehet az, hogy mindenki látja? ;)

Azért ez nem olyan, mint a metálszemcséket látni a hátsó ülésről ;)

Link to comment
Megosztás:

Én ezt sosem értettem: Ugye a mi Naprendszerünk elvileg a TejútrendszerBEN van. Akkor, hogy lehet az, hogy mindenki látja? :D

Most mér', a vonatból is látni az elejét az utolsó kocsiból ha kihajolsz az ablakon... :icon4:

Jó, alagútban mondjuk nem, de egyrészt ott fáj ha kihajolsz, másrészt meg a tejút nem megy alagútban. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a kutyát sem érdekli, de ma leveszik a fogszabályzóm... ;) mérhetetlenül szomorú vagyok... ;) hiányozni fog... :icon4:

Viszont vasárnap eldől a 400as manta sorsa... úgy ütemeztem be, hogy aznap fogom kitaláni, mit csinálok vele :icon4:

(ja. Menedmondák tisztázása végett: a 400as az én mantám, az én nevemen van - annyi hogy anno az ex erre vágyott, így mikor megvettem, kvázi elbirtokolta - de miután elvitte a nászajándék autót is és kipakolta a 10év alatt felhalmozott alkatrészeket, gondoltam, ezt már nem adom oda :D mindezt úgy gondoltam, hogy volt a kezemben egy media marktos szatyor (abiben addig laktam a holdon) az ismert felirattal ;) )

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a kutyát sem érdekli, de ma leveszik a fogszabályzóm... ;) mérhetetlenül szomorú vagyok... ;) hiányozni fog... :icon4:

Viszont vasárnap eldől a 400as manta sorsa... úgy ütemeztem be, hogy aznap fogom kitaláni, mit csinálok vele :icon4:

(ja. Menedmondák tisztázása végett: a 400as az én mantám, az én nevemen van - annyi hogy anno az ex erre vágyott, így mikor megvettem, kvázi elbirtokolta - de miután elvitte a nászajándék autót is és kipakolta a 10év alatt felhalmozott alkatrészeket, gondoltam, ezt már nem adom oda :D mindezt úgy gondoltam, hogy volt a kezemben egy media marktos szatyor (abiben addig laktam a holdon) az ismert felirattal ;) )

miért irtad fehérben ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.