Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

B)

Bazz, ez a Leander csávó (tessék rákeresni a tetubuson!) feladta nekem a nagy újságírói leckét! Hatalmas zenész és irdatlan figura a csávó, csináltam vele ma egy riportot, de annyira különleges a csóka, hogy nagy művészet lesz levarrnom a sztorit - itt van éjjel egy óra lassan, és berosáltam :D kevés olyan figura van ennyi idősen, aki ennyire kész van, és képes valami kibebaszottul nagyot letenni a világ nyüves asztalára :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haggyámán :lol: nem fogok rámozdulni tíz évvel fiatalabbakra :D és különben is: pici szívem olyannyira darabokra tört, hogy hiába telt el már 8 hónap, akkor sem kalkulálok még ilyesmikkel B) de az önbizalmam olyannyira rendben van, hogy számos jelentkezőt kikerülök csak azért, mert tudom, hogy egy varázslatos randi velem egyenlő a totális szerelembeeséssel, és egyszerűen nem tehetem meg szerencsétlenekkel, hogy letargiába taszítsam őket ha mégsem akarok semmit tőlük :D :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Haggyámán :) nem fogok rámozdulni tíz évvel fiatalabbakra :D és különben is: pici szívem olyannyira darabokra tört, hogy hiába telt el már 8 hónap, akkor sem kalkulálok még ilyesmikkel :P de az önbizalmam olyannyira rendben van, hogy számos jelentkezőt kikerülök csak azért, mert tudom, hogy egy varázslatos randi velem egyenlő a totális szerelembeeséssel, és egyszerűen nem tehetem meg szerencsétlenekkel, hogy letargiába taszítsam őket ha mégsem akarok semmit tőlük ;) :D :D :D

Szex? :lol: :D B) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval az volt, hogy múlthéten második nekifutásra sikerült megtankolnom a mantát. Tele baszki, csurig, mert gondoltam, hogyha már fél éve nem tankoltam tele, akkor majd most, mert kirúgok a hámból (bazdmeg, így mulat egy magyar mantás: teletankol...) De hogy inkább adtam volna a szegényeknek, vagy vett volna a gyerek valamit azon a pénzen :D

Csütörtökön megtankolta, péntektől már nem mentem vele sehova, és csak hétfőn ültem bele. Mondom mifszmipöcs, beszart a benzinmutatóm? :D áh, csak nem, az mindig patent volt, biztos az úszó... aha... :lol: még az is átfutott afejemen, hogy poénból leszívta apám a benzinem, de mondom azért azt csak nem.

Sehol nem éreztem benzinszagot! SEHOL! Pedig kibsznak a sivatag közepén én még azt is kiszagolom, hogy hol kell fúrni - a préri közepén ötven kilóméteres távból kiszagolom a benzinkutakat, de most baszki semmit nem éreztem. Kocogtatom a mutatót, aztán a tankot - melóhelyen kétszer jártam körbe a kocsit, hátha a tanksapka tényleg beszart és elpárolgott a benzin vagy valami... bár azért fél tank benzin nem párlog el olyan könnyen...

Lenyomtam a melót, otthon mondom csak megnézem, mert mintha megint lejjebb állna a mutató.

Bakker négykézláb miniszoknyába másztam körbe a kocsit (úgy látszik, mindig alkalomhoz illően vagyok öltözve, amikor ilyenek vannak :D lehet, hogy szerelő overállba kéne járnom, és akkor soha nem menne tönkre semmi B) )

Semmi szagot nem éreztem, benézek alá - semmi... na itt jött a négykézlábmászás, csodás pamutharisnyába bújtatott seggem kivillantottam a nagy büdös univerzumba, leszakítottam a csizmámról a láncot - de megláttam baszki végre, hogy tényleg leszakadt az a szar cső és nem csak úgy csip-csöpp jött a benzin, hanem csorgott vazze :D :) :D

Négy nap alatt húsz liter benzinnel adtam nyomatékot az ökológiai lábnyomomnak! :P

Az meg már csak vicc, hogy a betonlapok közti fugába, ami föld tulajdonképpen - mindegy, szóval pont a résbe csorgott végig, azért nem volt semmi folt....

Komolyan mondom, térdelve bőgtem a kocsi mellett dühömben, mire rájöttem, hogy ezzel semmi nem lesz jobb (de azért nagyon kétségbe estem, mostanában elég szarul élem meg a helyzeteket), lehoztam egy fazekat (valszeg soha nem fogom főzésre használni már), fazekat a fszt, ilyen lapos szar, hogy beférjen a kocsi alá.. .mindegy... szóval az alátesz - természetesen senki nem volt elérhető (ettől mégjobban kétségbe estem), így elindultam anyámhoz a kórházba - na addig tartottam magam viszonylag, de még egy prosztó paraszt is vagyok, mert szegény fekszik a kórházba már negyedik hónapja, én meg bemegyek az ágya mellé zokogni és még ő vígasztal engem ... szégyen.... :D nem így akartam, de ez lett.. aztán hazamentem, beesett Ákos kollega és kicserélte... mert ugye még benzincső sem volt otthon, minek is lett volna???? Úgyis minden szar tönkrement, amit tíz évig halmoztunk fel! Miért pont a cső lett volna jól tárolva???? ;)

de legközelebb felnőttként állok majd a dolgokhoz:

- soha többé nem tankolom tele a kocsit, csak mint a nagyok ötezerért és akkor még a benzináremelés sem fog érdekelni, mert úgyis mindig ugyanannyit fogok fizetni és nem gonolok bele, hogy kevesebbet kapok érte

- nem bőgök ilyen marhaságokon, mert több is veszett Mohácsnál...

- képes leszek benzincsövet cserélni, nem nagy mutatvány (csak akkor, ha cigivel a szádban csinálod)

- nem old meg semmit, ha az egy hétre való cigiadagom elszívom egy nap alatt...

- és nem igaz, hogy két pohár bortól szebbnek lehet látni a világot, én ugyanolyannak láttam

- és a legnagyobb hülyeség az exet felhívni és megkérdezni, hogy mégis hogyan alszik éjszaka, mert csak azt tudod meg, hogy ő egyébként jól alszik, leszar a kölyköddel együtt és semmiféle lelkiismeretfurdalást nem érez azért, hogy a nászajándékba kapott autóval elhajtott a kocsmába, ahol azóta is piál

Na, ez a véleményem :D és soha, de soha a büdös krva életben nem vagyok hajlandó mégegyszer bizalmat előlegezni senkinek, mert a világ egy beteg, nyüves szar, ahol beteg és nyüves szar emberek kihasználják egymást és utána úgy átlépnek rajtad, mint egy taknyos zsebkendőn és senki nem érdekel, hogy közben a másik mit érez, mert rohadtul nincs senkinek sem lelkiismerete - és ha próbálsz hinni valami olyanban, amitől ember az ember, meg hajkurászol hülye ideákat, akkor is csak annyit érsz el, hogy egyenes gerinccel dőlhetsz majd a koporsóba :D

Krvára dühös vagyok! És azt akarom, hogy végre eljussak oda, ahova a Hobo (koncert szombaton) hogy "nem sírok már és nem dühöngök - hitek és álmok romja fölött"

Nagyon de, nagyon elegem van - és soha többé nem fogom a szart szépíteni, meg védeni másnak az imázsát, mikor egy semmirekellő hulladék. És ha még egyszer becsuknám a szemem, akkor feszegessétek fel, mert hiába szívok úgy, mint egy V8as, ez már nekem is sok!!!!

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak mondhatnám,hogy ez is a fronthatás műve, mint nálam tegnapelőtt. Mikor mamám a piacon, keresztanyám a templomba ,mi meg gyerekkel meg férjjel otthon. Gyerek a kiságyba üvölt, apu meg tükörtojást csinál. Anyu pattog a reggeli többi cuccával, de besegít apunak a tojássütésben. Véletlen lecsöppen a fehérje apu lábára, aki ezen kiakad. Erre én akkora ordítást levágtam ,hogy beleremegtek az ablakok és még a cólásüveget is a falhozvágtam mérgemben. Kiszaladtam a kert végébe, hogy legalább a gyereksírást ne halljam. :lol: Ez a hiszti, talán a hormonoknak tudható be. :D ? Egy gyerek a hasamban ugrál, egy meg az ágyban üvölt. Hát szuper volt.

Van mikor kiakad az ember és úgy érzi minden a nyakába zúdul. És én még szerencsés vagyok, mert általában van kivel megbeszélnem ezeket . És a párom qurva türelmes ember. B) Bár így is vannak érzelmi kitöréseim, mint pl 3 hete, amikor is 7mm -esre nyírattam a hajam!!! Azóta nőtt pár mm-t. :D

Tankolj 5000-ért ! Én is mindig úgy teszem. És legyen nálad benzincső. Nekem is mindig van a csomitartóban.

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak mondhatnám,hogy ez is a fronthatás műve, mint nálam tegnapelőtt. Mikor mamám a piacon, keresztanyám a templomba ,mi meg gyerekkel meg férjjel otthon. Gyerek a kiságyba üvölt, apu meg tükörtojást csinál. Anyu pattog a reggeli többi cuccával, de besegít apunak a tojássütésben. Véletlen lecsöppen a fehérje apu lábára, aki ezen kiakad. Erre én akkora ordítást levágtam ,hogy beleremegtek az ablakok és még a cólásüveget is a falhozvágtam mérgemben. Kiszaladtam a kert végébe, hogy legalább a gyereksírást ne halljam. :lol: Ez a hiszti, talán a hormonoknak tudható be. :D ? Egy gyerek a hasamban ugrál, egy meg az ágyban üvölt. Hát szuper volt.

Van mikor kiakad az ember és úgy érzi minden a nyakába zúdul. És én még szerencsés vagyok, mert általában van kivel megbeszélnem ezeket . És a párom qurva türelmes ember. :D Bár így is vannak érzelmi kitöréseim, mint pl 3 hete, amikor is 7mm -esre nyírattam a hajam!!! Azóta nőtt pár mm-t. :)

Tankolj 5000-ért ! Én is mindig úgy teszem. És legyen nálad benzincső. Nekem is mindig van a csomitartóban.

Nekem a legfőbb üzenet jött le: Melinda levágatta a haját? B)

Amúgy ez biológiailag bizonyított: a nőknek joguk van hisztizni a hormonok miatt, mert bennünk a klimaxig nagyobb a mozgás ilyen téren, mint a pasikban. A nőket a hormon feszíti szét, a pasikat az ondó - de azt lehet csapolni, a hormont meg nem.

Szóval nem vagy hülye Melinda, sőt, normális anyuka vagy, aki várja a másodikat, miközben van egy pici még :D

Mondjuk ezt a britniszpírszes megnyilvánulást nem értem.. vagy félreértem, most nem tudom... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.