Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

én nem tudom megnézni :D

még nem vagyok 18 :P

azért azt elmondtanám, hogy ma egy csöppet tele lett a bré... .tegnap visszatoltam az első lököst a kocsira (amit potom 4rongyért megcsináltak patentra ;) sőt, még a sárvédőn lévő csúszkát is, sőt még a lökös belsején a sínt is :D - a csúszka szopás volt, de mután felvarázsolódott a helyére, találtunk két tökéletes állapotban lévőt egy vödör csavar társaságában :D )

Szóval úgy áll a lökös, mint Katában a gyerek, csak éppen az indexet felejtettem el visszakötni :D viszont mivel semmi mozgása nincs a lökösnek, így alig lehet hozzáférni :P na az volt a szép látvány, amikor reggel kínomban a sálamat a földre dobva, világos színű gatyában hanyattfekve fetrengtem a földön tűsarkakkal, miközben nőgyógyászokat megszégyenítő módon turkáltam a csatlakozók után :)

Hogy miért nincs ilyenkor makett kezében egy HD kamera... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na lassan nekem is fetrengeni kellene a kocsi alatt. Na nem azért mert nincs más aki alatt ezt megtehetném :D , de sajna a mantának kellene a váltóolajszintjét megnézni. De emelni nem lehet , akna meg nincsen. :) Itt az ideje a fagyállóval is feltölteni, meg ilyen apróságok. Szereztem gyári mantafelniket, mostmár van 4!!! szépen lecsiszoljuk , lefestjük és kell rá 4 gummedli télire. Lesz szép stílusos virsligumi a verda alatt.

Kicsit ritkán tudok netezni, a rendszer miatt, de elvileg a héten orvosoljuk a gagyi router problémát. Hajni , bocsi, de nem bírtam az msn-t telepíteni eddig, mert telepítés közben szakadt meg állandóan a net, így ráhagytam egyenlőre. Ezért nem jelentkezek be sose. :D

Ma szaladgálhatok a belvárosban, mert az új mantán (Missy-n, ha már neve van :D ) van kemény 102 forint biztosítási tartozás, ami a múlt héten derült ki. Gondoltam rákérdezek a klubnál,hogy minden rendben van-e. Hát nem volt. ÍGy sétálgathatok annyit, míg el nem fogy a bakancsom talpa. Mert persze a parkolás drága, ingyenes meg jóóóó messze van . Nembaj , úgy is le kell adnom még pár kilót. :D

Link to comment
Megosztás:

:) bazeg :D a fagyállót felejtettem el! De jó, hogy mondod ... nekem füstöl valami a kocsi alatt, ami a géptető alól szivárog ki a közutakon, ahol ezért sokan megijednek, hogy fel fogok robbanni - mindegy, szóval azt néztük meg, hogy mi lehet, de nem az, amire gondoltunk. Az volt a tipp, hogy a váltóolaj csöpög, de nem. Szóval mi akkor néztünk szintet, és tök jó volt :D de egy getragkiller esetében tényleg nagyobb odafigyelés kell :D

Kicsit ritkán tudok netezni, a rendszer miatt

Melinda! Nem kell mindig a rendszert szídni :D

Link to comment
Megosztás:

Melinda! Nem kell mindig a rendszert szídni :D

gondoltam,hogy a rendszer alatt még véletlen sem a számítógépes rendszert vagy pl a mátrix-ot érted majd :D . De van benne valami, ha a net sz&r az is lehet a kormány hibája. :D

Amúgy meg ha a váltómban jó az olajszint akkor is ki tudom nyírni !!!!! :) ez Isten adta antitehetség.

Link to comment
Megosztás:

Na, leszokom a cigiről, oszt részemről ennyit a dohánylobbiról... :lol:

Majd elmondom, hogy sikerül... :D

Már csak a futásra kéne rávennem magam, de egyrészt nem kerget senki, másrészt van kocsim, harmadrészt meg hiába hasznos, mégis csak szégyen -_-

Mióta eltűnt a kutyánk, azóta nem futottam <_<

Végül is ha belegondolok, akkor cudar idők jártak rám... eltűnt a kutya, kidurrant a macska feje, és még egyedül is alszom... :icon13: Viszont szereztünk egy új macskát (bár a József után marad űrt sajnos nem tudja bepótolni), na, ez sem komplett, neki például valószínűleg nincs szaglása. De ez még nem bizonyított.

Jah, és még kicsi, ezért kisebb nehézséget okoz neki a seggnyalás (ami embereknél pont dicsérendő lenne, de egy macskánál azért hátrány...) és neki nem ilyen betyárkörte meg labanctallér ragad a szőrébe, hanem

:)
Link to comment
Megosztás:

Buszt is vezettél? :D

Mimacskánkonmegátmentsajnaa148asbuszkéthete. <_< RIP

:icon13: esküszöm, nem én vezettem azt a buszt!!!! :lol: fényképpel tudom igazolni hogy akkor pont a Hells Angels-el billiárdoztam! -_-

(bakker.. bárkinek mutattam, minenki azt hitte, hogy én vagyok... :) de nem az a kemény, hanem az, hogy meg sem lepődtek B))

Link to comment
Megosztás:

Ma délután a XVIII. kerületben a Béke téren (Üllői vége) láttam egy piros B mantát fehér felnikkel és hátul gengszterráccsal. Feltűnően turbós volt az autó. Ismerjük ? :D

amúgy nem

:icon13:

Na, nekem a jó (majd elmúlik): még mindig ágyikóban vagyok, bezabáltam egy zacskó rumkugeln-t, most iszom a kávém és este meg minimál partyt nyomunk :lol:

Makettnak van egy spanja, az állítja, hogy egyszer bezabált és berúgott 165 forintból. Na. Ezt a projektet reprózzuk. -_-

beszoptam a téli gumi cserét: nagy nehezen deszkákra meg akármire hajtva befért az emelő a manta alá, és a második kerék olyan defektes, mint a szar. Nem is az a baj, hanem ######ájul lerozsdamartam, lefestettem, felfújtam - és bakker mikor engedem le a kocsit, akkor látom, hogy ahogy nehezedik a kerékre a kaszni, úgy lapult a gumi :) és csak akkor sejlett fel bennem az emlék, hogy ez már tavaly is szar volt <_< viszont mindenben meg kell látni a jót: nem is kell téli gumi, ha nincs pénzed tankolni B)

Szerintem működik a leszarom tabletta

:D

Link to comment
Megosztás:

...állítja, hogy egyszer bezabált és berúgott 165 forintból. Na. Ezt a projektet reprózzuk. :)

Ma már nem fogod tudni mert eléggé felmentek az árak azóta, de 7-8 évvel ezelőtt még nekem is sikerült hasonló, igaz 500 forintomba került és abban nem volt kaja, viszont volt benne egy doboz cigi. :D A titka hogy megfelelő helyre kell menni, akkoriban a berhidai kocsmában 19Ft(!) volt egy kisfröccs.

Link to comment
Megosztás:

Ma már nem fogod tudni mert eléggé felmentek az árak azóta, de 7-8 évvel ezelőtt még nekem is sikerült hasonló, igaz 500 forintomba került és abban nem volt kaja, viszont volt benne egy doboz cigi. :) A titka hogy megfelelő helyre kell menni, akkoriban a berhidai kocsmában 19Ft(!) volt egy kisfröccs.

De a csávó ezt most nyomta le vagy két hónapja, azóta annyit nem mentek fel az árak :D valamit tud ám a feltörekvő nemzedék <_< én mondtam is a csávónak, hogy apukém, belőled még nagy ember lesz :icon13: majd tart ilyen túlélő táborokat meg előadást az akciós életről :lol:

Link to comment
Megosztás:

De a csávó ezt most nyomta le vagy két hónapja, azóta annyit nem mentek fel az árak :D valamit tud ám a feltörekvő nemzedék <_< én mondtam is a csávónak, hogy apukém, belőled még nagy ember lesz :icon13: majd tart ilyen túlélő táborokat meg előadást az akciós életről :lol:

Van egy haverom,aki mindig 1E-vel jön bulizni és mindig bejön velünk és be is bacik!Mocsok lejmolós! -_-

Egy héééét szabiiii sálálálálááááá! :)

Link to comment
Megosztás:

Na jó hát az úgy nem ér hogy lehiénázok másokat, úgy én ingyen is be tudok rúgni... :D

(A nagy kihívás ebben az lenne ha berúgsz és még több pénzzel mész haza mint amivel elindultál :) )

A fentebb vázolt 500Ft-os történetben én nem kértem kölcsön senkitől és nem is hívattam meg magam...

Link to comment
Megosztás:

én akkor is rámennék erre a 165forintosra inkább :o cigit kihagyhatjuk, és akkor reális is :D csak az a baj, hogy amikor kérdeztem a csávót, hogy mégis, akkor hogyan, meg hűha, meg akármi, akkor ezena száraz tényen túl csak annyit tudott kinyögni, hogy igazából fogalma nincs, hogy hogy sikerült, de így volt ez tuti, de többre nem emlékszik, mert nagyon észeg volt :)

J0hnny meg minek mész szabira? Büdös a munka, vagymi? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.