Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

hello mennyit adna valaki érte? c kadettot be számolnék 06702276109 :D

:D ekkora a baj...? ^_^ baszki... lenne pénzem, akkor megvenném tőled visszavásárlási opcióval... :D

amikor "gazdag" voltam, akkor vettem már így mantát egy havertól. De soha nem engedte a nője, hogy visszavegye ;)

Link to comment
Megosztás:

4:30tól a lényeg!

Na Skacok ezt a világ rekordot kellene megdönteni egy opel tali alkalmával a hátsókerekeseknek!

Nemelég hogy több autó lenne, de még opel is mindegyik!

Csak 29 autó??? <_< az nem sok :wacko:

Baszki, de moist komolyan meddig tart megcsinálni???

Én most úgyis újraértékelem az életem, és mivel öt éve nem jaszkariztam a nagy mantatörés óta, így gondoltam felelevenítem ebbéli tudásom ;) szóval én simán benne vagyok... Stage 2-n meg le lehet nyomni az egyszerre driftelést. Az ilyen pörgéshez amúgy sem kell nagy tudás. :( (azért mondtam hogy benne vagyok ;))

Link to comment
Megosztás:

Csak 29 autó??? <_< az nem sok :wacko:

Baszki, de moist komolyan meddig tart megcsinálni???

Én most úgyis újraértékelem az életem, és mivel öt éve nem jaszkariztam a nagy mantatörés óta, így gondoltam felelevenítem ebbéli tudásom ;) szóval én simán benne vagyok... Stage 2-n meg le lehet nyomni az egyszerre driftelést. Az ilyen pörgéshez amúgy sem kell nagy tudás. :( (azért mondtam hogy benne vagyok ;))

Azért 30 hátsókerekes Opelt nem lenne egyszerű összeszedni, pláne amit nem sajnálnak.

Link to comment
Megosztás:

Azért 30 hátsókerekes Opelt nem lenne egyszerű összeszedni, pláne amit nem sajnálnak.

de túl bonyolult sem lenne. Sajnálni meg nem kell ezeket, mert ennyi kis pörgéstől semmi bajuk nem lesz :wacko: Mondjuk szerintem nem a 30 autó összeszedése a kivhívás első körön, hanem az érdektelenség. Mondjuk. <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nagyon úgy érzem,hogy ki van halva a manta topic!!!! :( az én magyarázatom,hogy ideiglenesen elköltöztünk és itt mamáméknál kissé gyengusz a wifi. hetente egyszer sikerül rácsatlakozni pár percre. :wacko: De megpróbálom orvosolni valahogy , amint tudom.

Amúgy várjuk a telet. Lassan téligumit is venni kellene. Mona műszakija sikeres volt, bár a futómű nem ######a. Lesz mit dolgozni rajta. A kocsik teteje beázik kicsit, de optimisták vagyunk. <_<

Babuci már röhög. imád mantázni és a leghangosabb mantában alszik a legjobbakat. A kemény 7 kilójával igencsak megterheli a lengéscsillapítókat. Úgy néz ki végre sikerült lököst szereznem a vasra. múlt héten megint törtem a mantzel-en egyet, mert Szegeden minden úgy fel van túrva, hogy katasztrófaövezetté kellene nyílvánítani a várost. Lábbal rúgtam vissza a széthajlott sárvédőt is!!! Már csak két sárvédőt és egy kardánt keresek!

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem is van magyarázatom, hogy miért nem írok, de ez most nem publikus - aki tudja, az tudja :wacko:

Ennyire megtörted a mantát? ;) amúgy sok sikert a sárvádő kereséséhez, javaslom az üvegszálat, mást ritkán talál az ember <_<

Tök cuki lehet Sanyika 7kilósan :o Zamárdiban még pillekönnyű volt :) de mondjuk a Szerelmem is már 12 kiló, na hozzá már kell a msuzkli :o

Amúgy gondoltam, hogy a Bill koncertes rock&roll képhez opozitba beteszem a 'Hajni árkot ás, mert csőtörés van, de a rock&roll még ott is él' című leleplező fotót, de még arra se volt időm.

Viszont ma diszkólámpát kell szerelnem, mert Makett 16éves lesz, és két hétig ünnepeljük - ahhoz meg kell a megfelelő fénytechnika. :D A vizipiramis 8 év után újra él (nem is volt igaz, hogy ki kell dobni, meg javíthatatlan - kb. 10perces meló volt vele), az is fénytechnika :D

Tulajdonképpen, ha belegondolok, nem egy normális dolog, hogy valakinek a nappalijában középen tükörgömb van, meg hozzá diszkólámpa, és a tévé két oldalán egy vizipiramis, meg egy lávalámpa. Ha piros lenne a fal, kakkor tiszta bordély hatás :P

Amúgy múlthéten volt a 'leghülyébb névnapok hete' :( ennek a hatása alatt áltam egész héten. Ilyenek baszkii: Szeréna, Roxána, Ludmilla, Hildegárd, Vilhelmina, Dorián ;) ezeket szerintem nem egy hétre, hanem egy évre kellett volna elosztani :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos :wacko: Hajni aranyköpései és sztorijai egyenesen elvonási tüneteket okoz nálam.. <_<

:o meghatódtam :)

de most sajnos épp egy eldugult piszoárban vitorlázok, viszont a koboldok dögkútja és a szentlélek koszorúja között van itt egy szimpatikus nyúlcsapás, amin elindultam (hogy drogmámorgyanús Kiss Tibi idézetekkel tűzdeljem meg mondatom őzgerincét ;) ), lassan látom a végét, és visszatérek, mint egy Jedi - de komolyan :(. Csak még kell egy kis idő ;)

Link to comment
Megosztás:

Annak érdekében, hogy kínom búját-baját másokra is ráontsam és kényszerítsem, hogy fájdalmam nyígját elszenvedjétek:

bemutatom a Rock&Roll ezer arcának három megnyilvánulását szerény és unalmasnak nem mondható életemben <_<

1. Hajni Deák Bill koncerten

90198757.jpg

2. Hajni a gödörben csőrepedéskor ásás közben

90198758.jpg

3. Hajni visszatérvén a kazánházból a 8-10 év alatt felgyűlt szénpor lapátolása után

90198759.jpg

NESZTEK NEKTEK ROCK & ROLL !!!!!!!!!!!!! :wacko: :( ;) ;)

(a két utolsó nem egy napon volt :o)

Link to comment
Megosztás:

Annak érdekében, hogy kínom búját-baját másokra is ráontsam és kényszerítsem, hogy fájdalmam nyígját elszenvedjétek:

bemutatom a Rock&Roll ezer arcának három megnyilvánulását szerény és unalmasnak nem mondható életemben :o

1. Hajni Deák Bill koncerten

http://img12.tar.hu/manta/size2/90198757.jpg

2. Hajni a gödörben csőrepedéskor ásás közben

http://img12.tar.hu/manta/size2/90198758.jpg

3. Hajni visszatérvén a kazánházból a 8-10 év alatt felgyűlt szénpor lapátolása után

http://img12.tar.hu/manta/size2/90198759.jpg

NESZTEK NEKTEK ROCK & ROLL !!!!!!!!!!!!! :) :o :D :D

(a két utolsó nem egy napon volt :P)

Az utolsó nagyon komoly. <_< :wacko: :(

Az eszetlen macskád megismert? :) Vagy ijedtében leesett a radiátorról?. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Annak érdekében, hogy kínom búját-baját másokra is ráontsam és kényszerítsem, hogy fájdalmam nyígját elszenvedjétek:

bemutatom a Rock&Roll ezer arcának három megnyilvánulását szerény és unalmasnak nem mondható életemben :(

1. Hajni Deák Bill koncerten

2. Hajni a gödörben csőrepedéskor ásás közben

3. Hajni visszatérvén a kazánházból a 8-10 év alatt felgyűlt szénpor lapátolása után

NESZTEK NEKTEK ROCK & ROLL !!!!!!!!!!!!! ;) ;) :o :)

(a két utolsó nem egy napon volt :o)

Tényleg nem vagy egyensúlyban, pedig már a Nagy Feró is megmondta:

8 óra munka 8 óra pihenés 8 óra szórakozás

Most akkor melyik, melyik? <_< :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.