Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na mi van?! Jön ma valaki Zorall koncertre a ZPbe? :rolleyes:

(tudom: nem, mert itt mindenki papírkutya... :) - bár múltkor Alvinon Lacibácsi megjegyezte, hogy azért már visszavehetnék, mert a kamaszok nem bírják feldolgozni a látványom ti.: idejövök öregen, oszt csápolok <_< na, mondom: bakker... punk koncerten még jó, hogy csápolsz, nem? -_- jobb lett volna, ha lepogózom a tökeit? :D )

Link to comment
Megosztás:

Na mi van?! Jön ma valaki Zorall koncertre a ZPbe? :rolleyes:

(tudom: nem, mert itt mindenki papírkutya... B) - bár múltkor Alvinon Lacibácsi megjegyezte, hogy azért már visszavehetnék, mert a kamaszok nem bírják feldolgozni a látványom ti.: idejövök öregen, oszt csápolok <_< na, mondom: bakker... punk koncerten még jó, hogy csápolsz, nem? -_- jobb lett volna, ha lepogózom a tökeit? :D )

Én letojom,ha csápolsz melettem,de ha kilököd a söröm vééééééégeeeedd! :)

Link to comment
Megosztás:

Gyere hegyaljára köv szombaton! :D

Tokaj? -_- Úgy tudom, hogy még úszik az egész kemping a belvízben :rolleyes: legalábbis múlt hét végén még haverék nem tudtak venni jegyet, a magas vízállásra hivatkoztak.. <_<

Link to comment
Megosztás:

A google fordító semmit nem dobott erre! :rolleyes: <_<

Mert annyira durva káromkodás hogy még a Google-nél is elszégyellték magukat. Valami olyasmit jelent helyi szlengben hogy "elmész innét a jó édes anyukádba a pezsgőddel együtt". És akkor sokat finomítottam rajta. -_-

Link to comment
Megosztás:

Zorall volt a Zorall :D szakadt az eső, fújt a szél, mint a pcsa, majd befagyott a seggünk - szóval amikor elállt az eső, akkor muszáj volt menni ugrálni. Azután már nem fáztam :)

Vazze, Makett eltűnik koncert közben, na mondom azért csak megkeresem, nehogy lepogózzák. Erre a szinpad előtt két majom lökdösődve pogózgat, mire egy csaj az első sorból spontán hátranyúlt és könyökkel levert az egyiknek, majd visszafordult csápolni. Még magamhoz sem tértem, már egy törpeméretű punkgyerek kirepült a két pogozó közé valahonnan - és mire az felkecmergett, már meg is érkezett a harmadik pogózó egy véres zsepivel a kezében, amit a kibebaszottúl vérző orra elé tartott <_< a mondom, ez az élet Babolcsai néni... -_- hála Istennek a Makett pont a színpad másik felén volt...

Nehéz az élet... ma is ZPbe kell mennem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez nekem annyira új volt, hogy egyből egy német - orosz összeesküvéselméletet kreáltam, melynek célja egyértelműen a mantások lekapitalistázása, majd végső soron kiírtása <_< hol vol tilyenkor a vasfüggöny???? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez nekem annyira új volt, hogy egyből egy német - orosz összeesküvéselméletet kreáltam, melynek célja egyértelműen a mantások lekapitalistázása, majd végső soron kiírtása <_< hol vol tilyenkor a vasfüggöny???? :rolleyes:

Irmscheréket maxirespect övezte, mely átszakította a vasfüggönyt is, vagy csak Honekker bácsiék akartak vmi igazán sportosat, és hát wartburg mantát mégse lehetett, ez lett belőle.

Link to comment
Megosztás:

időnként rácsodálkozok ugyanazokra a dolgokra azzal a gyermeki meglepődéssel, mintha elsőre látnám :rolleyes: erre ma megint rámutattak rajtatok kivül is... mentünk valahova üzletileg, és megállapítottam, hogy hű, mennyi shoppng pléjsz van erre, mi van: tán a földből nőnek ezek ki? Erre mindenki hülyén nézett, hogy ugyanezekkel a szavakkal két hónapja már ugyanitt rácsodálkoztam <_< anyám egyik lámpáját megdicsértem, hogy hű de kafa, meg minden - ő is hülyének nézett, mert az már ott vol 7éve -_- de azért ebben az öreg német bácsiban az a jó, hogy mindig új élmények érnek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.