Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

No, hogy kinek az apja keményebb, az eldőlt, Tomi nyert. Node kinek a fia keményebb??? :D

http://kepfeltoltes.hu/110125/DSCN0035_www...ltoltes.hu_.jpg

:lol: bazz Sanyi :D azt a kemény kölköt B) te sem vagy normális :D a gyerek pályára van téve, mese nincs :D

Nem tudom, miért ez a csávó jutott eszembe :) mi megy ott nálatok te? :D:D:D

Link to comment
Megosztás:

:D

Nekem is bejött az élet csak egy kicsit máshogy :D

"Amikor bejött az élet / Én rögtön kimentem"

:D

Én még csak most kezdtem az egészet. Férj, gyerek, ház.....Majd lesz valahogy. Egyenlőre mostanában a hányingeren kívül mást nemigen érzek. :lol: De az ajánlatom még áll! Bármikor befogadunk ha arról van szó. Itt is van manta és recaro gyerekülés is amiben csücsülgethetsz. A hűtőben sör is lesz és beszerzek egy léggitárt is a kedvedért egy jó nagy szivacsos mikrofonnal ha mégis úgy döntesz,hogy a pótanyád legyek. EGyel több gyerek már nem számít itt! B)

Sanyi!!! Nagyon állat a babaruci. Kemény gyerkőc lesz. Már alig várom én is az első talit, hogy a babám új mantáscuccát felavathassuk. Neki nem AC/DC lesz. Amúgy nagyon cukorfalat gyerkőcöt hoztatok össze. :D

Link to comment
Megosztás:

Te Sörös Sándor fiam... a villant be az agyamba, hogy amikor összejöttetek gyermeked édesanyjával, akkor vajon ő tisztában volt azzal, hogy kit tesz apává? :lol: pl. látta azt a szép képet (amit most nem találok), amikor a fingszagú spray-t nyomod az orrod előtt, de nem érzel semmit belőle és vigyorogsz? (akkor pusztultak ki a környék rododendronjai) :D

Link to comment
Megosztás:

Te Sörös Sándor fiam... a villant be az agyamba, hogy amikor összejöttetek gyermeked édesanyjával, akkor vajon ő tisztában volt azzal, hogy kit tesz apává? :D pl. látta azt a szép képet (amit most nem találok), amikor a fingszagú spray-t nyomod az orrod előtt, de nem érzel semmit belőle és vigyorogsz? (akkor pusztultak ki a környék rododendronjai) B)

És a Manta mellkas borotválás? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért az elgondolkodtató, hogy amióta manta létezik, és megfordult akármilyen filmben, soha egyetlen mantást sem tituláltak normálisnak :lol: mindtha minden mantás dilinyós lenne B) nem is értem :D

Lehet,hogy az életből merítették a főszereplők karaktereit? :D Tudtam, hogy ezek a kémműholdak figyelnek minket!!!

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy az életből merítették a főszereplők karaktereit? :) Tudtam, hogy ezek a kémműholdak figyelnek minket!!!

:D ugyehogy ez nem csak az én elméletem? :D

Alapból ez a film nálam nem rúghat labdába: miféle sutyerák az, aki egy corsát használ fedezéknek? :D :D

J0hnny, J0hnny... :D szerinted milyen? B)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó ízlésű emberek segítsetek! Krumplifőzeléket csinálok, de nem tudom,hogy finomabb. Habarással vagy rántással? Szerintetek?VAn különbség? Válaszokat 1 órán belül kérem, mert különben nekem kell kísérleteznem, mivel megfő a krumpli! B)

:D elsőre azt hittem, hogy viccelsz :D

Ha magyarosra akarod, akkor rántsd be, ha habarni akarsz, akkor tejföllel és az is jó :lol:

Én nem csinálok ilyeneket, mert kib*szna vele a Makett, de én keverem a stílusokat: tuti, hogy paprikás-tejfölös-fokhagymás habarás lenne benne :D

De ha már krumpli: a legtutibb a paprikás krumpli, ha majorannával megbolondítod, és a végén tejföllel megijeszted :D ezt úgy kell csinálni, hogy vicceket mesélsz egy zacskó majorannával a kezedben a krumplinak, majd tejföllel a kezedben ijesztgeted horros-sztorikkal :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.