Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tom, anyázás topikba való... de ez magyarország.. miért baéesetveszélyes az ültetés? a szélesebb, kisebb oldalfalú gumi?... és még milliót sorolhatnék...

A megmagyarázás az frankó... Apám Bogaránál elkezdtek okoskodni, hogy ez így nem jó, az nem jó... aztán jött egy fiatalabb normálisabb srác, aki mondta a kollégáknak, hogy el lehet haladni Zsigulikat nézegetni, ehhez nem értenek (ha én vagy fater mondja az ugye nem számít ;) ) Kiderült a srác is bogaras... De ha ő nincs akkor meghúznak egy gyári állapotú autót (no ez nem most volt, kb 20 éve, szal semmit nem változott - értsd javult - a helyzet :D :D

Nem tudom miért nem szólnak... biztos nagyon rondán tudok nézni ;)

Figyu, ezek a figurák nem értenek ehhez, szerintem az is számít, hogy az ipse látott e már ilyet.

A Lacinál megmagyarázták, hogy gyárilag sosem volt ilyen szélesítésű manta, pedig nagyon is volt ugye - mondjuk akkor úgy pepipult a Laci, hogy otthagyta őket a picsbe, miután közölte, hogy ezek után nem fogja idehozni nekik az opelkönyvet, csak hogy ingyen leckét tudjanak venni. Büdös parasztok voltak azok! :D meg is sértődtünk annyira, hogy azóta is inkább útvonalengedéllyel használjuk (annyit úgyse fut).

Mert ugye kötöttek volna bele, hogy nincs benne hátsó ülés, vagy hogy bukócső van benne, vagy akármi - de nem! ezeknek a szélesítés volt a baja :D mindegyik hülye amúgy, mi is ott szobroztunk vagy két órát, le is késtem mindkét edzésemet... :D

Amúgy ilyen témák boncolgatása helyett nem kéne neked inkább lassan szülnöd? :D :) ;) mit mond a doki, mikor bújik ki a legújabb mantás Sanyika? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Láttad az enyimet a Blitz-en a hangnyomásversenynél? Szerintem nem!!! akkora füstöt nyomott!!!

Következőn külön kérvényre lesz füstnyomás verseny azt majd kiállok ellened.. :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

NAH!!! Végre menyílt a ZP! :lol::D:D

Voltunk tegnap a 0. napon Tankcsapda koncerten ;) És nincs is igaza J0hnny-nak (kinek nevét már gondolkozás nélkül írom le helyesen), nem csak takonypócok voltak! Sőt! :) szinte fele-fele arányban egy kiegyenlített 26-30as átlagéletkort kaptunk :)

Volt egy figura, olyan ötven körli Demjén Rózsis hajjal, akibe belekötött egy 16-18(!!!) körüli csávó. Egy kis ideig néztük, aztán hátulról megfogtam a gyerek ruháját, hogy elhúzzam az idősebbtől (egyik sem volt józan amúgy, micsoda meglepi), mire Lacibácsi gáláns úriember módjára odalépett, hogy "nyugi bébi, majd én inzézem" :D

Na mindegy is, lepattantak egymásról, majd a kiscsákó magyaráz nekem, hogy de akkor is, minek jön ide ez az ötven éves f*sz bulizi, meg hogy képzeli, meg ilyenek :D mondom neki, ide figyel jóbarát: te nem leszel 50? Megdöglesz előtte vagy mi???

Tiszta gáz... a legnagyobb rock&roll arcok az öregek között vannak, sőt, a "vén f*sz" korosztály tette le az alapokat! És beugat egy kiscsóka, akinek az anyja lehetnék... :D úgy megdöbbentem, hogy ilyen van, hogy vissza is lendültem a léggitározásba...

Lacibácsit megkértem, hogy szóljon, ha már ciki ez a léggitározós dolog nekem (mert kicsit merevebbek már az újjaim, és a fejrázást sem tudom olyan zorall módon nyomni - szóval érzem, hogy valami van ezzel az öregedés dologgal) - azt ígérte fog szólni. Szerintem ez ma lesz... még emészt... :D

Makett meg kérdezi a barátnőjétől, hogy "nem ciki, hogy ebben a tömbben csak én rázom a fejem?", mire a b.nő: "nem. Nem csak te csinálod. Anyád is: a hátad mögött" :D

A két csajszira úgy tapadtak a fiúk, hogy még ;) bakker! ;) Fotózták a mindenféle effekteket, erre bepózol előttük két csávó, akik nem tudom, hogy miből gondolták, hogy a lányok őket fényképezik ;)

Na, és ki jön Bill kapitányra hétfőn? :D

Idén elhatároztuk a barátainkkal, hogy már az elején óbégatni fogjuk, hogy "anyád nem kapott virágot, apád keze odavágott", mert tavaly ez a nóta lemaradt...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért nem szólnak... biztos nagyon rondán tudok nézni :D

Figyu, ezek a figurák nem értenek ehhez, szerintem az is számít, hogy az ipse látott e már ilyet.

A Lacinál megmagyarázták, hogy gyárilag sosem volt ilyen szélesítésű manta, pedig nagyon is volt ugye - mondjuk akkor úgy pepipult a Laci, hogy otthagyta őket a picsbe, miután közölte, hogy ezek után nem fogja idehozni nekik az opelkönyvet, csak hogy ingyen leckét tudjanak venni. Büdös parasztok voltak azok! :D meg is sértődtünk annyira, hogy azóta is inkább útvonalengedéllyel használjuk (annyit úgyse fut).

Mert ugye kötöttek volna bele, hogy nincs benne hátsó ülés, vagy hogy bukócső van benne, vagy akármi - de nem! ezeknek a szélesítés volt a baja :D mindegyik hülye amúgy, mi is ott szobroztunk vagy két órát, le is késtem mindkét edzésemet... :D

Amúgy ilyen témák boncolgatása helyett nem kéne neked inkább lassan szülnöd? :D :) ;) mit mond a doki, mikor bújik ki a legújabb mantás Sanyika? :D :)

Első műszakiztatáskor ugye nekem is mondták az okosok, hogy küszöbspoilerrel, meg duplakereklámpával nem is gyártottak mantát. Igaz akkor voltam 3 hónapos tulaj, de nagyon mérges lettem. azóta én is máshoz viszem. :lol: Amúgy meg epekedve várom már a babucit, de még nem akar kijönni. Nem csábítja a babakocsija , az új manta. Nameg a recaro is hidegen hagyja egyenlőre. Ehelyett egy bazi nagy fejfájást kaptam tegnap a szutyok idő miatt. REggeltől éjjelig szenvedtem tőle. De mantamanóval meg van beszélve, hogy 25.-ig ki kell jönnie, mert Vadkertre be kell mutatkoznia az opeles keménymag előtt. Már a kisautós rugdalózója is ki van készítve. Sőt rájás pelust is vettem neki, bár az inkább a Blitz-re lesz jó rája . ;) Most a doki nem mondott semmit. CSak ultrahangot csinált, egy villámgyorsat és kérdezte van -e panaszom. Most nem vizsgált meg annyira, hogy közölje " nem sok időm van hátra" .

Tegnap itt volt nagynéném, aki hivatásilag, többek között szülésznő, papíron. Bár így is dokik között melózik. Adott sok sok tanácsot, bár így is kicsit ideges vagyok, végülis nincs sok tapasztalatom.

Így most itt boncolgatom a témát, végülis műszakiztatásos szüléses hónap előtt állok. ;)

Link to comment
Megosztás:

hogy 25.-ig ki kell jönnie

baszki! :lol: az mindjárt itt van!!! :D már nagyon izgulok!!!

Hajni, még mindig tele van a műhely ? :D

:D mittomén :D Lacibácsi a főnök :D de azt hiszem most az a baj, hogy nem olyan rég realizálta, hogy beszart mindkét motorkiemelő, és azt próbál szerezni.. vagy valami ilyesmi... de hívd fel, oszt megmondja :)

Köszi Skacok a jokivänsägokat ;)

:) akkor mégiscsak ma van! ;) TAStvér! Isten éltessen sokáig! Ha jössz iszunk rája! ;)

Ki jön az Oldtimer Expora szombaton? Külön hirdetve van, hogy a 40 éves opel mantát is ünneplik :D

Link to comment
Megosztás:

na... levizsgáztunk... :D komolyan mondom, röhej, hogy az összes vizsgán belekötnek az alvázszámba, hogy biztos ütött, pedig nem is :D tudatlan majmok! Amikor ezek kijöttek a gyárból, akkor még kézzel csapkodták ezeket, még jó, hogy nem egyenes, hiszen nem volt akkoriban ilyen gépesítés! :D majd biztos olyan számot ütnék (ha ütnék), hogy tiszta hullám legyen, mi? Mert ilyenen akarna megbukni, aki zsiványkodik??? :D

Mindegy. Alapos ellenőrzés után minden rendben, az autó műszakilag tökéletes (leszámítva, hogy füstöl) :lol:

Azért ez jó érzés, hogy minden hókuszpókusz nélkül csak így lazán, meló után elugrik az ember vizsgáztatni, anélkül, hogy bármit is felkészített volna (a sötétített lámpák lecserélésén kívül) az autón :D

Jók ezek a gépek, na :D

Ettől függetlenül utálok vizsgázni - komolyan mondom, olyan, miint a nőgyógyásznál: kutakodnak, turkálnak, belenyúlnak a kocsidba... :) mondjuk Lacibácsi nyugtatgatott, hogy ezekre csak akkor mondhatnám, hogy olyanok, ha a kipufogón keresztül motort cserélnek... de azért ez nekem mindig olyan, mintha megerőszakoltak volna... :)

A motorszámot hogy bundázzátok meg? Mert ugye jól gondolom hogy a középkorban, nem ezzel a motorral gurult ki fészerből? ;)

Link to comment
Megosztás:

NAH!!! Végre menyílt a ZP! :D:D:D

Voltunk tegnap a 0. napon Tankcsapda koncerten ;) És nincs is igaza J0hnny-nak (kinek nevét már gondolkozás nélkül írom le helyesen), nem csak takonypócok voltak! Sőt! :) szinte fele-fele arányban egy kiegyenlített 26-30as átlagéletkort kaptunk :)

Volt egy figura, olyan ötven körli Demjén Rózsis hajjal, akibe belekötött egy 16-18(!!!) körüli csávó. Egy kis ideig néztük, aztán hátulról megfogtam a gyerek ruháját, hogy elhúzzam az idősebbtől (egyik sem volt józan amúgy, micsoda meglepi), mire Lacibácsi gáláns úriember módjára odalépett, hogy "nyugi bébi, majd én inzézem" :D

Na mindegy is, lepattantak egymásról, majd a kiscsákó magyaráz nekem, hogy de akkor is, minek jön ide ez az ötven éves f*sz bulizi, meg hogy képzeli, meg ilyenek :D mondom neki, ide figyel jóbarát: te nem leszel 50? Megdöglesz előtte vagy mi???

Tiszta gáz... a legnagyobb rock&roll arcok az öregek között vannak, sőt, a "vén f*sz" korosztály tette le az alapokat! És beugat egy kiscsóka, akinek az anyja lehetnék... :D úgy megdöbbentem, hogy ilyen van, hogy vissza is lendültem a léggitározásba...

Lacibácsit megkértem, hogy szóljon, ha már ciki ez a léggitározós dolog nekem (mert kicsit merevebbek már az újjaim, és a fejrázást sem tudom olyan zorall módon nyomni - szóval érzem, hogy valami van ezzel az öregedés dologgal) - azt ígérte fog szólni. Szerintem ez ma lesz... még emészt... :D

Makett meg kérdezi a barátnőjétől, hogy "nem ciki, hogy ebben a tömbben csak én rázom a fejem?", mire a b.nő: "nem. Nem csak te csinálod. Anyád is: a hátad mögött" ;)

A két csajszira úgy tapadtak a fiúk, hogy még ;) bakker! ;) Fotózták a mindenféle effekteket, erre bepózol előttük két csávó, akik nem tudom, hogy miből gondolták, hogy a lányok őket fényképezik ;)

Na, és ki jön Bill kapitányra hétfőn? :lol:

Idén elhatároztuk a barátainkkal, hogy már az elején óbégatni fogjuk, hogy "anyád nem kapott virágot, apád keze odavágott", mert tavaly ez a nóta lemaradt...

Mondtam én ilyet? :D ;)

Én nagyon várom már a félegyházi IHM/Óriás bulit.

A hely,ahol már tavaly is voltunk iszonyat retro!!!

www.rocktar.hu

Kicsit mondjuk szégyen,hogy kecsón ilyen hely nem létezhet...

Link to comment
Megosztás:

A motorszámot hogy bundázzátok meg? Mert ugye jól gondolom hogy a középkorban, nem ezzel a motorral gurult ki fészerből? :D

Sehogy. Szoltunk, hogy 100ccm-vel kisebb női kategóriában indulunk, mert ezt találtuk otthon :D Azért nem szóltak. :) Te, nyilvános fórumon szabad ilyeneket kibeszélni? :)

Link to comment
Megosztás:

....

Most jut eszembe... MrManta bellépés után öt perccel azt kérdezte: "J0hnny is jön?" :) Én nem tudom, ezt az univerzum melyik szegletéből vette le, de valahogy ez volt az első legfontosabb tisztázni való, és nem az, hogy mennyi egy korsó sör :)

Link to comment
Megosztás:

Most jut eszembe... MrManta bellépés után öt perccel azt kérdezte: "J0hnny is jön?" :) Én nem tudom, ezt az univerzum melyik szegletéből vette le, de valahogy ez volt az első legfontosabb tisztázni való, és nem az, hogy mennyi egy korsó sör :D

TCS-re csak ha ingyé van,de majd tuti lesz,hogy megyek fel ZP-zni! :)

Link to comment
Megosztás:

Feszültséglevezetős topikból (amiért majd finomra kell vennem a figurát):

74116245.jpg

Ezért a papírért az Oldtimer Expo 2010 egyik rendezője, bizonyos M. Andrea kockás füzetlapokkal tapétázta le a szélvédőmet, melyre többek között az"ezzel a problémával forduljon máshoz" szöveget firkálta.

Szerencsétlen biztos nem örvend nagy szeretetnek, mert még a biztonsági őrök is egyből vágták melyik hisztis volt az.

Emellett még azt sem vette észre, hogy a felirat három helyen van elhelyezve a kocsimon. Nem átallottam kinyomozni, hogy melyik volt, beszéltem is vele telefonon, amit elég bunkó módon rakott le, mert nem tudott mondani semmi szabályt, mely tiltotta volna a véleményem ilyen jellegű kifejezését. Közölte, hogy álljak ki a parkolóból, mire megkérdeztem, hogy miért nem kér meg, hogy leszedjem a papírt? De erre már nem tudott érdemben válaszolni, ahogy arra sem, hogy mi kivetni való van egy egyszerű tényközlésben, hiszen a benzin adótartama tényleg 56%, és a fizetésemből tényleg 44% jön le, az egyház tényleg csak tizedet kér a biblia szerint. Azt meg, hogy nem tudom, hol lakik az úristen, tényleg nem tőle akartam megtudni, irányt sem kellett volna mutatnia. dry.gif

Szégyenletesnek tartom, hogy a kiállítók többsége saját költségen, ingyen és bérmentve (max néhány szaros ingyenjegyért) emeli az esemény fényét és még csak hátba sem verik, hogy kösz bazdmeg.

Az expo csak a lovéról szól, és ha nem ilyen fanatikusok lennének a kiállítók, akkor lóf_szt sem tudtak volna felmutatni a vurslin és a kajáldahegyeken kívül.

Ettől függetlenül jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Ha tervezted, akkor azért gyere :D nem a rendezők miatt kell menni, hanem mert pl. ott van a magnós bácsi is :D

Amúgy ezek fényében egyrészt jól esett, hogy sajtósként ingyen mehettem be (meg még 4 ember velem), másrészt meg szégyelltem magam, hogy a kiállítók annak örültek, hogy kaptak ingyen jegyet :) inkább nekik adtam volna 2500 forintot, nem a szervezőknek (már ha fizettem volna :D)

Ha tudtam volna,hogy jössz, akkor nem vágom le a karszalagot...azzal lehetett szabadon ki-be közlekedni. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha tervezted, akkor azért gyere :D nem a rendezők miatt kell menni, hanem mert pl. ott van a magnós bácsi is :D

Amúgy ezek fényében egyrészt jól esett, hogy sajtósként ingyen mehettem be (meg még 4 ember velem), másrészt meg szégyelltem magam, hogy a kiállítók annak örültek, hogy kaptak ingyen jegyet :) inkább nekik adtam volna 2500 forintot, nem a szervezőknek (már ha fizettem volna :lol:)

Ha tudtam volna,hogy jössz, akkor nem vágom le a karszalagot...azzal lehetett szabadon ki-be közlekedni. :)

Tudod hogy autóbuza vagyok és a sok régi verda nekem többet ér,mint egy agyon homasita tuningolt fostaliga.

Na majd meglátjuk mennyire leszek másnapos holnap! :D

Megnéztem ezt ma délután.

Komoly trippem volt utána! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.